2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
در مورد کیفیته تخمکا پرسیدم چیزی نگفت به من گفت جنین گرید آ نداری ولی آ،بی داری پرسیدم مشکل از اسپر ...

يعني واقعا معلوم نميشه از تخمكه يا اسپرم؟؟؟ شما كجا اي وي اف كردين؟ كدوم مركز؟  به من گفتن از تخمك بوده پس الكي رو هوا گفته؟؟؟

...
سلام.بچه ها من رفتم سونو کیستم.رفع شده بود ..بالاخره بعد 5ماه رفتم.سیکل انتقال ..داروهامو شروع کردخی ...

📯📯📯📯📯📯📯📯بسلامتی خانممممممنم

انشاله با جواب مثبتت بیشتر بیشتر ذوق کنی و ما بیشتر خوشحال😍😍😍

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يعني واقعا معلوم نميشه از تخمكه يا اسپرم؟؟؟ شما كجا اي وي اف كردين؟ كدوم مركز؟  به من گفتن از ت ...

اگه اصلا جنين تشكيل نشه احتمال زياد مشكل از تخمكه چون من وقتي مراجعه كردم به دكتر نصر  گفت بيمار بالاي 40 سال با تخمك خودش قبول نميكنم مگر اينكه اهدايي بخاد پرسيدم چرا؟ گفت چون بالاي 40 سال يا كل فوليها پوچند يا بخاطر عدم كيفيت تخمك معمولا جنين تشكيل نميشه و من دوست ندارم بيمار هزينه كنه و بي نتيجه 

ولي اگه تشكيل بشه و ضعيف باشه و يا سقط بشه مشكل بيشتر مربوط به ضعف اسپرمه 

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
سلام علیکم و رحمه الله سوال اگه غربالگری اول خوب باشه، برای غربالگری دوم دیگه کواد مارکرها رو انجا ...

والا دکتر من معمولا نمینویسه....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
2731

مامان_آینده_هستم#  ‍ مرجان خانم

1_به نظر من جمعه برو شنبه هم دیره😉😉😉من از همون روز اول انتقال  منتظر روز سونوت هستم 😎😍😍😍😍😍

2_ اصلا به هماتوم فکر نکن😑🤔 استراحت کن .

فقط و فقط فکر جای بچه هامون باشه😆ببین وضعیت اتاقاتون چطوره😋😇 فکر این باش خونه رو باید انتقال بدی نزدیک خونه مامانت یا مادر شوهرت🤗🤗اصلا بفکر نیستیا نشستی به چیزای بی اهمیت نگاه میکنی🤓چرا ها چرا😂😂😂😂😂یعنی تو فکر اسباب کشی نیستی🤔تا سنگین نشدی دست بکار شید😅😅😅

پیگمنتر شیرازیم پبجمو ببینید  ،عاشق تتوهای مینیمال و آرایش دایم و اصلاح ابرو هستم،،،
سلام علیکم و رحمه الله سوال اگه غربالگری اول خوب باشه، برای غربالگری دوم دیگه کواد مارکرها رو انجا ...

سلام ، بعضي دكترها مينويسن بعضي ها هم نه ، الان شما جواب آزمايش غربالگريت رو گرفتي ؟ خوب بود خدا رو شكر همه چيز ؟

بچه ها شوهرم قبلا آزمایشاش زیر یک میلیون بود سری آخر تو ابن سینا آز مایشش داد که هیچی براش نزده بود ...

عزیزم مطمئنن اسپرمهای خوبو گلچین میکنن و فریز میکنن....

خدا به بزرگی امید، ایمان و شکرگزاری داشته هاست که میبخشد. بابت تک تک داشته هایم بخصوص همسر بینظیر و پرنسس مامانیم و معجزه شیرینم سپاسگزارم.** turkana1378@gmail.com
الان جواب پاتولوژی رو برام فرستادن و دکترمم ک نیست . همون هیسترو ک شدم و همون مایع ک تو روز دهم پریو ...

من که متوجه نشدم.....

خاکستری# چطوری؟

امروز طب سنتی اسلامی همون که برات فرستادم.....

