2733
2734

سلام امروز پرده هارو در اوردم برای شستشو دعا دیدم باز کردم نوشته بود اختلاف بین من شوهرم بیوفته هیچوقت کسی نیومده خونمون ک من نباشم و قسمت بالای بالای پرده بود ینی شخص کلی وقت داشته زیر پاش ی چی گذاشته ما چهارپایه نداریم خونه خداروشکر اعتقادی ندارم اما خیلی ذهنم مشغول کی نوشته کی اورده

لطفا درخواست دوستی ندین

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

مسافرتی چیزی نرفتین کلید دست کسی باشه؟

ن اصلا سال قبل دقیقا همین حوالی پرده هارو شستم از اون موقع تا الان جایی نرفتیم اصلا کسی کلید نداره

لطفا درخواست دوستی ندین
ن اصلا سال قبل دقیقا همین حوالی پرده هارو شستم از اون موقع تا الان جایی نرفتیم اصلا کسی کلید نداره

صد در صد باطل شده وگرنه حالا حالاها نمیدیدی

بی خیالش این یه نشونه بوده که روابط خودت و شوهرت مستحکم تر کنی وبیشتر به هم عشق بدین

صد در صد باطل شده وگرنه حالا حالاها نمیدیدی بی خیالش این یه نشونه بوده که روابط خودت و شوهرت مستحکم ...

خیلی دوس دارم بفهمم کی سود میکنه منو شوهرم اختلاف داشته باشیم

لطفا درخواست دوستی ندین

حالا واقعا اختلافی بینتون درست شده؟

منم موقع اسباب کشی دعا پیدا کردم 

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706