2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6865337 بازدید | 672346 پست
بچه ها من رفتم دستشویی خون قرمز اومد    چکار کنم ؟

عزیزم منم هفته ۷ خون قرمز دیدم... تماس بگیر با دکترت .. شیاف یا امپولت رو بیشتر کنه❤

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سلام دوستان  خداروشکر دکتر سونو کرد صدا قلب شنید و تو 7هفته بودم قسمت همه منتظرا ان شا الله ب ...

خداروشکر عزیزم❤❤❤❤

ان شاءلله بارداری راحتی داشته باشی..‌

اره گلم ساعتش خوبه.منم همون حدودا میزنم🍃🐣

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
2731
مرجان جون... من تجربه ای ندارم ولی از دوستان ک دیدم امپول بتامتازون میزنن..اکثرا میگن تا دوروزی حرکا ...

ممنون عزیز دلم❤

لطف کردی که بهم گفتی..‌

التماس دعا🍃

نمیدونم چرا کمر درد دارم امروز.خدا خودش حافظمون باشه🍃🐣

سلام عزیزم🍀 بابت حرفای اونروزت ممنون.☺ دیشب مطب دکتر بودم و آزمایشاتمو دید،گفت همه چی خوبه..گفتم د ...

سلام دوستم، خوبی؟ پس وزن واقعیت 70 بوده، چه خوب😍 پس من دارم تپل میشم گویا😂 خدا رو شکر وزن نی نی ام خوب بوده، دکتر من نگفت آمپول بتا بزن، يادمه بعد از سرکلاژ گفت باید شرایطت رو ببینم، احتمالا باید بزنی، ولی الان حرفی نزد، نکنه یادش رفته و باید خودم یادآوری میکردم😳

خدا از دهنت بشنوه آنا جون یه کمی آرومتر شدم آخه من هر بار که انتقال میدم کلی علایم دارم ولی منفی میش ...

عزیزم یه تجربه ی تلخ منو تکرار نکن من روز 11 بتام 26 بود روز 13 شده بود 1 چرا الکی میخوای ازمایش بدی احتمالا اثر هاش سی جی هنوزم تو خونت باشه

سلام دوستم، خوبی؟ پس وزن واقعیت 70 بوده، چه خوب😍 پس من دارم تپل میشم گویا😂 خدا رو شکر وزن نی نی ام ...

آره ۷۰ بود. به مامام گفتم کشیدم خودمو با دیجیتال.. گفت اونا بیشتر نشون میده.

آره دکترم گفت همه چی خوبه خداروشکر❤🍃🍀

والا من ویزیت قبلیم ماما گفت ماه بعد یاداوری کن برای بتا.

بعد سونو هم دکتر خودش نوشت.

نگران نباش خیلی ها هفته های ۳۲ ب بالا زدن.ویزیت بعدی یاداوری کن. راستی واکسن کزاز زدی؟

2706