2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6868805 بازدید | 672613 پست
خدا نکنه عزیزم، واقعا احساس ندارن همچی رو به مسخره و شوخی میگیرن یکی از ماماها حالا نمیدونم ماما بود ...

الهی عزیزم 😔😔😔 من یازده سال قبل بعد دو سال اقدام طبیعی باردار شدم ـ سه هفته بودم رفتم از دادم گفت منفیه دکتر کلی امپول داد بزنم پریود شم. منم چون توی اون دو سال کلی نتیجه منفی دیده بودم گفتم حتما این بارم منفیه امپولا رو زدم ک پریود شم... بعد دو هفته از امپولا بازم پریود نشدم ولی دلدرد وحشتناکی گرفتم و قشنگ احساس میکردم یچیزی تو شکمم از این ور ب اون ور میفته 😔 دو هفته بعدش ک رفتم اینبار دکتر تو نسخه ازمایشم نوشت با دقت انجام شود اینبا رازمایشگاه گفت مثبته بلافاصله سونو دادم گفت پنج هفته ست.. شب 21ماه رمضون بود دکتر گفت شب قدره برو تا صب دعا کن خارج رحمی نیست و بچه سالمه. همون شب خونریزی شدید و سقط کردم . بعدش رفتم پیش دکتر نه گذاشت نه برداشت فقط بهم گفت اون واست بچه خوبی نمیشده 😢😢😢  دنیا رو سرم خراب شد گفتم شما اشتباهات پزشکی خودتون و ازمایشگاه رو میزارین پای خدا .. نعوذبالله جای خدا نشستین و میگین بچه خوبی واسم میشده یا نمیشده😢داغ خود ادم یه طرف .. حرفای اونام ی طرف😔😔

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بخدا دارم سعیمو میکنم حتی پروازا برا فردا پر شدن زنگ زدم گفتم اگه کنسلی داشتین خبری بدین، میرم همونج ...

مطمئنم که داری سعی میکنی

ولی بیای تهران حالا فرزانه نشد یکی دیگه...

کلی سونو معتبر هست 

بعد اینکه قبل سونو چیز خاصی نگو به نظرم بگو فقط گفتن مشکل داره و باید سقط بشه میخوام مطمئن بشم یه وقت تصمیم اشتباه نگیرم

بزار تشخیص خودشون باشه نه چیزی که از قبل بهشون گفتی یا نشون دادی.

این نظر منِ

چون کلاً انسان اینطور هست تا بهش میگی مثلا فلان جای لباس اون یارو به نظرت پاره ست ؟

انقدر نگاه میکه که پاره گی رو تو ذهنش به تصویر میکشه.. و میگه بله به نظر منم پاره ست.

نمیخوام نگاه دکترهای سونو رو زیر سئوال ببرم فقط میگم اگه واقعا خدایی نکرده مشکل داره بزار خودشون به زبون بیارن نه تو توی دهنشون بندازی.امتحان کن 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
سلام عزیزم.خرنوب رو امتحان نکردم.چون میخوام میکرو کنم دیگه ترجیح دادم دارو گیاهی رو بزارم کنار.اگه ل ...

میدونم برا همون میکرو میگم

قبل از میکرو خرنوب بخوره که وقتی رفتین برا گرفتن نمونه یه کم نتیجه بهتر باشه

به همسرتون دارو نمیدن که تو پروسه میکرو

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
سلام مهربونا اگه خدا بخواد هفته دیگه پانکچر دارم چ توصیه ای دارین برام ؟ تغدیه ای و غیره پیاده رو ...

آرامش ، عشق و حال

از همین الان بگو خدایا من ازت بچه سالم و صالح میخوام

نه اینکه بگی چرا تخمک ها کم بود چرا جنین کم شد چرا بلاست نشد و ...

ویتامین سی و ایی (ویتامین E هفته ایی ۲تا)هم هر دو بخورید  

و امگا۳ (تا قبل پانکچر)

نگران نباش با اطمینان میگم بخورید لازمِ برای همه مادران و پدران آینده

آرامش ، عشق و حال از همین الان بگو خدایا من ازت بچه سالم و صالح میخوام نه اینکه بگی چرا تخمک ها کم ...

مامان دانشمند من فرتينيم 14 

و tsh = 0.7 هست اينا بحرانيه؟

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
اووووف مامان دانشمند  اتفاقا امروز دوباره ويزيت دكتر زناني شدم چون گفته بود مثبت شدي بيا دستور ...

روز اول دکتر بهم میگفت پزشکی خوندی 😂

اینجوری باید سرچ کنی 

من درس خوندن رو دوست دارم و هر کاری که ازش یه چیز یاد میگیرم رو حتما امتحان میکنم و لذت میبرم.

