2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
من آب خیلی زیاد میخورم

زیاد یعنی در حد بیست لیوان یا این حدودا....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم نارحت شدم واقعا   ببین تا الان من فکر میکردم خوب اطلاعات دارم اما وقتی کتاب جنین شناسی ...

عزیزم اطلاعاتی که میذاری خیلی قشنگ توضیح میدی من بعضی هاشو شات گرفتم چون یادم میره   با اجازه ات 😘

خدایا هزاران بارشکرت بخاطر نعمتی که بهم بخشیدی🙏🏻فرشته نازم رو به خودت میسپارم 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان امروز یازده روزه که جنین انتقال دادم سه روزه دردای شدید پریودی دارم و دیروز هم لک دیدم ز ...

عزیزم انشالله لانه گزینی کرده....

والا من که کلا خونریزیم داشتم شیافام واژینال بودن....

بعضی دکترا میگن رکتال....

هر جور راحتی و بهت آرامش میده بذار اثرشون تقریبا یکیه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
عزیزم میوه ی دلت گوارای وجودت انشالله به سلامتی بغلش کنی میشه بگین لکه بینیتون کم بود یا زیاد و چجور ...

عزیزم من رسما خونریزی داشتم....

کف دستم پر خون قرمز و رون میشد....

بعد که دو تا شیاف اضافه کردن کمتر شد و لک قهوه ای شد....

2731
بچه ها من امروز روز ۴۰ سیکلمه هنوز پریود نشدم دیگه علائمشم ندارم،سیکل قبل انتقال منفی داشتم،تقریبا ی ...

سلامم عزیزم خوبی 😘 

علایم پریودی نداری ؟؟ اگه نیومد دکتر بری بهتره گلم 

من تقریبا ۵ روز لک بینی که هی قطع میشد اخرش اومد خیلی ازیتم کرد اینم جواب داروهای هورمونیه 🤕

خانوما پی آر پی رحم چه موقع لازم میشه یعنی اگه لازم باشه دکترا خودشون میگن؟

عزیزم بعضا دیدم برا ضخامت کم تجویز شده....

بعضا بعد چند تا منفی....

سلام مامانای مهربون  من واسه انتقال دیروز سونو شدم روز دوم پریودیم و قرص استرادیول بهم دادن بن ...

عزیزم حساس نیست مهم دز مصرفی روزانه هست که چقدر برات تجویز شده اما منظم تر بخوری بهتره....

فقط با شکم خالی نخور....

زیاد یعنی در حد بیست لیوان یا این حدودا....

یا خدا ۲۰ تاا سرتا پا سرشار از اب میشه ادم   من روزی یه لیتر کمتر شاید بشه بخورم همش با خودم میگم غذام اب شده😂

سلام بچه ها این جوتب ازمایش ایمنی منه ک نمیدونم چرا با این شرایط برام انتقال دادن ب نظرتون با وجود ا ...

هپارین و اسپیرین

خدایا میخوام بگم من  ی دنیا ازت ممنونم 😘 که بزرگترین معجزه ی زندگیمو بهم دادی بعد از ۷ سال انتظار  فرشتمو در اغوش گرفتم روزای ک حتی نمیدونم توی خواب یا بیداری  خدایا این روزا رو قسمت همه ی منتظرا کن 😘😍😍😍😍😍❤
عزیزم تو هیسترو مشخص میشه که تخمکا ضعیفن یا نه ؟  

نه .هیسترو برسی رحم هست

ذخیره تخمدانی وقتی کم باشه معمولا تخمک های با کیفیتی نمیسازه

و سن 

اما تو تشکیل جنین میشه از جنین شناس درباره وضعیت جنین پرسید

اونوقت میگه که مثلا تخمک ضعیفِ یا اسپرم یا هر دو 

این رو جنین شناس تشخیص میده 

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
عزیزم اطلاعاتی که میذاری خیلی قشنگ توضیح میدی من بعضی هاشو شات گرفتم چون یادم میره    با ...

ایشالله اطلاعات بارداری و بچه داری رو شات بگیری نازنین😍

مرا هزار امید است و هر هزار تویی                شروع شادی  و  پایان انتظار تویی                 
نه .هیسترو برسی رحم هست ذخیره تخمک کم معمولا تخمک های با کیفیتی نمیسازن و سن  اما تو تشکیل ج ...

آها مرسی عزیزم چون من هم لاپارا شدم هم هیسترو خواستم ببینم که چیا بررسی شده 😄پس هرجفتشون بررسیه رحمِ

دوستاي گلم توروخدا كمكم كنين از عصه دارم ميميرم عاخه غم منفي شدن و مشكلات اون پانكچرت كه جنين ها رو ...

عزیزم کاملا طبیعیه این به هم ریختنها....

چرا انقدر خودتو زجر میدی....