2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842634 بازدید | 670587 پست
ممنون عزیزم.من همیشه اینطوری ام که وقتی از چیزی ناراحتم واسه همون روزه بعدش یادم میره.الانم تو مرحله ...

ببین باور کن برا منم اتفاق افتاد.تو سونو میگفتن فایده نداره فولیکول نداری احتمالا کنسل کنیم.فوقش تو سونو گفتن سه تا فولیکول داری.ولی روز پانکچر ۸تخمک داشتم.بیشتر مواقع میگن تو پانکچر بیشتر میشن.

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
اهان منم نقشینه بودم  انشالله که همین یه دونه برات یه نی نی خوشگل سالم میشه ودیگه از دکترا راح ...

الهی امین.ان شاالله شما و بقیه منتظرا هم به زودی 

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اهان منم نقشینه بودم  انشالله که همین یه دونه برات یه نی نی خوشگل سالم میشه ودیگه از دکترا راح ...

میگم شما بعد انتقالتون که منفی شد ترشحات نداشتین؟من منفی که شدم روز چهاردهمم همون روزم پریود شدم.حجمش هم زیاد بود.ولی حالا از وقتی پاک شدم تا حالا که دو روز مونده به پری بعدیم (اگر به موقع پری بشم) هنوزم از این ترشحات کشدار مثل سفیده تخم مرغ دارم.شما هم همینطور بودین؟

میگم شما بعد انتقالتون که منفی شد ترشحات نداشتین؟من منفی که شدم روز چهاردهمم همون روزم پریود شدم.حجم ...

عزیزم من دراین مورد تجربه ندادم اخه من اصلا به انتقال نکشیدم 

یعنی اصلا دودفعه تخمک کشی شدم یه دونه جنین هم برام درست نشد که بخوام انتقال بدم

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
2731
عزیزم من دراین مورد تجربه ندادم اخه من اصلا به انتقال نکشیدم  یعنی اصلا دودفعه تخمک کشی شدم یه ...

ان شاالله به زودی طعم طبیعی باردار شدن بچشی گلم.

سلام دوستان ، رفتم دکتر گفتن آندومتریت مزمن دارم، در موردش چیزی میدونین؟ قبلشم تو سونوگرافی دیده بود ...

عزیزم لوله هات سالمِ؟

التهاب تو رحم این مشکل شماست.

دکتر بهت چی گفت ؟!

داروهای قوی میدن انشالله برطرف میشه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام عزيزم ، دنبال يك پست ازت بودم كه ريپلايت كنم ، خانمي من امروز رفتم سونو ، وزن پسري من توي ٣٣ هف ...

ای جانم، ان شالله صحیح و سالم بغلش کنی، خدا رو شکر، راستی 30 تیر میشی 38 هفته دقیقا؟ خوشبحالتون وزنتون چقدر اروپایی رفته بالا😄😄من تا الان هفت، هشت کیلو زیاد کردم، دو ماه و خورده ای ام مونده

2740
ای جانم، ان شالله صحیح و سالم بغلش کنی، خدا رو شکر، راستی 30 تیر میشی 38 هفته دقیقا؟ خوشبحالتون وزنت ...

سلام یاسی جان

خوبید عزیزم؟

یاسی من لاپراشدم بالاخره..درد شونه ها تا کی هست؟

بخیه هات جذبی بودن یا رفتی کشیدی؟من دکترو ندیدم بعد عمل..پرستاراهم نمیدونستن..فکرکنم من اوضام خیلی خراب بوده.خیلی سوراخ سوراخم کرده ☹

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
ای جانم، ان شالله صحیح و سالم بغلش کنی، خدا رو شکر، راستی 30 تیر میشی 38 هفته دقیقا؟ خوشبحالتون وزنت ...

نگران وزنت نباش.بعدا انقدر دنبال گل پسریت بدویی که از وزن قبل بارداریتم کمتر بشی

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
دوستان کسی نیست انوکسا و اسپرین بخوره یعنی؟؟؟لطفا بگین کی اسپرین می خورین کی انوکسا میزنین ممنونم؟؟؟ ...

عزیزم من سرانتقالم هم زمان هردوتاروداشتم شب اسپرین میخوردم ظهرپروژسترون میزدموانوکسامیزدم،چون شب تحرک کمه یکی ازاین دوتاروشب استفاده کنین خوبه

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
آره گلم همون جور عمود بزن ولی دور ناف معمولا به سمت راست و چپ اطلاق میشه اگه بعد یه مدت خواستی استرا ...

ولی من سوزش شدیدداشتم دورنافیه انوکساروعزیزم

هرچه توخواهی نه آن میشود،هرچه خداخواست همان میشود
زینب جون داروها میکروت چیا بود ؟ چندتا جنین برات درست شد

راستش الان دقیق یادم نیست باید یاد داشت هامو نگاه کنم ولی استرادیول، گونال اف، ستروتاید، دیفرلین، و اینا بود، 13 تا جنین شد از 18 تا تخمک

سلام یاسی جان خوبید عزیزم؟ یاسی من لاپراشدم بالاخره..درد شونه ها تا کی هست؟ بخیه هات جذبی بودن یا ...

سلام سارا جونم، خدا رو شکر به سلامتی عمل کردی، درد شونه همین روز بعد عمل یکم زیاد بود و روز بعدشم همین قدر بود ولی از وقتی رفتم خونه خیلی خیلی کمتر شد، بخیه ام من رفتم کشیدم، بعد اون دو تا سوراخ پایینی ها، هر کدوم یه دونه بود، رو نافم دوتا بود انگار🤔مثلا میشه نصفش جذبی و نصفش نخی باشه؟ 😳 اخه خیلی کم بود، بخیه هامم یه هفته یا ده روز بعد بود که رفتم کشیدم

2706