باور میکنی تمام نمای بیرون دفتر کاریمون رو خودم و همسر جان طراحی و بازسازی کردیم با متد جدید روز

یعنی انقدر برام لذت بخش بود که از خواب نازنین م میزدم براش

(من به شدت خوابآلو م) اگه قسمت بشه که نمیشه😉

خانوما

شما تفاوت انتقال یکماه ونیمه. و انتقال دو هفته ایی رو میدونید؟؟

من هایپر شدم دوماه پیش

الان که اومدم برا انتقال میخوان بهم دارو بدن تا یکماه و نیم دیگه برام انتقال بدن

از طرفی هم ما وقتمون کمه داریم از ایران میریم. اینو که بهش گفتم گفت پس باید پروسه دو هفته ایی رو انجام بدی

میخواستم بدونم تفاوتشون چیه؟؟اگه تفاوتی ندارن چرا بقیه رو اذیت میکنن تا یکماه و نیم بعد

خدایا ازت ممنونم بعد از یه بارداری پوچ، یه آی یو آی منفی و یه آی وی اف منفی و دو سال ونیم انتظار این معجزه قشنگو بهم دادی🙏خدایا شکرت شکرت شکرت🙇🏻‍♀️
ان شاالله🤲 کرمان هستم عزیزم

نگین جان هر وقت اومدی اطلاع بده عزیزم هر جا خواستی بری من باهات میام.همسرمم شب کاری داره و بعضی وقتا هم روز نیست هم شب بیا خونمون تا انشالله کارت تموم شه برگردی عزیزم🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

💜💜💜💜خدایا هر چقدر سپاسگزاری کنیم کمه⚘خدایا با تمام وجود و تمام قد ازت تشکر میکنم بخاطر فرزند سالم و صالح و زیباییکه بهم بخشیدی خودت نگهدارش باش و تو بهترین حافظی برای ما💜💜💜💜دوستت دارم
مامان دانشمند من فرتينيم 14  و tsh = 0.7 هست اينا بحرانيه؟

عزیزم شما لطف داری

من بیشتر درباره مشکلات خودم میخونم نه همه موارد پزشکی...

اما تا جایی که میدونم tsh خالی برسی نمیشه و کنارش T  های دیگه هم برسی میشه و حتی پرولاکتین هم برای تفسیر درستش لازمِ

اما شما تو وضعیت نرمالی، دکترتون چیز دیگه ایی گفته؟

سئوال اول تون اگر منظورتون ferritin هست این هم با ازمایش آهن هر دو باید باهم تفسیر بشن که اگر نسبت به اون سطح فریتین پایین تر از ۱۰ باشه مکمل لازم میشید.

و معمولا ارثی هست تو بارداری هم پایین میاد

احتمالا بهتون قرص میدن خواهر من ۱۱ بود دارو گرفت سر بارداریش.

[QUOTE=94076707]خیابون اردیبهشت بزرگ نوشته پیوند ساختمونش بزرگه....کنار ازمایشگاه دانشبده[/QUOTE

آزمایشگاه پیوند خصوصیه؟  نمیدونید هزینه اش اونجا چند میشه؟ 

سلام میشه خواهش کنم ازمامانها که برای منم دعا کنید که منم مامان بشم
اووووف مامان دانشمند  اتفاقا امروز دوباره ويزيت دكتر زناني شدم چون گفته بود مثبت شدي بيا دستور ...

تارا جون

شما قبل از انتقال قرص پردنیزول داشتین؟

تجویز دکتر زرنانی بعد از نتیجه + چی بود؟

بچه من یکشنبه باید سرم آی وی آی جی بزنم،به نظرتون یکی دو روز بعدش میتونم مسافرت برم مشهد؟مشکلی پیش نمیاد بعد سرم؟چون تجربشو ندارم گفتم شماهایی که زدین شاید بدونید،البته فعلا فقط تو فکرمه خیلی هوای مشهدو کردم گفتم اگه شد قبل انتقالم برم اگرم نمیشه که هیچی

این دکتر فوق تخصص به منم گفت اکثر این ناهنجاریها تا ماه ۸ _۹بارداری برطرف میشه.منم خیلی دلم روشنه 

خدا ارحم الراحمینه و مهربانتر از مادر...❤

هیچ وقت بندشو به بنده دیگه ای واگذار نمی کنه عزیزم.

برای شما هم دلم روشنه و مطمئنم نور امیدمعجزشو برای فرشته آسمونیت می تابونه و خوب خوب میشه.

هیچ وقت از رحمت خدا نا امید نمیشم عزیز شما هم همینطور هیچی هنوز معلوم نیست.👆👆👆👆👆👆به امید خدا 

هرچه دلم خواست نه آن می شود❤هرچه خدا خواست همان می شود❤
2706