2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
 نمیدونم چطوری تشکری کنم ازت عزیزم فقط برات دعاگو هستم خدا جواب مهربونیهاتو بده 🌹🙏🏻😍❤️

قربون دل مهربونت 💓💓💓 ممنونم ازت ...لطف میکنی 😚😚😚

خدا اگه طولش میده ، داره قشنگترش میکنه💚 صبر داشته باش💚
نمیتونی ژنتیک و کروموزوم بدنت رو تغییر بدی و گردن یه دارو بندازی ، اگر دکتر گفته تخمک ضعیفِ یا اسپرم ...

عاخه دکترها متاسفانه چرت و ورت زیاد میگن، چون اول گفتن تخمک ضعیفه اسپرم عالی، حالا این بار به فاصله ی دو سه ماه از حرف قبلیشون تازه میگن اسپرم نابالغ زیاد داشت تخمک عالی بود👹 بعدشم دکتر تازه میگه برین طبیعی اقدام کنین، بعدشم من که عمری پریود منظم و‌ فولیکول غالب داشتم رفتم سونو دیدم فولیکول غالب ندارم برای اولین بار، بیا ب خاطر اسپرم ضعیف رفتیم میکرو، اسپرم درست شد تخمک نمیاد حالا😭😭😭اصلا از میکرو رفتن پشیمونم

...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برم خارجيشو بگيرم آنا جون؟ از پنج شنبه دارم ايرانيشو ميخورم روزي سه تا. شك افتاد به جونم. كلا آدم ...

عزیزم فکرنکنم فرقی داشته باشه انچنان..

من خارجیشو از یه داروخونه تو جنوب تهران گرفتم.اگه خاستی بگو بهت ادرس بدم

مرسی اناجون..خدا بچه هاتو حفظ کنه برات 💓💓💓 واقعا به کسی نمیشه گفت بعضی مسائلو...خدا خیرت بده این ...

ساراجون شمام سیکل بعد از پانکچر فولیکول غالب برای اقدام ب بارداری نداشتین؟؟

...
2731
بله عزیزم کارش خوبه برا ما که خوب بود هم اخلاقش هم تجویزاش هم امید دادنش....

انا جون به ما گفت برین اقدام طبیعی میگم ب حرفش اعتماد کنم چند ماه به خاطر اینکه فولی غالب ندارم لترزول بگیرم طبیعی رو امتحان کنم؟؟

...

عزیزم من که درب داغون شده بودم.اتفاقا پنج تا فولی ۲۰ داشتم . اون داروهای پانکچر هنوز تو بدنم بود..

ولی بعد این انتقال منفیم نرفتم ببینم دارم یا نه..

من فقط حالتهای پری دارم و خیلی گرممه و انگشتای پام یخه منکه کلا ناامیدم اخه اگه باردار بودم دیگه درد ...

عزیزم خیلی از دوستان درد پریودی داشتن ولی باردارم شدن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
جنينهاي منو  فريز كردن و تو كارتشون نوشته 8-4 و 8 و 16-8 سلول و سه روزه

به نظر میاد کیفیتاشون خوب و خیلی خوب و عالی هستن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
دورنافی بود اونی که خودشون برام زدن هم خیلی درناک بود

عزیزم میدونم دور نافی گفتی هست منظورم اینه شاید چون لاغری جوری زدن زیر جلدی رو رد کرده و تو عضله رفته....

برا همین پرسیدم با زاویه نود زدن یا ۴۵...

انا جون به ما گفت برین اقدام طبیعی میگم ب حرفش اعتماد کنم چند ماه به خاطر اینکه فولی غالب ندارم  ...

ببین من رفتم پیش دکتر نصر قبل ای وی اف.به من گفت سه ماه قرص فمارا بخور از روز سه تا هفت فکرکنم.روزی سه تا..من یه ماه خوردم هایپر شدم😑 چون پلی کیستیک بودم .دیگه نخوردم.ولی نصر میگفت خیلی ها نتیجه گرفتن با فمارا...میخای یه ماه امتحان کن.دیگه ما که انقده دارو خوردیم تو ای وی اف.اینم روش..لتروزول به نسبت اینایی که مااستفاده کردیم خیلیی ضعیفه...

مصرف کن ان شاء الله باردار میشی...من دلم روشنه برات که طبیعی باردار میشی.این ماه به همسرت بگو به خودش برسه از لحاظ تغذیه.ماه بعد ان شاء الله بارداری...

اره مجبورم دیگه جنین ندارم

عزیزززم

ان شاء الله این سری جنین های با معرفت و مامانی ای برات تشکیل میشه ..میچسبن بهت ولت نمیکنن 👼👶😍

محیا جان شاید اشتباه دیده دکتر سونوگراف..واسه من سابقه داره ها اینجوری شده..دیگه نرو سونو.با خیال راحت و بدون فکرکردن به بارداری اقدام کن..ان شاء الله که نتیجه میگیری گلم

ببین من رفتم پیش دکتر نصر قبل ای وی اف.به من گفت سه ماه قرص فمارا بخور از روز سه تا هفت فکرکنم.روزی ...

مرسی سارا جون، خیلی ناراحتم که این ماهو از دست دادم😭 اصلا انگار قرار بوده این ماه نتیجه بگیرم😂

ب خدا اشک از چشمام جاری شد

راستش وقتی دکتر گفت برین طبیعی خیلی امیدوار شدم😭نگو اینم اینجوری فولی نبوده😭 عاخه میدونی دردم از چیه؟؟؟ منم سری قبل که پانکچر شدم دو‌ماه بعدش تازه بعد از انتقال منفیم روز یازده سایز فولیکول ۲۲ داشتم،،، غصه ام از اینه که این دیفریلین که یه جور مهار کننده س زد سیستم تحمک گذاری منو خراب کرد ایا؟؟؟؟؟؟ رفتیم ابرو درست کنیم چش دراوردیم؟؟؟؟؟ یعنی زبونم لال از این ب بعد من بدون دارو فولی دارم؟؟؟؟

...
مگه میشه هایپر نشده باشم؟؟ وقتی تو سونوهای قبلی گفتن هایپر شدی یعنی امکانش هست یک روزه بهتر بشم ...

نه منظورم اینه شدتش چه قدر بوده....

آخه بعضا هایپر شدن رو فقط داشتن عوارض میدونن دوستان....

هایپری یعنی تحریک بالای تخمدان....

اما مشکل اصلی وقتیه که عوارضشم گریبانگیرت بشه....

مثلا موردی بود سونوی دوم کلا پانکچر کنسل شد چون تخمداناش لانه زنبوری شده بودن و ادامه دادن سیکل میتونست جونشو به خطر بندازه....

منظورم اینه چک میکنن بدونن بهترین تصمیم چیه واست....

یا بهتر بگم شرایط آینده تو تا حدی تخمین میزنن....

مطمئنا کم و بیش ریسک عوارض رو داشتی که سرم تجویز کردن....

رژیم برات تجویز کردن....

اینا نشون میده ریسکشو داری....

پس جدیتر از قبل رعایت کن....

یه نمه دردش جدیت قضیه رو بهت نشون داد....

انشالله دیگه تا آخرش راحت پیش میره....