2733
2734
عنوان

فرق گذاشتن بین نوه ها

547 بازدید | 33 پست

ما فعلا دو تا جاری هستیم خانواده ی شوهرم به قدری بین بچه هامون فرق میذارن که تو مهمونیا چند نفر اومدن بهم گفتن چه دلی داری خاک بر سرشون.

همیشه سکوت کردم گفتم حساسیت نشون ندم ولی بدتر شدن حتی ی نفر بهم گفت وقتی هم نیستی همینن یعنی به خاطر تو نیس واقعا اونا رو دوست دارن

شوهرمم که شوته و طرفه اونا میگه اخلاقشونه و اینقد حرفهای تکراری نزن 

مادرشوهرم پارسال عید جلو دخترم به نوه دختری ها ۵۰میداد به دخترمن ۳۰امسال عید دخترم نیومد خونش .خودمم در حد ۱۰دقیقه .کلا خیلی میخواد فرق بزاره

برا خوشبختی بچهام دعا کنید

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بچه های من فقط نگاه میکنن و رنج میکشن خیلی از مهمونیا رو نمی‌رم ولی فایده ای نداره اینا چجوری میخوان جواب خدا رو بدن مخصوصا خواهر شوهرم که مثلاً معلمه قرآنه.

با بچه های اون داداش اینقد بازی می‌کنه و بوس و بغل که حد نداره.

خب اگه اخلاقشون همینه که محلشون نذار بچهاتم بپز 

خودت همه چیز براشون فراهم کن و گور پدر اونا

بچه وقتی از پدر و مادرش سیراب از محبت و عشق و علاقه و توجه باشه دیگه پدر بزرگ مادر بزرگ سیخی چند ؟

وقت و زندگی و انرژی و حوصله و خودتو با اونا نابود نکن بهشون فکر نکن؟؟؟

من هم خانواده وهرم هم خودم خانواده خودم که مجردی پسر دوست داشتن حالا هم فقط نوه پسر من کم میرم خونشون دلم برا بجم میسوزه برعکس خیلی خانوادمون دوست داره خانواده شوهرمم دختر و نوه دختر خیلی بخاطر ایم موضوع اذیتم میگم چقد من. بچم تنهاییم.شوهرمم که براش مهم نیست

مارتیا 💚پسرم💚تو باارزش‌ترین دارایی من از این دنیای بی رحمی....تمام تلاشمو میکنم تا سهمت از این دنیا خوشبختی و آرامش باشه😇جان مادر غصه هیچی رو نخور مامان کنارته و مراقبته عزیزدلم💖💖
بچه های من فقط نگاه میکنن و رنج میکشن خیلی از مهمونیا رو نمی‌رم ولی فایده ای نداره اینا چجوری میخوان ...

اسی ببخش اینو می پرسم.

اون بچه ها خوشگل ترن ؟

یا پولدارترن؟

آخه دیدم خیلیا جذب پول و خوشگلی میشن

خب اگه اخلاقشون همینه که محلشون نذار بچهاتم بپز  خودت همه چیز براشون فراهم کن و گور پدر اونا ...

منم همین روالو پیش گرفتم ولی ی جاهایی فکری میشم آخه چه دلیلی داره 

باید دنبال دلیل باشید چرا فرق میزارن شاید پدرو مادر اون بچه جبران میکنن من خودم الان جداشدم اما خونواده شوهرم هوای بچه های جاریم خیلی داشتن دسشون خالی بود پدرشون اعتیاد داشت جاریم بنده خدا هر کاری داشتن از اول تا اخرش بود من عین مهمون میرفتم ومیومدم باید یه فرقی باشه بچه هاشون هم خیلی به پدربزرگ ومادربزگشون علاقه داشتن و شیرین زبونی میکردن

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
معمولااا بیشتریااا این حس و تجربه کردن مخصوصاا دختر دارا نود درصد خانواده ایرانی پسر دوستن کاریش نمی ...

من دو تا دختر دارم اون دو تا پسر و یک دختر 

بیشتر دخترش که هشت ماهشه بغله همشونه نمیدونه کار و زندگیشونو میزارن براش 

این چیزا عادیه مثلا مادر بزرگم میدونم عاشق بچه های داییم و داداشمه تو رفتاراشون مشخصه همون جور که تو یه ادمو میبینی ازش خوشت میاد و یکی دیگه رو اصلا نمیخایی ببینی

بچه ی تو بزرگ میشه و با کلی ادم معاشرت میکنه که قرار نیس همشون از بچت خوششون بیاد

به جای تمرکز روی این چیزا روی حال خوب بچت و تربیت درستشون وقت بزار 

اینکه مادر پدر بچه تمام وجود علاقه داشته باشن بهش براش کافیه تا فامیلی که معلوم نیس تو آینده اصن ببینن همو یا نه

جالبه جاریم همش میناله که بچه های منو ول نمیکنن تو تربیتش میخواد دخالت کنه گفتم یکم برین خونه ی اون پسرتون به بچه های اونم محبت کنین 

اون از محبت زیاد میناله من از بی محبتی

2706