2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837280 بازدید | 670336 پست
یا خدا ۲۰ تاا سرتا پا سرشار از اب میشه ادم    من روزی یه لیتر کمتر شاید بشه بخورم همش با ...

عزیزم برا کیسه آب من دیدم معمولا این تعداد بالا آب توصیه میشه....

برا ماها ۸ لیوان به بالا نیازه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
هپارین و اسپیرین

خوب انعقادیت که کنترل شده....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم برا ویزیت اولت چه تستهایی نوشته برات که هزینش انقدر شده؟؟ اگه دوست داری بذار برامون....

فکر کنم تست های سی دی و ایمنی و بقیه تستهایی که نمیدونم چین ولی تعدادشون زیاد بود یکی از ماماهای مطب برام نوشت

برای اینکه حال همه خوب و خوش و دلشون شاد شه صلوات
آها مرسی عزیزم چون من هم لاپارا شدم هم هیسترو خواستم ببینم که چیا بررسی شده 😄پس هرجفتشون بررسیه رحم ...

لاپرا بیشتر برا خارج رحمه....

پس خدارو شکر از اون بابتها بررسی شدی....

2731
وقتی درد میگیره میخورم

پس عزیزم مرتب بخور....

سلام دوستان خوبین؟چ خبر؟من چند وقته نبودم کسی مامان نشده؟

خدایا شکرت بابت معجزه ای که بهمون عطا کردی خودت مراقبش باش.اگه میشه برا سلامتی نی نیم یه صلوات مهمونم کنین
عزيزم انتقالم قراره تو سيكل بعديم باشه فردا خراش آندومتر دارم خراش تاريخ مشخصي تو دوره نداره؟؟ من ...

سلام عزیزم یه سوال داشتم از خدمتتون ....شما خراش آندومتر انجام دادید؟کار سختیه،چون دکترم بهم گفته که تو این سیکل باید برم و خراش آندومتر انجام بدم ...واینکه چندم پریودی اینکارو انجام دادی؟

محیا جان شاید اشتباه دیده دکتر سونوگراف..واسه من سابقه داره ها اینجوری شده..دیگه نرو سونو.با خیال را ...

یعنی فولی غالب داشتی ولی طرف ندیده بوده؟ از کجا فهمیدی؟

...
2740
عزیزم فکر اون دیفرلینو نکن دیگه..مگه الکیه بزنه همه چیزو خراب کنه!! شاید چون سیکل گذشته داروهای پان ...

یعنی چی استراحت؟؟؟ ساراجون خیلی عصبانی هستم، اگه همسرم از همون اول هم اومده بود دکتر مردان ما بدو بدو نمیرفتیم ای وی اف که این بلاها سر من بیاد

...
یعنی فولی غالب داشتی ولی طرف ندیده بوده؟ از کجا فهمیدی؟

آره عزیزم.رفتم پیش متخصص هم مثلا سونو کرد.روز یازده ندیده بود فولی رو.بهم فوستیمون داد دوتا زدم .دو روز بعد رفتم دیدم شده فولی ۲۹..یعنی همون کیست...

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
یعنی چی استراحت؟؟؟ ساراجون خیلی عصبانی هستم، اگه همسرم از همون اول هم اومده بود دکتر مردان ما بدو بد ...

عصبانی نباش گلم .خودتو اذیت نکن..مردها اکثرا همینن..الان شوهرمن ۶ ماهه یه دونه قرصم نمیخوره.به خیال خودش که دیگه جنین داریم و من قراره صددرصد بااینا باردار شم!!! از دستش امروز گریه کردم کلی 

سلام دوستان خوبین؟چ خبر؟من چند وقته نبودم کسی مامان نشده؟

سلام عزیزم..اتفاقا امروز کلی یادت کردم و اومده بودم تو کاربریت  😁 نی نی خوبه الحمدلله ؟😍

عزیزم میتونی چک کنی اما خوب با این هورمونتراپیا طبیعیه به هم ریختنا....

اناجون جواب از ایمنی رو‌گرفتم،، موردی نمیبینم

تو رنج هستن فقط این سی دی ۱۶+۵۶ هست رنجش رو ازمایشگاه نزده، برام نوشته ۵/۷۶،، چرا رنج نداره؟ نرماله؟

...
لاپرا بیشتر برا خارج رحمه.... پس خدارو شکر از اون بابتها بررسی شدی....

ببخش عزیزم من اطلاعاتم خیلی کمه بااینکه این همه مدته منتظرم... زیاد سوال می کنم شرمندتم 

خارج رحم بررسی شدم یعنی اینکه دیگه خارج رحمی باردار نمیشم مثلا من ؟ اصن نفهمیدم منظورت چی بود از اینکه گفتی خداروشکر از اون لحاظ بررسی شدی منظورت کدوم لحاظ بود🤐🙈وااای خدا چقد خنگم من😣

2706