2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821400 بازدید | 669211 پست
یه هفته بعدش گفتن برو که هنوز یه ماه از انتقالم نگذشته بود و گفتن فتال پل داره ولی قلب نداره دیگه زن ...

مرسی عزیزدلم حتما میشنوی اینسری یه ضربان قلب توووووو‌ 😍پس فکر کنم من این چهارشنبه برم اگه همه چی خوب باشه هفته ی بعد ۴ شنبه برم برا قلب  وای قلبم تشکیل شه دیگه ۳ ماهه اول بگذره یه نفس راحت میکشه آدم 🥲

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
مرسی عزیزدلم حتما میشنوی اینسری یه ضربان قلب توووووو‌ 😍پس فکر کنم من این چهارشنبه برم اگه همه چی خو ...

ممنکن عزیزم انشاالله همه چی برامون خوب باشه واقعا این سه ماه بگذره خیلی خوب میشه البته بخیر بگذره برامون خدا خودش رحم کنه به دلامون 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونم عزیزم بخدا من همیشه به یادتم و برات دعا میکنم که به آرامش برسی و از شر این استرسای لعنتی خلاص ...

زنده باشي خوش قلب مهربون الهي امين. والله گفتش ١٠ روز ديگه بيا اخرين ويزيتت هستش و ٣٦ هفته گفت برميدارمشون ديگه نميدونم بازم چه روزي بيفته.

خداياشكرت....❤️ 

سلام دوستان یه سوال من بار اول انتقال جنین دادم منفی شد بنظرتون برای بار دوم امیدی هست کیا همسرشون مشکل داشتن ولی نتیجه گرفتن؟؟اینبار AsA,قرص پندیزولون،استرادیول،فولیک اسید ویتامین dبهم دادن امیدی هست بنظرتون

2728
زنده باشي خوش قلب مهربون الهي امين. والله گفتش ١٠ روز ديگه بيا اخرين ويزيتت هستش و ٣٦ هفته گفت برميد ...

انشاله که بحق آبروی حضرت فاطمه نی نی هاتو صحیح وسلامت بغل میکنی و دیگه خیالت راحت میشه 

سلام عزیزم، من زخم دهانه رحم داشتم، زخممو فریز کردم و بعد انتقال دادم، دکترم می گفت یک ماه بعد از فر ...

عزیزم زخم دهانه رحم تو بزرگ بود یا ریز؟ قبلش دارو استفاده کردی ببینی با دارو خوب میشه یا نه؟

من دو سال پیش زخم داشتم کوترش کردم اون نسبتا بزرگ بود ولی الان زخم ریز دارم میگم شاید با دارو خوب شه

بچه ها من بخاطر عفونت تو بارداری ژل شستشو استفاده کردم طبق دستور پزشکم،خارشم خیلی بیشتر شده،حتی خشکی زیاد باعث خارش بیشتر شده،خیلی اذیت میکنه، کسی میدونه چطور باید خلاص بشم؟

هرگز رشته ی امیدم از تو قطع نمی شود...
عزیزم زخم دهانه رحم تو بزرگ بود یا ریز؟ قبلش دارو استفاده کردی ببینی با دارو خوب میشه یا نه؟ من دو ...

دکتر می گفت عمیقه، دیگه نمی دونم بزرگیش چقدر بود، آره قبلش دارو استفاده کردم، یبارم فریز کردم، باز برگشت، باز دارو استفاده کردم، خوب نشد، رفتم فریز مجددا.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
2738
بچه ها من بخاطر عفونت تو بارداری ژل شستشو استفاده کردم طبق دستور پزشکم،خارشم خیلی بیشتر شده،حتی خشکی ...

درمانش پماد کلوتریمازول 1 یا 2 درصده، من 2 درصد خریدم از پزشکم مشورت گرفتم گفت خوبه، مثل آب رو آتیشه، البته دکترم گفت اپلیکاتور داخل واژن نزن یا استفاده کردی زیاد داخل نبر، دیگه منم اپلیکاتور استفاده نمی کردم، دستکش یکبار مصرف می پوشیدم اطراف واژن رو می زدم، و به اندازه یک بند انگشت کرم رو داخل می بردم،(ماما بهم گفت)خوب خوب شدم، شما هم اینجوری استفاده کنی خیالت راحت تره.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
آخه چرا روش قدیمی الان همه جا با سونو و مثانه پر انجام میشه 

من بهشون گفتم 

گفتن فقط در شرایط خاص مثل زمانی که بارداری خارج رحمی برای فرد ایجاد میشد با سونو انتقال میدیم 😐

خدایا شکرت
سلام دوستای خوبم ی چند روزی نبودم .هدف از عضو بودنم این بود که فک میکردم منم میتونم ای وی اف کنم و خ ...

عزیزم تسه انجام دادین؟ از همسرم با تسه چندتا نمونه گرفتن خیلی کم بود ولی چند تا جنین شد

خدایا شکرت
منم سشنبه هفته دیگه وقت سونو گرفتم یعنی اول پروانه جون میره سونو بعد من میرم و بعد زهرا جون انشاالله ...

الهی آمین🙏

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...