2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842627 بازدید | 670587 پست
ای وای چند ساعت تو اتاق عمل بودی😑 ولی بهتر که مرخصت کردن، راحت شدی از اون محیط، کیسه آب گرم بزار رو ...

اره خونه خیلی بهتر از اونجاست...

گزارش عملو دیدم.چندتا جمله شو تونستم بخونم.لوله و تخمدان چپ به شکمم چسبیده بوده کامل جدا کرده..تخمدان چپم سخت دیده میشد تو سونو نگو چسبندگی شدید داشته...هردوتا تخمدانم خیلی سنگین و بزرگ بوده کوتر کرده.لوله هام به یه جا که نفهمیدم کجاست 😅 چسبیده بوده  و متورم شده بودند،اونا رو هم برطرف کرده.کامل باز کرده لوله هارو.سپتوم کوتاه هم داشتم که برطرف کرده..یه سری جمله خارجی هم نوشته...

عجیبه این همه مشکل بوده و تو سونو اصلا معلوم نبوده.

راستی عزیزم تا چند وقت خونریزی داشتی؟

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
اره خونه خیلی بهتر از اونجاست... گزارش عملو دیدم.چندتا جمله شو تونستم بخونم.لوله و تخمدان چپ به شکم ...

خدا رو شکر این همه مشکل برطرف شده، از این ببعد فرت و فرت حامله میشی، ببین کی بهت گفتم😄😄 من دو سه روز اول نوار بهداشتی کمی خیس میشد یا موقع ادرار خیلی ببخشید یکم خون خارج میشد ولی بعدش تبدیل شد به لک و بعدش کلا تموم شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره خونه خیلی بهتر از اونجاست... گزارش عملو دیدم.چندتا جمله شو تونستم بخونم.لوله و تخمدان چپ به شکم ...

بعد عمل به من گفت میخوام هورمون درمانیت کنم، تا چند وقت استروژن میخوردم بعد پروژسترون شروع کردم وقتی اونو قطع کردم، پریود شدم، که پریود آبان و آذر حجمش کم بود که آذر بعد پریود باردار شدم، آهان بعد عمل آنتی بیوتیکم بهم داد تا چند وقت که عفونت نکنم، بعد یه ورزشی بهم گفت که وقتی خونریزی قطع شد پاهاتو آروم تو شکمت جمع کن دوباره آروم دراز کن، تا تمام گاز بین روده ها تخلیه بشه

خدا رو شکر این همه مشکل برطرف شده، از این ببعد فرت و فرت حامله میشی، ببین کی بهت گفتم😄😄 من دو سه ر ...

😅😅 خداکنه 😍😍

دیروز خیلی زیاد بود امروز خیلی کمتر شده.پس طبیعیه این اوضاع..

ببخشیدا هی سوال میپرسم ازت 😍😍

2731
یاسی من ساعت هشت رفتم اتاق عمل دو بعدازظهر اومدم بیرون..ولی بااین حال نگهم نداشتن.گفتن برو خونه.بیما ...

انشاله این اخرین بار بود رفتی بیمارستان تا موقع زایمانت ایشاله😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
بعد عمل به من گفت میخوام هورمون درمانیت کنم، تا چند وقت استروژن میخوردم بعد پروژسترون شروع کردم وقتی ...

به منم استروژن داده و بعدشم پروژسترون...انتی بیوتیک هم داده.از دیشب شروع کردم..مرسی از راهنماییت عزیزدلم 😍😍😍😍😍

2740
مرجان جون خدا رو هزار مرتبه شکر که همه چی خوب بوده😍😍 انشاالله دختر قشنگت رو صحیح و سالم بغل بگیری❤ ...

ممنونم عزیز دلم❤🐣 ان شاءالله توام بسلامتی این مسیر رو طی کنی..

ان شاءالله قسمت همه منتظرا🍃☘🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀

سارا جون حالا یا گزارش درست یا غلط😉(خدایی اینهمه مشکل رو تو سونو ندیدن عجیبه... مخصوصا کمرنگ شدن تخمدانو🤔اون باید دیگه تو سونو قبلیا مشخص میشد)

بقول یاسی بعدش خیره دیگه باید بری دستگاه بزاری حامله نشی چون راه باز شده حسابی😂

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
خانوما شما تفاوت انتقال یکماه ونیمه. و انتقال دو هفته ایی رو میدونید؟؟ من هایپر شدم دوماه پیش الا ...

عزیزم درستش اینه دکترت بر اساس شرایطت انتخاب کنه.... 

اینکه عجله داری سیکلت تغییر بدن به نظرم درست نیست.... 

با سیکل قبلیو الکی انتخاب کردن یا جدید رو..... 

اگه بدنت به مهار هورمون بیشتری نیاز داشته باشه سیکل لانگ برات در نظر میگیرن..... 

خلاصه بهتره درست انتخاب بشه سیکلت.... 

وگرنه به قول خودت اگه فرقی نداشت که برا همه همون دو هفته ای کارو تموم میکردن.... 

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
مررررسی عزیزم، پس عین من بود ازمایشت، یه موتان یه نرمال میشه همین هنروزیگوت دیگه،نه؟ خیلی محبت کردی ...

اول بهم فولیک ۵ داد.. گفت فمبیون گیر اوردی فولیک پنج رو نخور فمبیون بخور با ب ۶ و اسپرین ۸۰ روزی یکی..

امپول ب۱۲ هفته ای یکی..

ده تام امپول داد.

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلام عزیزم قربون دل مهربونت خدا از دهنت بشنوه، به هر زحمتی بود امروز اومدم تهران رفتم سونو فرزانه، ...

خداروشکر که تونستی پیش فرزانه نوبت بگیری🍃☘🍀

عزیزم ان شاءالله که به گفته دکتر نی نی مون ریزه میزه اس وروجک..😍😍

عزیزم تو که این همه خرج کردی بنظرم حتما حتما سلفری رو انجام بده👌

من خودم آزمایشگاه نیلو انجام دادم... الان هزینش شده ۲۳۰۰.. جوابشم نهایت ده دوازده روزه میاد.

نسل امید هم انگار انجام میدن.

ولی خیالت دیگه راحت راحت میشه❤

ان شاءالله که به حق نفس های پاک بچه های این تاپیک جواب آزمایشتم خوبه❤❤❤❤❤👐👐👐👐👐

سارا جون حالا یا گزارش درست یا غلط😉(خدایی اینهمه مشکل رو تو سونو ندیدن عجیبه... مخصوصا کمرنگ شدن تخ ...

اره به خدا..من چند جا سونو رفتم که ببینن چسبندگی دارم یا نه.همه شون گفتن نداری .فقط همین دکترم از اول که عکسمو دید اصرار داشت که چسبندگی داری..میگفت لوله ها چسبیدن و به رحم راه ندارن.درست بوده حرفش...

😁😁 ان شاء الله که هردو مون باردار بشیم به زودی😍😍اونم دوقلو 😄 تلافی این همه درد و سختی دربیاد 

2706