2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
بسلامتی  عزیزم برای رفع نفخ باید پیاده روی کنی و فعالیت سبک داشته باشی شاید اولش سخت باشه اما ...

منم خیییلی دردم زیاد بود، همین پیاده روی سبک خیلی بهم کمک کرد، گرچه سخت بود

اره خدایی  نتیجه میگیریم معتاد نشید ترک کردنش دردناکِ خخخخخخ Hcg رو همون لحظه انتقال با gcsf ...

برا من هاش سی جی روز انتقال زده بودن داخل رحمی....

انشالله دست به دست هم میدن نتیجه + میگیری....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم به دکترت میگفتی شربت معده مخصوص خانم های باردار میداد.اسمش لاکسی ژل فکرکنم.خواهرم میخوره سوزش ...

اونم میخورم بخاطر یبوست ولی واسه معدم فاید ه ای نداره 

خدا برایم کافی است
2731
عزیزم مرسی ک بهم ااسخ میدی، بابا ب خدا هیچ چی نداشتم من همیشه هم روز ۱۴ فولیکول غالب داشتم، هممیشه ی ...

نمیتونی ژنتیک و کروموزوم بدنت رو تغییر بدی و گردن یه دارو بندازی ، اگر دکتر گفته تخمک ضعیفِ یا اسپرم ... باید فقط روشون کار کنید تا جنین های با کیفیت و قوی براتون تولید بشه

حالا برسی رحم و ایمنی و انعقادی که جای خود داره که اونا هم قابل حلِ فقط زمان میبره 

اگر بچه براتون اولویت و هدفِ نباید کم بیاری 

چالش ها رو حل کن و توکل کن به خدا 

مطمئن باش نتیجه میگیری

ببین واقعا روند تولید مثل چیز عجیب و خفن و جالب و منظمی هست که کوچکترین عاملی میتونه تو نگرفتن جنین و لانه گزینی و حتی به دنیا اومدنش اختلال ایجاد کنه

پس این همه نظم رو خدا به وجود میاره و براش کاری نداره با تمام وجودت ازش بخواه و بزار دکترها برات تصمیم بگیرن نه خودت.

من تازه به این نتیجه رسیدم که هر چقدر هم بخونی باز دکترت از تو بیشتر میدونه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
آها مرسی عزیزم چون من هم لاپارا شدم هم هیسترو خواستم ببینم که چیا بررسی شده 😄پس هرجفتشون بررسیه رحم ...

لاپرا برسی لوله ها و دیواره خارجی رحم و شکم و اندومتریوز و تخمدان هاست،

هیسترو فقط داخل رحم و اتصال داخلی لوله ها به رحم رو برسی میکنه

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
جنينهاي منو  فريز كردن و تو كارتشون نوشته 8-4 و 8 و 16-8 سلول و سه روزه

واسه منم سه روزه فریز بود. بعد که خواستم انتقال بدم دو روز قبلش زنگ زدم...‌ انگار باز کردن و بلاست شده بود و بعدم هچینگ کردن.

اگه دوست داری هچینگ انجام بدی با دکترت مشورت کن🍃

😇خدایا بندبند وجود خودم و خانوادم  رو به خودت می سپارم ،پناهمون باش که جز تو پناهی نداریم.🍃لطفا یه صلوات مهمونمون کنید🍀
سلامم عزیزم خوبی 😘  علایم پریودی نداری ؟؟ اگه نیومد دکتر بری بهتره گلم  من تقریبا ۵ روز ...

مرسی قربونت بشم تو خوبی؟تو کدوم مرحله ای؟

من هفته پیش داشتم علائمشو الان دیگه ندارم،البته هفته پیش کمر درد و پادرد شدید داشتم که فکر کنم سیاتیک بود دکتر بهم دگزا زد و یه مسکن فکر کنم کتورولاک بود اسمش،دیگه کلا دردامو پروند😂 حالا از دیشب استرس گرفتم نکنه حاملم آمپول زدم😂یعنی توهم دست از سرم برنمیداره کلی نگران جنین نداشتم شدم😂😂😂😂

من فقط حالتهای پری دارم و خیلی گرممه و انگشتای پام یخه منکه کلا ناامیدم اخه اگه باردار بودم دیگه درد ...

عزیزم نگران نباش چون منم شدیدا حالت پریودی داشتم..وحشتناک بود ولی مامان شدم😊انشاءالله شماهم مامانی

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
عزیزم کاملا طبیعیه این به هم ریختنها.... چرا انقدر خودتو زجر میدی....

عاخه الان یعنی ین ماه نمیتونم طبیعی اقدام کنم؟؟ دکتر جنتی گفت برو طبیعی؟؟ اناجون یعنی بعدا درست میشم؟؟؟ یا خدای ناکرده زبون لال یه باره تخمک گذاری از کار افتاد؟؟

...
عزیزم غر بزن هر چه قدر دوست داری غر بزن بالاخره که باید یه جایی باشه بتونیم خودمونو سبک کنیم..... ک ...

مرسی اناجون..خدا بچه هاتو حفظ کنه برات 💓💓💓

واقعا به کسی نمیشه گفت بعضی مسائلو...خدا خیرت بده این تاپیکو زدی😚😚

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
خيلي گشتم خارجيش نيست حتي داروخانه مركزي جمال زاده و داروخانه دكتر سالم كه معمولا داروهاي IVF رو دار ...

تارا جون دکتر ب منم گفت خارجی بخور ولی من هر چ گشتم نبود..منم توکل بخدا کردم وایرانی خوردم.جوابم گرفتم خداروشکر.ایرانی هم دارو هست دیگه..

🍁خدایاشکرت🍁 🌸مهربان خدایم هزاران بارسپاس بخاطر هدیه و معجزه شیرینت👶😊🙏...میسپارمش به خودت، حافظش باش🌸                                                    برای حاجت روایی تمامی مادران منتظر صلوات.    🌹 اللّهمَّ صلِّ علی محمّدٍ و آل محمد🌹
سلام انا جون،،،،بازم رفتم چند جای دیگه پرسیدم وعسه ازمایشات گفتن ازاد میشه۲میلیون،،،اقاهه که تو ازما ...

عزیزم خوب هزینه ویزیت دو تا متخصص هم بخوایی بدی نهایتش تقریبا همینارو مینویسن واست....

ضمنا بهتره پیش متخصص خون و ایمونولوژی ای بری که تو زمینه ناباروری هم کار کرده این آزهایی که من برات نوشتم ایمونولوژم هم همین سی دیارو نوشته بود چون من یه بارم که به خاطر گذشتن تاریخش و یه سری شرایط مجبور شدم تکرار کنم بار دوم ایمونولوژ نوشته بود....

اما بازم هر جور راحتی چون من خودم شخصا هم متخصص زنان رفتم هم آنکولوژ و ایمونولوژ که از تشخیص مطمئن بشم که دیدم همون تشخیص رو دادن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com