2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6870145 بازدید | 672680 پست
من خودم همیشه کمر درد داشتم  همه  میتونن این کمربند رو بگیرن ؟؟ بدون اینکه به دکتر بگیم& ...

بله می تونی داشته باشی و خیلی هم لازمه، چون با سنگین شدن رحم مرکز ثقل بدن عوض میشه خیلی به ستون فقرات فشار میاد که با این کمربندها تعدیل میشه

یه مدل دیگه کمربند برای ماه های اول بارداری هست که ضد اشعه و امواج هستن از اونها هم بخری عالیه 

راستی کرم ضد ترک هم فراموش نشه از هفته های اول باید استفاده کرد تا اثر داشته باشه نه این که بذاری پوستت به ترک بیفته بعد بزنی

خانمها من ٢١خرداد اولين بتام مثبت شد الان كه يه هفته گذشته زير دلم دردميكنه قبلا هم تير ميكشيدها ول ...

نه عزیزم نگران کننده نیست ، اتفاقا نگرانی را از بین برنده است😁یعنی علایم خیلی خوب بارداریه ک بعضی ها دارن، نینی جون داره جاشو محکم میکنه😍 

التماس دعا توی این لحظات ناب دردهای شیرین

...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها توروخدا جوابمو بدین.صبح من لک دیدم بلافاصله رفتم سونو گفت قلبش میزنه اما یکم از جفت جدا شده.د ...

عزیزم مبارکت باشه، نه نترس جفت جدا نشده منظورش رو خیلی بد گفته،باید می گفت پشت جفت هماتوم هست و استراحت مطلق لازم داری درحدی که نماز خوابیده بخونی و فقط برای دستشویی بلند شی،

دارو چی داری عزیزم؟ 

اینا کار یک جنین شناسه.به نظر من جنین شناس گاهی مهم تر از خود پزشک زنانه.اینجاد یک جنین مناسب خیلی ت ...

کیان جان برای این مسئله کجا بریم، من دیگه بار اخریه ک میتونم پانکچر کنم چون دوبار قبلا انجام دادن جنین شناس اون مرکز ب من ۱۲ تا جنین خیلی ضعیف تحویل داد پدرم سر دانکچر در اومد ولی اخرش هم هیچ چی، دیگه نمیتونم بیشتر از این پانکچر برم این سومین و اخرین باره، خواهش میکنم جنین شناس خوب یا مرکزی ک از نظر جنین شناسی خیلی مطمئن باشه ب من معرفی کنین ممنون میشم

...

سلام بچه ها کارهای ماه دوم بارداری🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

۵شنبه و جمعه ها سوره ملک

روز ۵شنبه ۱۴۰ بار و روز جمعه ۱۰۰ بار صلوات کامل

هر روز صبح بر ۲عدد عناب سوره توحید خوانده شود و بخورید.

نوش جان

و التماس دعا💜💜💜💜💜💜💜💜

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم

سوره یس و یوسف و محمد  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم برای زیبایی جنین

سوره قلم سلامتی جنین

سوره حشر

سوره انبیا صالح شدن جنین

سوره لقمان باهوش

سوره فجر رشد جنین

سوره حجرات سلامتی جنین

سوره والعصر صبوری❤❤❤❤💙💙💙💙💙

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
به نطر من واقعا کم میزارن برا بیمارا درست براشون توصیح نمیدن که مشکل کجاس من توهر سه انتقال باجنین ش ...

ممکنه محبت کنید بگین ک کدوم مرکز میرین که جنین شناسش الکی تعریف میکنه؟

...
ممنونم . ولی با این حال ما سیزده ساله منتظریم. متاسفانه من همش باردار میشم ولی بعدش در هفته های پنجم ...

آزمایش های ژنتیک و کاریوتایپ رو دادین؟ 

ایمنی و انعقادی چه طور؟ بهتون pgd پیشنهاد ندادن؟ 

هچینگ و پی آر پی چی؟ 

آخه حس میکنم اوضاع اسپرم رو درست تو آزمایش نشون ندادن

آزمایش dfi اسپرم چی؟ 

شب جمعه سوره ص

دعای سمات ۴۰ عصر جمعه

دعای ندبه در ۴۰ صبح جمعه

التماس دعا برای نی نی منم دعا کنید💚💚💚💚

ممنون عزیزم، انقدر دیدم همه با ترس و لرز میرن واسه لاپاراسکوپی، منم فکر میکنم اگر کسی آندومتریوز دار ...

دقیقا درست فکر می کنی تازه آنا جون آندومتریوزش فقط تو لگن بود و به تخمدان هاش دست نزدن ذخیره اش هم تغییر نکرد

عزیزم میشه لطف کنی بگی لوبیا سبزو چجوری می پختی که برای ضخامت آندو خوب باشه ؟🙈😶

اره عزیزم من لوبیا سبزو با یکن اب و نمک میزاشتم نیم ساعت تا۱ساعت خوب بپزه بعدش میخوردم آسون زیاد کار نداره❤❤❤❤

گلم هچینگ یعنی ایجاد یه خراش روی پوسته جنین(زونا پلوسیدا) برای این که جنین بتونه از پوسته خودش بیاد ...

زینبی سلام خوبی؟ میگم جنین هایی که پوسته شون خیلی ضخیمه یعنی کیفیت خوبی ندارن یا احتمالا یعنی رشدشون خیلی هم خوب نباشه؟؟؟ یعنی منظورم اینه که اینده ی جنین که بگیره یا نگیره ب ضخامت زونا ربطی داره ایا؟؟حالا صرف نظر از اینکه هیچینگ میکنن اون ب کنار، ایا جنینی که زونای خیلی ضخیمی داشته هیچینگ هم کردن شاید اصلا بعدشم خوب ادامه رشد نده؟؟

...
مرسی عزیزم انشالله خدا نی نی یا نی نی های نازتو حفظ کنه والا چون بتام کم شده همش دنبال علتشم به دکت ...

عزیز دلم خوبی

خیلی ناراحت شدم چند بار اومدم چیزی بزنم نمیدونستم چی بگم فقط برات آرزوی بهترینها اتفاقات و دارم هر چه زودتر برات بیفته و خیلی خوشحال شی💙💙💙💙💙🌷🌷🌷🌷🌷

2706