2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821403 بازدید | 669211 پست
راضی ھستین ازش؟خوبه منم دکترمو عوض کنم؟دکتر من خیلی جوونه انگار بی تجربست

من همه جوره قبولش دارم عزيزم تنها دكتري بود كه قبولش دارم چه قبل از بارداري چه بعداز بارداري. من برام مهم بود از دكترم ارامش بگيرم كه واقعا ازش ارامش ميگيرم. بازم دوست داشتي يه ويزيت پيشش برو بعد تصميم بگير

خداياشكرت....❤️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام رزیتا جونم فدات بشم انشاءالله روزی همه  اره عزیزم لکه بینی مدام دارم نه کم میشه نه قطع تا ...

ماشالا جون آنوکسان میزنی شما؟؟

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
ماشالا جون آنوکسان میزنی شما؟؟

نه عزیزم آسپرین داشتم فقط که چندروزه اونم قطع کردم ولی باز لکه بینی رو دارم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2740
نه عزیزم آسپرین داشتم فقط که چندروزه اونم قطع کردم ولی باز لکه بینی رو دارم 

دکتر نگفت لکه بینیت از چیه؟؟

دکتر منم آنوکسان و آسپزین و قطع کرد گفت بخاطر استرادیول روزی ۱۲ تا لیوان آب بخور

من لکه ام قطع شد 

البته منم دیروز بعد سونو گفت هماتوم نداری 

عجیب لکم واسه چی بود نمیدونم

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
دکتر نگفت لکه بینیت از چیه؟؟ دکتر منم آنوکسان و آسپزین و قطع کرد گفت بخاطر استرادیول روزی ۱۲ تا لیو ...

والا گفت طبیعیه تو آی وی افی ها شایعِ میتونه بدون دلیلم باشه برامنم دیروز گفت هماتوم دیده نشده بازم نمیدونم لکه بینی مداوم براچیه برامن اصلا قطع نمیشه 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
دکتر نگفت لکه بینیت از چیه؟؟ دکتر منم آنوکسان و آسپزین و قطع کرد گفت بخاطر استرادیول روزی ۱۲ تا لیو ...

چندتا استرادیول میخوری شما؟ساعتاش چجوریه؟

من ۳تا درروز میخورم تا دیروز هر۸ساعت همرو خوردم ولی تنظیم کردن ساعتش برام سخت بود حالا از امروز کردم ۲تا ۱۰ صبح یکی ۱۰ شب مشکلی که نداره؟