2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6869273 بازدید | 672645 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم تو هر دوش جهش داشتم.یه علل نرمال یدونه موتان‌ .دقیقا از مهر تا آذر ب ۶ و اسپرین و فمبیون میخو ...

مررررسی عزیزم، پس عین من بود ازمایشت، یه موتان یه نرمال میشه همین هنروزیگوت دیگه،نه؟

خیلی محبت کردی پاسخ دادی😘، این دوز رو دکتر طرازی برات تجویز کردن؟ اتفاقا همین الان گیر افتاده بودم ک ایا با این فمیبیون ک خودش ب۶ داره من ب۶جدا هم بخورم یا نه که با پاسخ شما حل شد😘 حالا امروز دو  دل بودم سرخود چی کنم که اخر سر  فمیبیون رو یه دونه خوردم و ب۶رو نصف کردم خوردم😁  اسپرین هم همون هشتاد شبی یکی؟

...
دکترم می گه بیا برای سونو اره ساک حاملگی دیده می شه نسبت‌ به هفته قبلم رشد کرده بتام هم مرتب می ر ...

نگران نباش ساك و ديده خداروشكر ديگه خارج رحمي نيست. دكتر من واژينال كرد سريع گفت داخل و برو دو هفته ديگه برو سونو شكمي . پس مطمئن باش خارج رحمي نيست و علائم هم ندازي. 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
سلام دوستان  خداروشکر دکتر سونو کرد صدا قلب شنید و تو 7هفته بودم قسمت همه منتظرا ان شا الله ب ...

سلام خداروشکر عزیزم خیلی خوشحالم برات 

انشاءلله نی نی نازت صحیح و سالم و به موقع بیاد بغلت 

برای منتظرا هم با این حس خوب دعا کن 💚💚💚💚💚

خداجونم شکرت       
واژینال ساکرو دید

خب خداروشكر نگران نباش صبر كن دوهفته ديگه برو. قبلا نرفته بودي كه ساك و ببينه؟ آخرين پريت كي؟ 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦
آره دقیقا، و اگر باز زونا خدای نکرده ضخیم بود بگو pgd می کنن یا نه (یعنی کاریوتایپ جنین رو با بیوپس ...

ممنونم زینیبی عزیز🌺🌺🌺 کاریوتایپ دادیم الحمدلله نرمال بود، حالا کمرشکن هزینه هاش بالاس فعلا مجبورم اون پی جی دی رو بیخیال شم

...
چ خوب چ کار کردی زیاد وزنت بالا نرفت وزن بچه بالا رفت عزیزم؟بگو ک منم الکی چاق نشم

عزيزم والله كار خاصي نكردم البته پرخوري هم نكردم ولي همه چيز رو هم خوردم ، توي بارداري قبلي كه تازه نه تنها وزن اضافه نكردم تازه ٣ كيلو هم كم كردم دخترم هم خدا رو شكر ماشا الله ٣ كيلو بود كه خود دكترم تعجب كرد .

البته خودم احساس ميكنم ژنتيكي اينطوري هستيم چون دخترخاله ام هم توي هر دو تا بارداريش زياد وزن اضافه نكرد .

عزیزم ببین من بار چهارمم بود و مثبت شدم خدارو صد هزار مرتبه شکر جنین هامم ۳روزه بودن هر بار کارهای ...

خدا رو شکر مثبت شدی بهت تبریک میگم.

عزیزم من بیمارستان شهید بهشتی اصفهان زیر نظر دکتر نقشینه هستم.آی وی اف بار اول جنین تشکیل نشد.میکرو انجام دادم که منفی شد.الان فقط یه جنین دارم که انتقال بدم.آسپرین  بدون تجویز دکتر میشه خورد وفایده اش چیه؟آمپول ب کمپلکس بدون تجویز میشه زد؟

خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
نگینم فقط میخوام خدا پشت و پناهت باشه و معجزه اش رو نشونت بده❤❤❤❤

سلام عزیزم قربون دل مهربونت خدا از دهنت بشنوه،

به هر زحمتی بود امروز اومدم تهران رفتم سونو فرزانه، گفت درسته رشدشون دو هفته عقبتر از سن بارداریته و کوچیکه ولی بااین وضع من اصلا پیشنهاد سقط نمیکنم گفت برو سلفری بده و یک ماه دیگه یه سونو دیگه بده اگه در همین حد اختلاف مونده بود که طوری نیست یعنی کلا اینطوری هستش و قدش بلند نیست ولی اگه جوابشون چیز خوبی نشون نده اونوقت خودتم میتونی که قاطعانه تصمیم بگیری و میتونی سقط غیرقانونی انجام بدی ولی الان اینکارو نکن، به سختی به دستش آوردی تا مطمئن نشدی کاری نکن، توکل به خدا این مدتم صبر میکنم از همه تون التماس دعا دارم دوستان🙏.

شوهرم میگه دیگه سلفری رو ندیم چون واقعا خرجمون زیاد شده هفته پیش چند بار سونو و اکو دادم الانم  اومدیم تهران، البته فدای سرش فقط خدا کنه سالم باشه،  خودم میگم سلفری رو انجام بدم بهتره مگه نه؟

تو روخدا دعامون کنید🙏

الحمدالله❤
بچه ها از خراش و هیسترو و لاپراسکوپی و سرم میگین ولی من هیچ کدوم انجام ندادم تا حالا اصلا نمیدونه برا چی هستن؟دکترمم هیچی نگفته تا حالا..فقط یه عکس رنگی انداختم که خدا رو شکر گفت مشکلی نداری..بعضا میبینم بعضی بچه ها اسم داروهایی چون آ اس آ  و غیره میارن که منم هیچ کدوم نداشتم...کاریوتایپ و ایمنی انعقادی هم ندادم.فقط قبل انتقال قبلم یه سری آزمایش روتین دادم که گفتن مشکلی نداره...حالا موندم چرا من دستوراتی چون شما ندارم؟
 خدایا منو ببخش اگه ازت گله کردم. میدونی که عاشقتم.میدونم که عاشقمی.لطفا برای برآورده شدن حاجتم یه دونه صلوات بفرستید. بهترین ها نصیبتون  
سلام عزیزم قربون دل مهربونت خدا از دهنت بشنوه، به هر زحمتی بود امروز اومدم تهران رفتم سونو فرزانه، ...

خدایا شکرت بابت روزنه امیدی به به دوستمون دادی.پس صبر کن و بسپار به خودش.خوشحال شدم  به امید خدا چیزی نیست

سلام عزیزم قربون دل مهربونت خدا از دهنت بشنوه، به هر زحمتی بود امروز اومدم تهران رفتم سونو فرزانه، ...

انشاالله همه چیز خوب پیش بره ❤

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
2706