2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
سلام ماماني طاهاي عزيز ، من هم جوياي احوالت بودم خدا رو شكر كه الان بهتري ، ان شا الله جواب آزمايش س ...

سلام عزيزم 

ممنونم ك هستين واقعا با حرفاتون آرامش ميگيرم 

ان شاءالله ك همينطوره 

آمين 

ان شاءالله شمام بچه تون رو سلامت بغل كنين و يه عمر شاهد شادي و سلامتيش باشي😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزيزم  ممنونم ك هستين واقعا با حرفاتون آرامش ميگيرم  ان شاءالله ك همينطوره  آ ...

ممنون عزيزم ، ان شا الله . ان شا الله اين روزها قسمت همه دوستان منتظر بشه و همينطور هر كسي هم كه ني ني داره به سلامت ني ني اش رو در آغوش بگيره .

2731
عزیزم مطمئنن اسپرمهای خوبو گلچین میکنن و فریز میکنن....

آخه برگشته به شوهرم گفته کیفیت اسپرمات بده،خب اگه بده چرا هزینه ی فریزمیگیرن!  خداکنه چندتا خوب پیدا کنن دلم برای شوهرم میسوزه اینهمه داریم هزینه میکنیم آخرشم اسپرم نباشه،حالا شوهرم گفته باید بیوپسی کنم؟گفته دکتر تصمیم میگیره باید ببینیم نظرش چیه ممکنه کیفیتش تو بیوپسی اصلا فرق کنه یا نه  

يعني واقعا معلوم نميشه از تخمكه يا اسپرم؟؟؟ شما كجا اي وي اف كردين؟ كدوم مركز؟  به من گفتن از ت ...

من مستقیم پرسیدم از کدومشونه جنین شناس گفت نمیشه با قطعیت گفت

من بیمارستان شریعتی میرم

گروهشون زیر نظر دکتر آل یاسینن ولی من یکی از دکترا رو انتخاب کردم با اون ادامه میدم

عزیزم سرسری نمیگیره ولی رفتی حتما شوایط خواهرتو بگو و ازش بخواه برات آزارو بنویسه..... حتی شرایط خو ...

مرسی عزیزم حتما

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
دکتر تا ده روز امپول داده بزنم بعد برم دوباره سونو که روز تخمک کشی رو بهم بگه. میشه یعنی اینطوری ای ...

چرا نشه عزیزم. حتما امپولا بزرگشون میکنن بمن امپول داد روز ۱۰ سیکلم رفتم دوباره اضافه کرد اونروز ۱۶ بودن. 

بی تاب لحظه های ناب مادر شدنم. من پست ترین انسان خاکی این زمینم و از خدایم طلب مهر دارم زیرا که میدانم صدایم و نگاهم را دوست دارد
اخه گفت زنده هست ما قانونا تا سه روز صبر میکنیم ولی مورفولوژیش بده  ای خواهر مگه وجدان دارن ال ...

اینقد بدبین نباش 

اینا به اندازه کافی مریض دارن

احتیاجی به این کارا ندارن

نرماله  مشکلی نداره

خوب اون آندومتر پرولیفراتیو قبلش نوشته late یعنی بعد از آندومتر پرولیفراتیو . من مشکل نازکی دیواره رحم دارم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
سلام ، بعضي دكترها مينويسن بعضي ها هم نه ، الان شما جواب آزمايش غربالگريت رو گرفتي ؟ خوب بود خدا رو ...

بله غربالگری اول خدارو شکر خوب بود. سونوی هفته ۱۸ نسخه شو نوشت ولی دیگه آزمایش خون ننوشت

خوب اون آندومتر پرولیفراتیو قبلش نوشته late یعنی بعد از آندومتر پرولیفراتیو . من مشکل نازکی دیواره ر ...

معنی این جمله دقیقا اینه که اگه مثلا سیکلاتون سی روزه باشه اندومتر نرمال روز ده تا پانزده رو نشون می ده

ضخامت رو بررسی نمی کنه