2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863916 بازدید | 672290 پست
عزیزم ببخش ب تو اذیت میدم تو روزی چندتا پردنیزلون داشتی من قاطی کردم یادم رفته ی دونه بوده یا دوتا&n ...

روزی دوتا

نگران نباش عزیزم دیگه مامان شدی

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
انشالله برا آخرین بار انتقال میدی و زود خبر بارداریتونو میدین و خوشحالمون میکنین😊💜

مرسی عزیزم همچنین شما

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دخترا لطفا دکتر خوب.معرفی کنید که نتیجه گرفتید.تهران

عزیزکم اینجا بچه ها خیلی از دکتر انصاری پور و دکتر شهلا اسرافیلی راضی هستن 

دکتر انصاری پورو میتونی هم مطبش بری هم ابن سینا هست

دکتر اسرافیلی هم بيمارستان عرفان کاراشو انجام میده

اینجا خیلیا ازشون نتیجه گرفتن عزیزم خودت تحقیق کن راجع بهشون بعد انتخاب کن

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2731
اره نمیدونم والا همش فکر میکنم رشدش کم بوده .فکر کنم سونوی دکتر هم یکم خوب نبوددوبار سونو شدم دفه او ...

عزیزم من الان این تاپیکو دیدم خواستم توام ببینی امیدوار باشی نی تی توام قلبش تشکیل میشه من خودم دیدم امیدوارشدم

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
انشالله 🙏 مرسی قربونت برم هرچی به تهش نزدیک میشی انتظار سخت تر میشه این 11 هفته تموم بشه من روی ما ...

اي جانم، آره آخراش سخت تر ميشه، ان شاالله به خوشي بگذره

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
خیلی ممنون عزیزم راهنماییم کردی آره خوب بود زدم خیال خودمم راحت شد

خواهش میکنم عزیزم🥰🥰

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
اره توکل بخدا تا هفته دیگه روانی نشم خوبه والا.انشاله دل تو هم شاد بشه اینهمه استرس خوب نیس برامون.

عزيزم استرس نداشته باش،قلب خوشگلشم ميبيني. تا روز سونو سوره يس رو بخون

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
 عزیزم من الان این تاپیکو دیدم خواستم توام ببینی امیدوار باشی نی تی توام قلبش تشکیل میشه من خ ...

ای خدا چه حس خوبی.ممنون عزیزم الهی خدا جواب هممون و بده.میدونم هنوز جا داره برا قلب ولی این نگرانی ول کن آدم نیس.انشاله این هفته قلب نی نی خوشکلت بتپه .آمین

اروم باش چن نفر از نزدیک دیدم لک داشتن ‌و حتی  خونریزی اصلا نترس من دیگه جنین ندارم امید م فقط ...

ایشالا هیچ احدی برای مادر شدن منتظر نمونه و هرکی دلش میخواد خدا بهش فرزند سالم بده واقعا ایشالا حتما خدا بهت میده منم تووووو اوج نا امیدی بودم که انتقالم مثبت شد 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

بچه ها من امروز گفتم یه لک دیدم آنوکساپارین و آ اس آ رو مرکز گفت قطع کنم تا ۴۸ ساعت بعد اگه دیگه چیزی ندیدم بعد دوباره اینارو مصرف کنم راستش از صبح استرس گرفتم که اگه آنوکسا و آسپیرین و مصرف نکنم جنینم خدایی نکرده چیزی شه نمیدونم خونرسانی بهش نشه دلم شور میزنه ! ممکنه اتفاقی بیفته ؟ در صورت عدم مصرف اینا ! سوالم خیلی مسخره اس اما نگرانم ! 😞

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
گرید جنین رو تو کارت جنین ک از جهاد دادن بهتون نوشتن یا خودتون پرسیدین؟؟؟؟؟ آخه برا من ننوشته؟؟

برا منو نوشته بود

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
2706