2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671247 پست
دوستان شما امپول ستروتاید رو دور ناف می زنین یا بازو؟ اصلا فرقی داره؟ داروخانه به من تاکید می ...

به من گفت بزنم به بازو،اتفاقا امروز برای اولین بار زدم بازوم یکم قرمز شد و خارش گرفت ولی بعد یکی دو ساعت درست شد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم شما پیش کدام. دکتر رفتی که گفت با تخمک خودت ای وی اف میشی

دکتر رضا نصر تو تهرانه

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹

بچه ها من ميخام ي اعترافي كنم

من كم آوردم

امشب ب خدا گفتم اگه نميخاي بمونه زودتر تكليفمو معلوم كن من پير شدم اين دو ماه

لك مياد از هفته پبش ك رفتم سونو 

امروز خيلي سياه اومد

خداجون دیدی چقد سختی کشیدم نینیمو نگه دار واسم ♥️
اسپرم مشکل نداره  گفتن تخمک کیفت نداشته تاروز دوم که تشکیل نشده

ا پس درمورد کیفیت تخمک هم میگن؟شما ذخیره تخمدانت پایینه؟الان ک پانکچر کردی گفتن تخمک کیفیت نداشته؟قبلش مکملم مصرف کرده بودی؟

ببخشید ک سوال میپرسم ازت عزیزم

آخه وضعیت همسرتون مث همسرمنه انگار واسه همین پرسیدم خودمم ذخیرم پایینه تاحالا پانکچر نشدم ببینم وضعیت تخمکام چطورن  به زودی پانکچر دارم و هیچ مکملی برام تجویز نکردن

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
عزیزم گونال هم تعدادشونو زیاد می‌کنه هم سایزشونو در مورده گریدم من فقط می‌دونم جنینایه خوب گریدشون ...

که اینطور،سپاسگزارم ازت عزیزم❤

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
بچه ها من ميخام ي اعترافي كنم من كم آوردم امشب ب خدا گفتم اگه نميخاي بمونه زودتر تكليفمو معلوم كن ...

نگران نباش عزیزم خیلیا با لکه بینی هم مادر شدن من خودم دو روز قبل تستم لک دیدم با خودم گفتم پریود شدم  که آنا جون گفت اونم لک دیده قبل تستش منم سپردم به خدا با آرامش داروهامو ادامه دادم خدا برام خواست و مادر شدم از این به بعدشم میسپرم بخدا و مطمئنم هر چیزی که پیش بیاد خدا برام خیر میخواد تو هم همینکارو بکن و امید و ایمانتو از دست نده میدونم سخته منم مدام تو ذهنم سوال پیش میاد هی فکر و خیال اینا طبیعیه خصوصا واسه ماها که به این سختی باردار شدیم توکل بخدا انشاالله هم شما هم من و هم بقیه بچه های اینجا به خیر و سلامتی و دل خوش بچه هامون رو بقل میکنیم 

آرزویـے بکن ...
گوش ـهاے خدا پر از آرزوست و دستهایش پر از معجزه..
آرزویـے بکن ...
شاید کوچکترین معجزه اش بزرگترین آرزوے تو باشد.
....
ا پس درمورد کیفیت تخمک هم میگن؟شما ذخیره تخمدانت پایینه؟الان ک پانکچر کردی گفتن تخمک کیفیت نداشته؟قب ...

بله مکمل همه چی خوردم ؟

بعد پانکچر میگن که اصلا تخمک بوده یانه مثلا به یه خانم گفتن تخمک نبوده تو فولیکول بعد تخمکو با اسپرم تلقیح میکنن ماه پیش فوری جنین شد ولی الان نه 

وصعیت همسرامون مثل همه یعنی از چه نظر؟ اگه مولولوژی رو میگی گفتن ۴ برای ای وی اف خوبه 

دخیره ام کم که روبه اتمامه 0/01 هست 

دوستان شما امپول ستروتاید رو دور ناف می زنین یا بازو؟ اصلا فرقی داره؟ داروخانه به من تاکید می ...

ماما به من گفت زیاد فرقی نداره ولی اگه من بخوام برا خودم بزنم به بازوم میزنم. اینجوری شد که منم به بازوم زدم. 

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم . قُلْ أَعُوذُ بِرَبِّ الْفَلَقِ. مِنْ شَرِّ مَا خَلَقَ . وَمِنْ شَرِّ غَاسِقٍ إِذَا وَقَبَ. وَمِنْ شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ. وَمِنْ شَرِّ حَاسِدٍ إِذَا حَسَدَ. / رب هب لی من الصالحین