2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864045 بازدید | 672308 پست
عزیزم خیلی مبارک باشه😍😍😍 ایشالا که ۱۲۰ سال براش بتپه🙏❤️

فداتشم گلم قلب فندوق شما هم ۱۲۰ سال بتپه انشالا😘😘😍😍😍

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
شما چهرشنبه منم شوهرم گیر سه پیچ یکشنبه ده روز میشه باید بری به امید خدا دوتامون خوش خبر من نظر کردم ...

مگه شما یکشنبه هفته دیگه نمیری سونو؟ من چهارشنبه هفته دیگه میرم.انشاله عزیزم.منم الان دیگه هر روز یس میخونم.همه رو دعا میکنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین من همیشه اینجا دیدم دکتر ها اول میگن ضد انعقادی رو قطع کنین! بعدم اثر آسپرین تا یه هفته از آخری ...

آخه میدونی چی منو به شک انداخته؟ آخه همون یکبار بود و اینکه اصلا لک کامل و خونریزی و اینا نبود میگم نکنه اصلا نباید میگفتم خودم ادامه میدادم !  وای خل شدم رسما!🤦🏻‍♀️ نمیدونم واقعا قاطی کردم برم سونو ۴ شنبه خیالم راحت میشه واقعا اگه همه چی اوکی باشه یه نفس راحت میکشم ! 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

راستی بچه ها دکتر به من گفت ۳ هفته بعد انتقال برم سونو میشه ۵ هفته و ۴ روزم فکر کنم! چقد بعد اصولا میگن بریم برای قلب؟؟؟؟؟  چقد فرصت میدن تا تشکیل شه ؟ وای چقدر فکر و خیال دارم واقعا مخم داره میترکه !!!!😐

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
مثبت شد لا بتای ۴۰۰

عزیزم تبریک میگم کلی زیاد ❤️❤️❤️ 

روز چندم بودی آز دادی ؟ که ۴۰۰ بود ؟ 

برو تست بده ولی تورو خدا نکن اینجوری با خودت دختر خوب، اخه چرا واسه هرچیز کوچیکی خودتو داغون میکنی،ک ...

يعني امروز بدترين روزم بود تازه همين الان از مطب و ازمايشگاه خلاص شدم جنازه رسيدم خونه. فشارم يهويي رفت ١٦ رفتم دكتر بعدشم ازمايشگاه. يعني همه پروسه باردارشدن يه طرف اين ماه اخر به حدي سخت و دير ميگذره با اتفاقاي مختلف يه طرف😔😔قسم خوردم پشت دستمو داغ كنم ديگه يك ثانيه به باردار شدن فكر كنم يعني اين ٩ ماه من ٩٠ ساله شدم.

خداياشكرت....❤️ 
من نوسته ۸ تی ...گرید A

اصلا این جهاد اعصابمو بهم میریزه حتی کارت هم نداده بودن رفتم دکتر گفت کو کارتت منم گفتم مگه باید کارت داشته باشم گفت آره دوباره رفتم از مرکز دادن ک اونم میبینم باز ناقصه!فقط نوشته کامپکت ۴ روزه!

امسال میکوبم 
من همین الان قول میدم کرونات منفی میشه! ببین اسید معده خیلی خیلی رو سینوس ها تاثیر میذاره! به راحتی ...

انشالله كه همونه فداتشم تستم فردا جوابش اماده ميشه دعام كنيد. 

خداياشكرت....❤️ 
ممنون چیکا جونم  من خیلی درد شدید دارم تو دستام نگرانم ققنوس میگفت توهم پاهات درد میکردن اره چ ...

عزيزم من هنوزم پاهام درد ميكنن مخصوصا پاي چپم شبا كلا فلجم ميكنه. نگران نباش خيره عزيزم

خداياشكرت....❤️ 
آهان ممنون عزیزم اکثرا همه ۳روز بعد شدن ولی نمیدونم چرا من بعد پنج روز نشدم🤔

یه بی بی بزن 

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
2706