2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821442 بازدید | 669214 پست
ببخش من تاپیکای قبلیتو نخوندم میشه بگی لکه های شما چطوریه منم لکه های قهوه ای دارم اسپرینم قطع کردم ...

روز چند انتقالی عزیزم؟

من ۱۰ روز پیش لکه خون دیدم بعدش تا ۵ روز لکه قهوه ای تیره تیره بعد رفته رفته قطع شد 

اما آنوکسانم قطع کردم تا لکم قطع شه کامل

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
میشه شماره شو برام بفرستید و بیمه قبول می کنه اونحا

اونجا اوایل حتی داروخانه و آزمایشگاهشم بیمه قبول نمیکرد اما الان قبول میکنه اما ویزیت و سونو آزاده ،فکر کنم ویزیتش ۶۰ تومن و سونو ۸۰ تومن 

عمل ها آزاده و انگار فقط نیروهای مسلح رو قبول میکنه ولی داروخانه و آزمایشگاه بیمه قبول میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام به همگی من سه روزه انتقال دو مرحله ای انجام دادمیه جنین سه روزه و دوتا پنج روزه  دیروز سین ...

عزیزم خیلی امیدوار لاش و استرس به خودت نده ،من بارداری اول د این بارداریم هر دو با جنین ۵ روزه بوده و بهت قول میدم اگر خونسردی تو حفظ کنی حتما این دفعه نتیجه میگیری ،کلا یکم بیخیالی طی کن😘

ای جانم الان 35 رو داری پر میکنی درسته؟ چشم بهم بزنی تموم میشه فسقلا تو بغلتن تستتم که خداروشکر دیدم ...

نیلدا جونم میتونی منو راهنمایی کنی 

من روزی ۳تا استرادیول میخورم تا دیروز هر۸ساعت میخوردم ولی امروز ۲تا ۱۰صبح خوردم ۱ دونه هم ۱۰ شب بنظرت مشکلی که نداره؟

هر ۸ ساعت برام سخت بود نمیتونستم ساعتاشو تنظیم کنم اگه مشکلی نباشی میخام این رویه رو ادامه بدم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
اسپرینمو قطع کردم ن تازه دیروز مثبت شدم دیگه باید دوهفته دیگه برم سونو اگ خدا بخواد توروخدا واسم دعا ...

چشم عزیزدلم 

نترس چیزی نیست آسپرینتو قطع کردی لکه بینی تم انشاءالله قطع میشه استراحتو بیشتر کن دیروز دکتر به من گفت لکه بینی وخونریزی خیلی شایعِ فقط استراحتتو بیشتر وتحرکتو کمتر کن 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
سلام به همگی من سه روزه انتقال دو مرحله ای انجام دادمیه جنین سه روزه و دوتا پنج روزه  دیروز سین ...

عزیزدلم اصلا اصلا به علائم نه توجه کن نه غصه نداشتنشو بخور من خودم هییییچ علائمی نداشتم هرروزم تو تاپیک ناله میکردم که چرا علائم ندارم حتما منفی ام ولی خداروشکر مثبت شدم 

انشاءالله به حق باب الحوائج مثبتی وخبر خوشحالیتو تا چندروز دیگه بهمون میدی🤲🏻🤲🏻

2740
کسی بوده آمپول واریوپپتیل زده باشه بعد پریودیش قطع نشه.مدام لکه بینی داشته باشه؟

دکتر به من واریو داد گفت لکه بینی افتادی طبیعیه

من لک بینی نیفتادم ولی نزدیک ۷۰ روز پریود نشدم

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
نیلدا جونم میتونی منو راهنمایی کنی  من روزی ۳تا استرادیول میخورم تا دیروز هر۸ساعت میخوردم ولی ...

عزیزم من تو سیکل پانکچر و انتقال که بودم ماما مرکز میگفت استرادیول مصرفش خیلی خیلی مهمه که سر ساعت باشه چون رابطه مستقیم با ضخامت آندومتر داره اما شما الان دیگه به سلامتی بارداری و 2،3 هفته دیگه هم استرادیول برات کم کم قطع میشه دیگه ساعتشو تغییر نده و سر ساعت مشخص همین روالی که امروز خوردی رو ادامه بده

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️