2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6842686 بازدید | 670587 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دکترو بعد عمل ندیدم، فرداش اومد پیشم و همه چی رو بهم توضیح داد، الان حالت خوبه؟ خدای نکرده تهوع ...

یاسی من ساعت هشت رفتم اتاق عمل دو بعدازظهر اومدم بیرون..ولی بااین حال نگهم نداشتن.گفتن برو خونه.بیمارستان عرفان نیایش دربرابر صارم خیلی سطحش پایینتر بود به نظرم.پرستاراشم بداخلاق بودن.مثلا خصوصی بود 😒 سوندمو ساعت ۵ بعدازظهر کشیدن که ۶ مرخصم کنن راحت بشن از دستم 😁 حالت تهوع ندارم خداروشکر ولی خوب شکمم خیلی درد میکنه.کی میشه من از این بیمارستانها و دکترها خلاص بشم..

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
سارا جون خدا رو شكر كه اين مرحله رو گذروندي ، ان شا الله به زودي طبيعي باردار ميشي و يك خواهر يا برا ...

مرسی عزیزدلم از دعای خیرت❤❤ ان شاء الله که همین طور بشه ❤❤

2731
به سلامتی عزیزم، ان شاء الله زودی خوب میشی و پیش به سوی مامان شدن😍😍😍😍

خیلی ممنون مهربون جان ❤❤

منتظر شنیدن خبرهای خوبم ازت 💙💖😍😍

شوهرم ضعیف بود که الان خوب شده  خودمم تنبلی تخمدان  ولی دوبار تخمک کشی شدم گفتن تموم تخم ...

فقط شما این جور شد که از 16 تا هیچی جنین تشکیل نشد؟؟ بقیه بیمارا چه طورن؟؟ با بقیه که میان اونجا صحبت کردی

بچه ها یه سوال دارم،بنظرتون از کی باید نگران حرکتای نی نی باشیم؟

مثلا من چون جفتم قدامیه الان فقط چندروزه دارم میفهمم تکوناشو،ولی دیروز خیلی واضح میفهمیدم امروز خیلی کمتر..شاید عصر یه بار حس کردم فقط...تازه یه شیرینی هم خورده بودم😑سوالای جدید و استرسای نو شروع شد😂 ان شاالله قسمت همه منتظرا شه این دغدغه و سوالا

خدایا شُکرت...قشنگترین اتفاق زندگیمو،پرنسس نازم رو به دستای امن و مهربون خودت سپردم❤ خودت مواظبش بـاش خداجونم
2740
فقط شما این جور شد که از 16 تا هیچی جنین تشکیل نشد؟؟ بقیه بیمارا چه طورن؟؟ با بقیه که میان اونجا صحب ...

من اولین بار بیمارستان دولتی بودم 16 تا تخمک اونجا بود جنین نشد دیگه ازاونجا اومدم بیرون برادفعه دوم رفتم خصوصی  که اونجا هم 3 تا تخمو اونام جنین نشد 

دوباره دکتر عوض کردم این دکتر گف اینبار حتما جنین میشن وزمان اممولhcgرو تغییر میدم 

ن والا با کسی حرف نزدم 

از هرکسی که میدونم انجام داده جنین درست شده 

ولی یه خانمی تو این تاپیک بهم گف که اونم دفعه اول جنین درست نشده ولی دفعه بعد جنین براش درست شده بود تو همون بیمارستان دولتی 

خداجونم شکرت بابت نعمتهای که بهم دادی😍
بچه ها یه سوال دارم،بنظرتون از کی باید نگران حرکتای نی نی باشیم؟ مثلا من چون جفتم قدامیه الان فقط چ ...

واقعا اگه یه چی اختراع میشد دائم اون تو رو نگاه می کردیم چه قدر خوب میشد😂😂😂😂فکر کنم بچه از تو شکم زبون باز می کرد و می‌گفت بسه مامان این قدر نگاهم نکن😁😁😁😁آخه دختر گل این چه مدل سوال کردنه از کی باید نگران باشیم، دنبال نگرانی نگرد این قدر، تو حالت خوب باشه اونم خوبه

واقعا سخته ولی نباید به اذیت کردن خودمون و نی نی برسه

من اولین بار بیمارستان دولتی بودم 16 تا تخمک اونجا بود جنین نشد دیگه ازاونجا اومدم بیرون برادفعه دوم ...

اوکی من فکر کردم هر دوبار همون یک جا انجام دادی، اصلا به دولتی و خصوصی بودن نیست، بعضی مراکز دولتی هیلی عالین از لحاظ تجهیزات و پرسنل ولی اغلب شلوغن و اعصاب ندارن

2706