2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821341 بازدید | 669209 پست
عزيزم من اسيد فوليك 5/. MG مى خوردم اما از بعد از مثبت شدن تا هفته دوازدهم فميبيون ١ خوردم از هفته ١ ...

ممنونم عزیزم

الان کیوتن و امگا۳ و فولیک،و b6,میخورم خیلی خسته کننده س،داروهای هورمونی جداس

سلام دوستان، تازه با این تایپیک آشنا شدم، گفتم بیام ببینم کسی اوضاعش مثل من هست شاید بتونین بهم کمک کنید🙏من ۴سال تو اقدامم،اوایل بهم گفتن امکان یائسگی زودرس و کیفیت تخمک لب مرزه و باید ای وی اف کنی، و من  چون یه بچه دارم و یه سقطم داشتم نمیتونستم باور کنم ک کارم ب ای وی اف رسیده و چندنفر گفتن وقتی هنوز داری پریود میشی و یه زایمان داشتی و یه سقط مطمئنن باردعر میشی، منم دیگه دنبال دکتر نرفتم تا همین پارسال دیدم واقعا باردار نمیشم برم ببینم چی میگن دکترا بعد دوسال، دوباره پیگیری کردم و دکتررستمی شیراز بعد دیدن آزمایشات هورمونی درجا بدون هیچ حرف دیگه گف تخمک اهدایی و اونجا بود ک فهمیدم تو این دوسال پیگیری نکردم  ذخیرم کمتر شده و کارم داره میکشه ب اهدایی، درهرصورت هرکاری کردم نتونستم ب خودم بقبولنم ک برم تخمک اهدایی رفتم تهران پیش دکتر نصر ایشون براساس سنو ک انجام داد و ذخیرم گفتن تخمک اهدایی برای شما زوده سنی نداری درضمن اینکه دوبارم باردار شدی، پس برو طبیعی تلاشت رو بکن گفتم ممکنه حالا حالاها باردار نشم ذخیرم تمام میشه، گفتن اشکالی نداره اتفاقا اون موقعس میتونیم واست راهکار اهدایی بدیم، ولی الان حتی ای وی اف هم واست جواب نمیده و اهدایی هم واست زوده، چون هم داری پری میشی هم رحمت مشکل خاصی نداره جز ذخیره کم پس برو طبیعی تلاشت کن،،،، خلاصه این از وضعیت من و من همچنان در تلاشم، انواع ویتامینه ها، کیوتن، ابوست و ایی و دی و امگا رو دارم میخورم، رازیانه، ارده شیره، خلاصه دارم تقویتیا رو میخورم، حالا سوالم اینه کسی بوده با این شرایط با ای وی اف یا میکرو سریع جواب گرفته باشه، خیلی تو نخ ای وی افم ولی دکتر نصر پشیمونم کرد گفت واستون جواب نمیده و همون ذخیره ایی رو هم دارید از دست میدید، برو طبیعی تلاشت کن، من واقعا موندم طبیعی دیگه چطوری تلاشم کنم، الان ۴سال شده از زمان سقطم، و اینم میدونم تا خدا نخات نمیشه، فقط خواستم تجربه شما دوستان رو بدونم در این زمینه

منتظر معجزه ام😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چند انتفالی بارانا جون خیلیا تست میزنن منفیه  آما آزشون مثبت میشه هیچ اعتباری به بی بی نیست

روز دهم

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

2731
سلام دوستان، تازه با این تایپیک آشنا شدم، گفتم بیام ببینم کسی اوضاعش مثل من هست شاید بتونین بهم کمک ...

دوستم اولین کاری باید انحام بدی برو آزAmh و Lhوfshبده بعد میشه در مورد ای وی اف نظر داد

در مورد دکتر نصر من دوبسته جنین داشتم رفتم پیشش نظر خواهی کنم کارت جنینم نشون دادم بعد سونو کرد رحم خوب بود و آز ذخیرم ۱/۳ همراهم بود

نصر گفت فعلا طبیعی اقدام کن ولی اگه نشد و به سن ۴۲ رسیدی بیا اهدایی،اصلا انقد حرفش غیر اصولی و غیر منتطقی بود که برام عجیب بود یه متخصص ای وی اف همچین حرفی به کسی زد که دو بسته جنین داره

ایشون بنحوشه واسه همه اهدایی میشنهاد بده ظاهرا جنینای اهدایی خیلی بهتر از جنینای گرید Aو ab ما  هستن

یه چیزی که من فهمیدم اگه دستگاه سونو سه بعدی تو مطبشون نباشه خدا میدونه امار مثبت چقد بیاد پایبن

شرمنده عزیزم دل من پر بود از اینکه یبار وبزبت شدم و ۲۰۰ تومن دادم بخاطر شنیدن جواب عجیب

سلام دوستان، تازه با این تایپیک آشنا شدم، گفتم بیام ببینم کسی اوضاعش مثل من هست شاید بتونین بهم کمک ...

پیش دکتر طرازی هم یه ویزیت بشو نظرشو بپرس، تو این تایپیک خیلیا جواب گرفتن ازش و ازش راضی بودن

2738
دوستم اولین کاری باید انحام بدی برو آزAmh و Lhوfshبده بعد میشه در مورد ای وی اف نظر داد در مورد دکت ...

نصر به هرکسی که بالای ۴۰ ساله بدون هیچ بررسی و بدون توجه به نتایج آزمایشهاش میگه بیا اهدایی بگیر!! 

اتفاقا روزی که من پانکچر شدم یک دنر ۲۷ ساله باهامون بود که ۱۱ تا تخمک داد گفت واسه یکی از بیمارهای نصر دارم تخمک میدم چند روز بعد دیدمش داشت حرف میزد با مامای مرکز فهمیدم کلا ۶ تا جنین شده!! و گیرنده هم فقط ۳۲ سالشه 

اینم از دنر و اهدایی

نمیدونم واقعا نصر با این اوصاف چه اصراری به این داره که همه رو هول بده سمت اهدایی حتی حاضر نشد ازمایشای منو نگاه کنه سونو کرد تو سونوشم نوشت هر طرف ۸ تا تخمک دارم بعد گفت تو تخمک کشی ممکنه ۲۰ تا تخمک هم بدی ولی همه بی کیفیت و جنینی تشکیل نمیشه

آصفم گفت درخت پرتقال تا حالا ندیدی که پر از پرتقاله ولی خشک! بالای ۴۰ سال تو فولیکولا هیچی نیست! ولی یبار برو پانکچر شانستو امتحان کن

پروردگارا در پیشگاه تو تسلیمم 
ممنونم عزیزم الان کیوتن و امگا۳ و فولیک،و b6,میخورم خیلی خسته کننده س،داروهای هورمونی جداس

امگا ٣ من بعد از انتقالم ديگه نخوردم از دكترت بپرس كه خيالت راحت بشه براى خوردنش

اما از هفته ١٣ فميبيون٢ دو تا قرصه كه يكيش اسيد فوليك و ويتامينهاى B و اين چيزاست يكى هم امگا ٣

شما اچ سی جی داشتید

نه

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

شما اچ سی جی داشتید

تقریبا یه هفته قبل انتقال دوتا آمپول داشتم یادم نمیاد اچ ام جی بود یا اچ سی جی