2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6837283 بازدید | 670336 پست
عزيزم من هم سر بارداري دخترم دو بار قبل از سونوي قلب و يك بار هم بعدش خونريزي داشتم و هماتوم هم نداش ...

ممنونم که جواب دادین عزیزم🤗🍀

ان شاءالله که خیره🍀

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
انشالله که عالییییییی ن و خیلی راحت انتقال میدی و باجواب مثبت هم دل خودت هم دل ما شد میشههههه🤩🤩🤩 ...

ممنون 😍والا تو سونو ۱۴ تا بود ولی بعضیاش ریز بودن. روز پانکچر گفتن ۷ تا کشیدیم. ببینم چندتا  جنین میشه. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم معمولا گرمی عوارضشو تشدید میکنه..... انتقالت کنسل شده یا قراره انتقال فرش داشته باشی؟

من کلا خودم دلم میخواست بعد عید  انتقال بدم. دکترمم گفت به خاطر هایپری فعلا فریز کنیم . بیا مطب داروها رو بهت بگم از ماه بعد هروقت خواستی بخور و انتقال رو شروع کنیم.

دیگه ببینم چندتا جنین میشه ، بعد تصمیم بگیرم سر تاریخ انتقال. 

اغلب اونایی که اونجا بودن میخواستن قبل عید انتقال بدن تا عید حامله بشن، فک کنم همه از دست حرف فامیل خسته شدن 😔😔

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین
2731

سلام انا جون امروز دوباره سونو دادن دکترم گفت تکرار شه تو سونو گرافی نوسته جفت در دیواره فوندال خلفی است و طول سرویکس ۳۰ هستش دکتر سونوکرافی بهم گفت جفتت پایین و ۳۰ هم حداقل طول سرویکس هستش بنظرتو باید چیکار کنم  یعنی باید سرکلاج کنم برا جفت چی؟ خیلی نگرانم

مامان_آینده_هستم#  ‍ مرجان خانم 1_به نظر من جمعه برو شنبه هم دیره😉😉😉من از همون روز اول انت ...

عززززززییییییزززززززززم☘🍀🍃

کلی رو خودم کار کرده بودم که سه شنبه برم ها😃😃😂

زدی تمام مقاومت هامو پوکوندی😁😁😁

قربونت برم ، خونم نزدیک هیچ کدومشون نیست ... چون من تهرانم و هر دو خانواده خودم و همسرم مشهد..

خواهرجون خونم رو نزدیک خدا گرفتم😍❤😙

فعلا که بنده خدا مامانم از روز قبل انتقال تا الان پیشمه... ان شاءالله تا روز سونو هست باز مادرشوهرم میاد بعد اون برای اسباب کشی خواهرشوهرم😁😁😁🤗🤗😃😃😂

خداروشکر فندقام مهربون و بی آزارن.. دورشون بگردم🤗😍🍀🍃☘

😇خدایا بندبند وجود خودم و فرشته ام  رو به خودت می سپارم ،پناهم باش که جز تو پناهی ندارم😇      😍🍃🍀خاله های مهربون به خواست خدا و دعای شما ،مهمونیه ۹ ماهه ی من بسلامتی می گذره و منِ فندق می پرم تو بغل مامان 🍀🍃😍                                                  ☘لفطا یه صلوات مهمونمون کنید☘
عزیرم به سلامتی..... نیزونی با دیدن ۱۱ بهمن اولین چیزی که جلو چشم اومد چی بود؟ دو تا خط بی بی چکت! ...

مرسی آنای عزیزم♥️♥️♥️ انشالله خدا دل همه ی دوستان رنج کشیده این راه سخت و پر پیچ و خم  شاد کنه 🙏🙏🙏

2738
سلام دوستای خوبم...ممنون که یادم بودین...ولی من منفی شدم و واقعا از نظر روحی بهم ریختم ....الان بهتر ...

عزیزم ان شاء الله خیلی زود معجزه خدا تو دلت لونه کنه😍🍀🍃

هانا جون ،بعد انتقال اسید فولیک میخوری دوزش چیه ؟

عزيزم من اسيد فوليك 5/. MG مى خوردم اما از بعد از مثبت شدن تا هفته دوازدهم فميبيون ١ خوردم از هفته ١٣ هم فميبيون ٢ رو شروع كردم

اگه بتونى فميبيون ١ بخورى خيلى بهتر و كاملتره عزيزم

عزیزم خیلی متاسفم..... بابت دردهایی که کشیدی و شادیت به غم تبدیل شد..... امیدوارم به زودی یه شادی ...

ممنونم آنا جون ..

پس یعنی باید چه ازمایشی بدیم که ژنتیک جنین مشخص بشه مشکل داره یا نه ..همون دی ان ای هست .آیا .

چطوریه ازمایشش همون مثل ازمایش اسپرم هست ؟؟؟

و اینکه پس زدن جنین توسط رحم چه عاملی میتونه باشه ..

یعنی اگه این بار مثبت شدم .و یا انتقال خواستم بدم حتمان سرم ای وی ای جی بزنم ....و پردنیزول قبل انتقال ..

ازاد بود چهار میلیون بود .ولی کاش میگرفتم با قرض و ..و کاش بعد مثبت شدن اصرار میکردم دکترم مینوشت و یا خودم میرفتم میگرفتم .اخه گفتن تاثیر نداره.صد در صد .چون دو تا دوستای خودم هم با وجود داشتن سرم قلبشون تشکیل نشد و توقف رشد جنین داشتن.

نمیدونم شاید ....هر بدنی فرق میکنه ..

پس فقط سرم مونده .ازمایشی چیزی دیگه نمونده که انجام بدم ..؟؟

بازم ممنون از دلداریت آنا جون ..

برام دعا کن با اون دل پاکت ...❤❤

گلم به نظرم پردنیزلون باید از دوماه قبل میکرو بخوری، البته زیر نظر پزشک، بیا زیر نظر دکتر طرازی، تو ...

من پردنی هم از قبل انتقال خوردم .

من شهرستانم .مرکز ناباوری .چند تا دکتر چرخشی هستن و از دکترای خبره شهرستان هستن .مطبشون هم رفتم ولی ...

فقط تنها چیزی که استفاده نکردم .سرم ای وی ای جی بود ...

کاش هر طور شده خودم ازاد میگرفتم .دکترم خیلی کوتاهی کرد در این مورد ...

توکل بخدا ..

اگه بدونی ما این چند ساله چه کارایی برای تقویت و...کردیم طب سنتی رفتیم .مامای خانگی ..هر راهی بگی ...

حتی اومدم تهران پیش چند تا فوق متخصص ..

پیش دکتر رزاقی .که متاسفانه رفت کانادا ...

هر راهی بود و به فکرم میرسید و باید انجام میدادیم انجام دادیم 

به نظرم تا خدا نخواد .ادم خودشم بکشه .نمیشه ...

من تمام زندگیم نه درصدی ...تمامش وقف هر روز دکتر رفتنا شد ...ولی اخرش هیچی ...

پس باید اون بخواد ...من تمام تلاشم رو کردم حتی فراتر از توانم .ولی نخواست ..

نخواستم با حرفام کسی ناامید بشه یا ناراحت .فقط خواستم اگه راهی رو نرفتم کسی میدونه بگه ..همین ...

بازم توکل به خودش ..

بازم ممنون از راهنماییت عزیزم .❤❤❤

سلام 

من دوباره تست زدم منفی شد😐

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

2706