2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821415 بازدید | 669213 پست
والا گفت طبیعیه تو آی وی افی ها شایعِ میتونه بدون دلیلم باشه برامنم دیروز گفت هماتوم دیده نشده بازم ...

احتمالا آسپرینم قطع کردی اوکی بشی چند روز دیگه

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
چندتا استرادیول میخوری شما؟ساعتاش چجوریه؟ من ۳تا درروز میخورم تا دیروز هر۸ساعت همرو خوردم ولی تنظیم ...

عزیزم من ۲ تا ۱۱/۳۰ صبح میخورم ۲ تا ۱۱/۳۰شب

از دکترت سوال کن میدونم استرادیول خیلی مهمه و باید سر ساعت خورده بشه

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من ۲ تا ۱۱/۳۰ صبح میخورم ۲ تا ۱۱/۳۰شب از دکترت سوال کن میدونم استرادیول خیلی مهمه و باید سر س ...

ببخش من تاپیکای قبلیتو نخوندم میشه بگی لکه های شما چطوریه منم لکه های قهوه ای دارم اسپرینم قطع کردم فقط انوکسا میزنم 

منم لکه بینی دارم عزیزم چیکار کنم

پیش دکترت نرفتی عزیزم؟ برا من آسپرین داشتم قطع کرد یه دونه هم به شیافام اضافه کرد احتمالا براشمام همینکارو بکنه 

اصلا نترس چیزی نیست من ۲دفعه خونریزی هم حتی کردم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2728
پیش دکترت نرفتی عزیزم؟ برا من آسپرین داشتم قطع کرد یه دونه هم به شیافام اضافه کرد احتمالا براشمام هم ...

اسپرینمو قطع کردم ن تازه دیروز مثبت شدم دیگه باید دوهفته دیگه برم سونو اگ خدا بخواد توروخدا واسم دعا کن 

سلام خوبید؟ خانمایی که با ای وی اف باردار شدین توروخدا سوالامو جواب بدید دوتا سوال دارم 1-هفته سیز ...

سلام عزیزم . از اولی اطلاعی ندارم. کاش از پزشکی بپرسی که حساسیت نباشه. غلظت خون باشه انوکسا تا اخر بارداری تزریق میشه

خدایا شکرت
2738
عزیزم سینال اف وامپول hGCروباهم بزنم مشکلی نداره چون میبرم بیرون تویه زمان تزریق شه مشکلی نداره

عزیزم اگه منظورت hmg هستش بله میتونی همزمان با سینال تزریق کنی و عصرها بهتره زده بشه

اما ستروتاید یا آمپول های جلوگیری از آزاد شدن تخمک رو بهتره صبحا تزریق شه

Hcg هم که برای آزادسازی تخمک هستش که حتما باید 36 ساعت قبل عمل پانکچر و راس ساعتی که پزشکتون میگه تزریق بشه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
زنده باشي خوش قلب مهربون الهي امين. والله گفتش ١٠ روز ديگه بيا اخرين ويزيتت هستش و ٣٦ هفته گفت برميد ...

ای جانم الان 35 رو داری پر میکنی درسته؟ چشم بهم بزنی تموم میشه فسقلا تو بغلتن تستتم که خداروشکر دیدم منفی شد دیگه آرامش داشته باش این 10، 12 روز باقی مونده رو،یه سوال بپرسم؟ ادم هفته های اخر خیلی سنگین میشه؟ یعنی میتونم خودم کم کم و تنهایی خونه تکونی کنم یا اصلا نمیشه؟

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
چرا اونجا رو انتخاب کردید شما.مشکل تون چیه

من خودم پلی کیستیک هستم و همسرمم اصلا مشکل نداره 

بنظرم چون یه مرکز دانشگاهی و پژوهشی بود میتونست یه قدم از سایر مراکز جلوتر باشه ،حداقل یکم دلگرمی بود که کمتر بفکر پول هستن