منم مثل تو که رفته بودی عنبیه شناسی از زندگی ناامید کرد😂😂😂😂😂گفت رحمت سرد سرد .....از کله سرم تا ناخن پام به ازای هرعضو بیماری ردیف شد برام، برای بعضیاشم چند بیماری😂😂😂😂😂😂😂

يعني واقعا معلوم نميشه از تخمكه يا اسپرم؟؟؟ شما كجا اي وي اف كردين؟ كدوم مركز؟  به من گفتن از ت ...

عزیزم معمولا نمیشه گفت چون به هر حال بهترینارو گلچین میکنن مگه اینکه از نظر ظاهری اوضاع انقدر خراب باشه که بتونن بگن مشکل از کدومه......

قربونت برم بهار جون😚😘🍀 بدون شک هماتومه و داره کم کم در میاد 😊 چیه جای نی نی هامو تنگ کرده😁😂 ...

عزيزم من هم سر بارداري دخترم دو بار قبل از سونوي قلب و يك بار هم بعدش خونريزي داشتم و هماتوم هم نداشتم و دكترم گفت نگران نباشم و گفت جنين داره لانه گزيني ميكنه و من آسپرين و انوكسان رو هم قطع نكردم .

سلام دوستای خوبم 

به نظرم قبل از انجام عمل های سنگین و پرهزینه  ناباروری اول دوتا روش درمانی پرفسور ساراچ اوغلو (شیمیدان و گیاه شناس معروف ترکیه ) را که من در ایران معرفی کردم رو امتحان کنید. سه ماه بیشتر وقت نمی ذارید ولی عوضش می تونم به یقین بگم 60 تا 70 درصد نتیجه میگیرید.

گواه حرف های من تاپیکم در نی نی سایت و سایت  و کانال تلگرامم که آدرسش رو براتون میذارم در اونها میتونید  هزاران خبر بارداری از مصرف کنندگان این درمانها رو ببینید، و حتی در کانال تلگراممون میتونید عکس آزمایشات اسپرم، نتایج مثبت حاملگی و حتی عکس های فرشته های کوچولومون رو ببینید.

خواهش میکنم از این پست سریع گذر نکنید شاید این پیام عامل تغییر سرنوشت شما باشه! باور کنید میلیون ها نفر در دنیا از این دو روش نتیجه گرفتند ( جوشانده خرنوب برای مردان و پیازدرمانی برای خانمها)

خود من و صدها نفر از دوستانم با همین روش بچه دار شدیم 

به یکبار امتحان کردنش می ارزه فقط کافیه سه ماه زمان بذارید و دقیقا طبق دستوری که میگم انجام بدید

منتظر خبرهای خوبتون هستم

تاپیک نی نی سایت:  https://www.ninisite.com/discussion/topic/402238

سایت طب سبز:  tebesabz.com

کانال تل گرام طب سبز: @tebbesabz      

کانال ویژه نتایج مصرف کنند گان: @kharnob

اگر نتونستید در این کانال ها عضو بشید به شماره 09120743885 در تل گرام مسیج بدید تا لینک براتون ارسال بشه

برای خرید خرنوب از خود من هم میتونید از طریق همین شماره 09120743885 در تماس باشید و یا از طریق فروشگاه اینترنتی طب سبز اقدام به خرید کنید

ناباروری دارید؟ دو روش معجزه آسای ناباروری معرفی میکنم هزاران نفر باهاش نتیجه گرفتند. مشاوره>> ۰۹۱۲۰۷۴۳۸۸۵ مشاهده نتایج درمان در پیج اینستا
مامان_آینده_هستم#  ‍ مرجان خانم 1_به نظر من جمعه برو شنبه هم دیره😉😉😉من از همون روز اول انت ...

راست میگه به حرفش گوش کن یا باید اطرافیان اسباب کشی کنن یا خودت.....

خاکستری# چطوری؟ امروز طب سنتی اسلامی همون که برات فرستادم..... منم مثل تو که رفته بودی عنبیه شناس ...

خخخخخخخخخخخ.....

سلام

بستگی به نظر پزشکتون داره

من غربالگری اولم جوابش خیلی خوب بود ولی دکترم بازم برام سل فری نوشت

بعضی از دکترها بسته به شرایط ممکنه اصلا دیگه مرحله دوم رو نفرستن و بعضی ممکنه با وجود نتیجه خوب بازم بگن انجام بدی

خدایا شکرت