2752
2734

سلام 

من بعد از پریود درد سینه ام شروع شده تا الان که ده روز مونده به پریودی دیروز رفتم حمام زیر آب گرم فشار دادم سینمو از راستی شیر اومد و از چپی قهوه‌ای رنگ خیلی میترسم سینم توده داره قبل از اینکه بفهمم ترشح دارم رفتم دکتر جراح فلوشیپ سینه دکتر امیرپاشا ابراهیمی گفت مشکلی نداری

پرو لاکتین نداری

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نرفتم آزمایش بدم زنگ زدم آزمایشگاه گفت باید دو روز ماساژ سینه نداشته باشی

منم پرولاکتین بالا بود از سینم شیر میومد

هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
خدا کنه مال منم بالا باشه قبل آزمایش چه چیزایی رعایت کردی

فقط ناشتا برو

خدا کنه مال منم بالا باشه قبل آزمایش چه چیزایی رعایت کردی

قبلا هم بودی من از دبیرستان شروع شد

2706