2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838261 بازدید | 670367 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

يعني امروز بدترين روزم بود تازه همين الان از مطب و ازمايشگاه خلاص شدم جنازه رسيدم خونه. فشارم يهويي ...

عزیزم به خدا هر وقت پیامتو میبینم از خدا میخوام که به سلامت نی نی ها رو دنیا بیاری و ارامش بده بهت خدا. حالا انشالله الان حالت خوبه؟ دکتر نگفت دلیلش چی بوده

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
@ماشالا       @سارادلارام       @شوره    &n ...

عزیزم منم رویان بودم تو کارت جنین فقط تعدادش نوشته بخوای درمورد کیفیت جنین هات بدونی داخل پرونده ت ثبت شده وقتی رفتی پیش دکترت ازش سوال کن بهت میگن منم از دکترم پرسیدم توضیح داد

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
2742

کسایی که تو رویان انتقال جنین داشتن قبل از انتقال اندازه گیری رحم انجام دادن یا با سونو انتقال دادن ؟؟

خدای خوبم از اینکه قراره برای بار دوم مامان بشم سپاسگزارم 🙏🙏مطمئنم بهترینها رقم میخوره و معجزه  در راهه 😍
عزیزم منم رویان بودم تو کارت جنین فقط تعدادش نوشته بخوای درمورد کیفیت جنین هات بدونی داخل پرونده ت ث ...

مرسی گلم

دکتر شما کیه؟ من با دکترمشایخی هستم

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 
ای خدا چه حس خوبی.ممنون عزیزم الهی خدا جواب هممون و بده.میدونم هنوز جا داره برا قلب ولی این نگرانی و ...

واقعا حس قشنگی بود.. آمیییییین.. بخدا قشنگ درک میکنم منم همش استرس دارم بخدا همه اینارو به جون میخرم فقط دلم نشکنه و همه چی خوب باشه باورمیکنی شبا خواب درست حسابی ندارم تا صبح هزاربار بیدار میشم فکرم درگیره ارامش ندارم انشاالله شمام قلب قشنگ نینی تو ببینی و دلت شاد بشه و از این استرس بیرون بیای

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
2740
کسایی که تو رویان انتقال جنین داشتن قبل از انتقال اندازه گیری رحم انجام دادن یا با سونو انتقال دادن ...

رویان با اندازه گیری عمق رحم انتقال میدن منم رویان رفتم

مرسی گلم دکتر شما کیه؟ من با دکترمشایخی هستم

قربونت .. من دکتر شیوا انشاالله مثبت بشی عزیزم برا منم دعاکن

نیکاد جون صفحه قبل یه پیام برات نوشته بودم ولی فکرکنم‌اشتباه ریپلای کرده بودم

خدایا شکرت برای هر چی دادی و ندادی😍تنها امیدم 

آخه چرا روش قدیمی الان همه جا با سونو و مثانه پر انجام میشه 

خدای خوبم از اینکه قراره برای بار دوم مامان بشم سپاسگزارم 🙏🙏مطمئنم بهترینها رقم میخوره و معجزه  در راهه 😍
فدات بشم مهربون ❤️اره اصلا واضح نبود  همون یه بارم بود دیگه خداروشکر ندیدم ایشالا همیشه صحیح و ...

خوب پس نگران نباش هم کم بوده هم قط شده چیزی نیس راستشو بخوای من درمورد این آنوکسا اینا اطلاعات ندارم چون خودم هیچکدومو ندارم فقط پروژسترون و استرادیول دارم همین لکه بینی هم گفتن بخاطر هماتومه

نه عزیزم فعلا اول راهم 7 هفته اینا هستم فعلا قلب جنین تشکیل نشده برا سشنبه هفته دیگه نوبت سونو دارم اینقد نگرانم که چی میشه برام دعاکن 😔😔😔

سلام عزیزم انشالله به حق پنج تن ایندفعه بری سونو صدای قلبشو بشنوی راستی گلم تو رویان به شما کارت ج ...

سلام گلم ممنون برای دعای قشنگت آمییییین بله کارت دادن ولی تو کارت درمورد کیفیت ننوشته تو پرونده ت ثبت میشه وقتی نوبت ویزیت یا سونو داری پیش دکترت کامل ازش بپرس برات توضیح میدن درمورد کیفیت جنین هات انشاالله همه چی برات خوب باشه و زودی مثبت بشی

2706