2752
2734
عنوان

اختلاف سنی ۱۵ سال برای ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 887 بازدید | 66 پست
اره تو که راس میگی...اگه پارسا پیروزفرم بود میگفتی نه

پارسا پیروزفر کیه؟

من ایرانی نمیشناسم کره ای میشناسم

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب بشه که چی؟

شما چرا انقد جو ش میزنین

احیانا به اینکه اقا هستین که ربزی نداره?

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...
به عنوان کسی که با اختلاف سنی زیاد ازدواج کردم باید بگم سن خیلی مهمه

خب که چی؟ خیلی چیزای دیگه هم هس که مهمه ولی براتون به موقعش غیر مهم میشه مثلا میگن باید با کسی باشی که از همه نظر نزدیک خودت باشه ولی همیشه میخواین کسی باشه که از نظر مالی بالاتره یا 20 سانت بلند تره در صورتی که علم میگه اختلاف مناسب خیلی کمتر از ایناس....این همه چیز که به نفعتونه اون موقع اهمیت نداره حالا اینم نداشته باشه

2731

عزیزم اینجا هر کسی براساس عقاید خودش نظر میده

و واقعا اینطوری مشخص نمیشه چون تا ی حدی ب سن مربوطه تا ی حدی هم بستگی داره ب روحیات خوده طرف ک شاده یا ن دل مرده س یا ن تیپش بروزه یا نه اینا رو خودت باید بسنجی

این اکانت به کسی دیگه واگذار شده❤️

[QUOTE=339356703]شما چرا انقد جو ش میزنین احیانا به اینکه اقا هستین که ربزی نداره?[/QUOTEچون که حرف مفته بعد هم خدا رو میخواین هم خرمارو...این میگه من یکیو میخوام وضعش خوب باشه بعد میگه هم سنم باشه...نیس مگه اینکه بهش ارث رسیده باشه....

دختر به پسر موقعی که 20 سالشه: من تو رو دوس ندارم چون تو پول نداری نمیتونی از پس هیچی بر بیای منم حاضر نیستم زندگیو با هم بسازیم چون همه چی باید برام اماده باشه.

دختر به همون پسر وقتی 38 سالشه و به همه چی رسیده: تو سنت خیلی بالاس من فقط هم سن دوس دارم تو هم سن بابامی، من یکیو میخوام از بابام داراییش بیشتر باشه ولی هم سن من باشه.

دختر: علاوه بر اون من مردیو میخوام که از همه از نظر ازم بالاتر باشه مثلا وضع مالیش توپ باشه و قدش هم ازم بلند تر باشه، خلاصه همه جوره ازم بالاتر باشه غیر از سن

پسر: منم دو تا معیار دارم فقط اینکه دختر جوون دوس دارم و لاغر

دختر: غلط کردی مرتیکه پدوفیل!!! مگه دخترا وسیله ان که اینجور میگی؟؟؟ فقط من حق دارم معیار داشته باشم، هر مردی که معیار داشته باشه پدوفیل یا مرد سالاره!!! تو الان که بعد سال ها زحمت کشیدی باید بری با همون دختری که تو 20 سالگی ردت میکرد ولی الان سنش رفته بالا و دیگه خاستگار نداره ازدواج کنی! چون تو مردی باید هیچ معیاری نداشته باشی و فقط هر چی به نفع دختراس انجام بدی! اشکالی نداره اگه تو زمانی که داشتی کار میکردی اون دختر از 20 سالگیش تا الان در حال رل زدن و عشق و حال بوده، تو باید تو بد ترین حالت اونو قبول کنی ولی تو کوچکترین ایرادی داشته باشی کنسلی

پسر: .....

[QUOTE=339356703]شما چرا انقد جو ش میزنین احیانا به اینکه اقا هستین که ربزی نداره?[/QUOTEچون که حرف ...

تو حرفاتون ی غیظ و تعصبی هست اینک بخواد با ی ادم ایده ال نه صرفا همه چی تموم ازدواج کنه انتظار زیادی نیست

15سال هم اخالاف ستی کمی نیست

کــاش چشمـان مـرا خـاک  کـنید تـا نبینم کـه چه تنـها هستـم...یک لحظه از انسان شدنم هست که ان را نمیتوانم هرگز بدون وحشت بخاطر بیاورم،زمانی که برای اولین بار صدای تپش قلبم را شنیدم.این صدای دقیق ،بلند و منظم، که توامان نوید مرگ و زندگی را میدهد با ترس و تشویشی غریب به شگفتم می اورد.انها همه جا ساعت نصب کرده اند، اما چطور می توانند چنین ساعتی با ثانیه شماری سریع که تمام ثانیه های زندگی را همراهی می کند، در سینه شان حمل کنند...
خب که چی؟ خیلی چیزای دیگه هم هس که مهمه ولی براتون به موقعش غیر مهم میشه مثلا میگن باید با کسی باشی ...

مشکل اینجا اخلاقش عالیهههه بیشتر از ۳ ساله میشناسم چیز کنی ک نیس سه سال ارتباط نزدیک ...... 

مالی هم اوکیه 

ظاهرش هم مورد پسندمه 

خانوادش هم  

تنها مشکل این وسط سنهه

از آینده میترسم اگ تا آخر تو همین سن بمونیم ک اصلا مهم نیس

تو حرفاتون ی غیظ و تعصبی هست اینک بخواد با ی ادم ایده ال نه صرفا همه چی تموم ازدواج کنه انتظار زیادی ...

ایده آل! شما خودت پست زدی میگی چرا مردا انتظارشون زیاده! بعد ایده ال میخوای! خب مردا هم میخوان با دختر جوون تر از خودشون باشن نمیرن هم سن بگیرن هیچ وقت، تعصب که شما داری میری پست میزنی میگی چرا مردا معیار دارن وقتی خودت دنبال مرد ایده الی

من با همسرم حدود ۱۲ سال اختلاف سنی داریم از همه لحاظ ظاهری شخصیتی فکری هر چی فکر کنی با هم همسو هستیم اختلاف نظراتمون جزئی 

۱۵ ساله ازدواج کردیم یعنی تجربه یه سال دو سال نیست 

ولی بنظر من همه این موارد برمیگرده به شخصیت هم شما هم ایشون   

من کاملا راضی هستم هزار بار برگردم عقب باز انتخابم همین خواهد بود

خداوندا آرامشی عطا کن تا بپذیرم آنچه که نمیتوانم تغییر دهم...و شهامتی که تغییر دهم آنچه میتوانم ...ودانشی که تفاوت این دو را بدانم
2706