2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
به شوهرم نگاه میکنم گریم میگیره... من ۳۸سالمه... نمیدوتم بایدچکارکنم... دیگه موندم 

میدونم چی میگی عزیزم منم مث تو خیلی چیزای مشترک تجربه کردیم قطعا بخوایم بگیم .خسته نشو امیدتو از دست نده

فقط 13 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هرچه دلم خواست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ممنون ازت بهار. ازساعت دوازده تاهمین الان گریه میکنم. تمومی نداره اشکام... 

وای عزیزم کاش ما همه پیش هم بودیم بغل میگرفتیم همدیگه رو شاید ارومتر میشدیم،همش چندروز دیگه رو تصور میکنم که چه حالیم

یه دونه بلاست دارم... ولی شوهرم میگه دیگه نه... کافیهانتقال اولم بود

ببین یه سری چیزا رو باید سپرد دست زمان

منم انتقال میدم میگم دفعه آخر .وقتی منفی میشه بعداز مدتی میرم.انگار وقتی آدم جنین داره دلش نمیاد پیگیر نشه.

صبر کن یه مدت بگذره آروم میشی.

اینجا هممون همدیگه رو خوب درک میکنیم

خیلیا هستن که با چندین بار تخمک کشی جنینی برای انتقال ندارن 

خیلیا هستن که بارها توی سیکل انتقال رفتن و هر بار با ی مشکلی مواجه شدن کنسل شده 

خیلی ها در حسرت ی انتقالن 

خیلی ها انتقال میدن و سقطو خارج رحمی و زایمان زودرس میشه 

خیلی ها دچار عوارض داروها توی این پروسه میشن گاهی عوارضی جبران ناپذیر

خیلی ها این شانسو نداشتن که به موقع مراجعه کنن و زمان طلاییشونو از دست دادن 

خیلی ها هستن که هر دکتری میرن بهش میگن مارو شماها از کجا پیدا می کنید

خیلی ها هستن که مجبور شدن عمل های جراحی متعددی انجام بدن توی این راه 

خیلی ها هستن که سنشون داره بالا میره و ذوق و نشاطشون و حتی توانایی بدنیشون تحلیل میره 

خیلی ها هستن توی این راه بریدن 

از صمیم قلبم آرزو میکنم خدا نخواد جزو این خیلیا باشین 

شکر کنید هر مرحله ای رو که رد میکنید و بدونید خیلی از راه هایی که رفتی رو خیلیا هستن هنوز نتونستن برن معلومم نیست هیچ وقت بتونن برن 

ناباروری شاید اما ناباوری که ندارم❣️
من دقیقا از آبان ۹۹ اقدام کردم.. واقعا فکرشم نمی کردم آنقدر طول بکشه منی که توی سونو های معمولی هم ه ...

انشالله هر چه زودتر به مراد دلت برسی 

عزیزم چه با مشکل ،چه بدون مشکل فقط باید خدا برامون بخواد❤️

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
کلا گفتم عزیزم بیمارستان دولتی هم هستش.. درک می کنم به خدا همسر منم نگرانیش دارو هاییه که من باید ا ...

🥺🫂💗

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
خدا رو شکر که جواب گرفتین واقعا توی این مسیر باید صبور بود. عزیزم اگه دوست داشتین بگین که چندبار تخم ...

من دوبار تخمک کشی کردم هفت بار انتقال دادم من به شدت هایپر میشدم جوری که کلی مایع جمع میشد توی شکمم سر پنکچر خیلی خیلی اذیت میشدم دفعه اخر هم سرم داشتم هم prp انجام دادم هم امپول gcsf یا همون چسب جنین قبل انتقال زدم یکسال هر روز روزی یک ساعت پیاده روی کردم چه توی سرما چه توی گرما هر روز رفتم پیاده روی 

آب خیلی زیاد میخوردم دیگه عادت کرده بودم آب زیاد بخورم دو ماه به انتقال هم فیزیوتراپی رحم رفتم برای افزایش خونرسانی به رحم 

کیسه اب گرم هم روی رحم و کشاله ران قبل انتقال گذاشتم 

سلام دوستم ممنونم شکر  شما خوبی. نه عزیزم قسمت نشد

متاسفم عزیزم خدا برای بنده ش همیشه بهترینارو میخواد که این از درک ما خارجه امیدوارم که دلت اروم باشه و غصه نخوری

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