2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6863812 بازدید | 672281 پست
نیکاد جون صفحه قبل یه پیام برات نوشته بودم ولی فکرکنم‌اشتباه ریپلای کرده بودم

دیدم عزیزم فک کنم اشتباه نبود اون عکس رو من برا دوستمون که فعلا مثله من قلب نی نی ش تشکیل نشده گذاشتم ببینه امیدوار باشه

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخه برا من‌ چرا ننوشتن!!! فقط نوشتن کامپکت😑😑🤔🤔🤔

کامپکت خوبه دیگه. من اونجا ک پرسیدم گف بهتر از بقیه اس.

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
آخه چرا روش قدیمی الان همه جا با سونو و مثانه پر انجام میشه 

نمیدونم حتما این روشو بیشتر قبول دارن و مریضا ازش نتیجه گرفتن انشاالله مثبت بشی و دلت شاد بشه

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
2731
اره عزیزم ۲۵ شهریور انتقال دادم.۱۰ شهریورم تاریخ پریودمه.نمیدونم والا انتظار داشتم صدا قلب بشنوم.

تاریخ پریودت دیر تر از من بوده دیر لانه گزینی کرده عزیزم تو یه هفته دیگه قلب و میبینی شک نکن حتی یک درصد

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
نمیدونم حتما این روشو بیشتر قبول دارن و مریضا ازش نتیجه گرفتن انشاالله مثبت بشی و دلت شاد بشه

ممنون از دعای خیرت برای شما هم آرزوی حاجت روایی دارم🙏

خدای خوبم از اینکه قراره برای بار دوم مامان بشم سپاسگزارم 🙏🙏مطمئنم بهترینها رقم میخوره و معجزه  در راهه 😍
خوب پس نگران نباش هم کم بوده هم قط شده چیزی نیس راستشو بخوای من درمورد این آنوکسا اینا اطلاعات ندارم ...

اصلا تهوع نداری؟یکی از نشونه های تشکیل شدن قلب تهوعم هست نه خیلی در حدی که متوجه شی بارداری

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
آخه میدونی چی منو به شک انداخته؟ آخه همون یکبار بود و اینکه اصلا لک کامل و خونریزی و اینا نبود میگم ...

ببین شاید واقعا هیچی نبوده

همون گذاشتن شیاف هم میتونه یه کم خراش بده و یه کوچولو لک ایجاد کنه، حتی شاید همون بوده!

ببین خودت دلت با کدوم آروم تره قطع کنی دو روز صبر کنی دوباره شروع کنی

یا قطع نکنی تا بری دکتر! ولی اگر بازم دیدی دیگه قطع کنی

ولی میگم اگرم قطع کردی مطمئن باش اثر آسپرین به این زودی ها نمیره!

خداروشکر که همین چند روز دیگه هم میری دکتر

سلام دوستای خوبم ی چند روزی نبودم .هدف از عضو بودنم این بود که فک میکردم منم میتونم ای وی اف کنم و خوشحال بودم گرچه صد درد صد نبود .امروز رفتم معطب دکتر گفت  اسپرم همسرت صفره نمیتونه بچه دار شه اونجا ی سطل اب یخ روم خالی کرد امید داشتم حداقل ای وی اف کنم که نشد قسمتم نبود اینای که میگم برام اسون نیست و بدتر از اون اینکه نمیتونم از همسرم اسپرم اهدای بخوام چون حق داره که نخواد و ترجیح میدم ب زندگیم  ادامه بدم و بیخیال مادر شدن بشم .هر وقت کسی اینجا  بی بیش مثبت میشد خوشحال میشدم و هرکسی متفی میشد باهاش گریه میکردم خدا خودش میدونه حتی براش دعا میکردم .دکتر گفت شوهرت اسپرم که نداره اگه میخوای ی بار دیگه برو ازمایش بده شاید شد که غیر ممکنه منم میخوام غیر ممکنو امتحان کنم دوستای خوبم برام دعا کنید از ته دلتون منکه لایق نبودم دعام مستجاب بشه شما برام دعا کنید 

امیدوارم همه جواب بگیرن تو این راه سخت من دیگه میزم سرتونو درد نمیارم مواظب خودتون باشد خدا حافظ همتون  دوستون دارم 😭😭😭😭😭😭

خدایا نذار کاسه صبرم لبریز بشه 🙏
ببین روز ۹ برای جنین ۳ روزه خیلی زوده!! چند روز صبر کن، همون ۱۴ برو بتا! ایشالا یه بتای تپل مپل🙏❤️

مرسی عزیزم انشالله🙏

دیدم بی بی چک بچه ها مثبت شده منم وسوسه شدم زدم

انشالله نی نی تونو به سلامتی بغل بگیرین🙏🙏🌹🌹

يعني امروز بدترين روزم بود تازه همين الان از مطب و ازمايشگاه خلاص شدم جنازه رسيدم خونه. فشارم يهويي ...

ای کاش یکم این فشارتو بدی به من همش فشارم پایینه دکترم فقط از فشار پایینم ناراضیه وگرنه میگه بقیه چیزا خوبه همش ۷ رو ۵ یا ۷ رو ۶ میگه همونقدی که فشار بالا بده اینقدر پایینم بده همش مجبورم شیرینیجات بخورم آخرش دیابت میگیرم

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
اصلا این جهاد اعصابمو بهم میریزه حتی کارت هم نداده بودن رفتم دکتر گفت کو کارتت منم گفتم مگه باید کار ...

کامپکت دقیقا یه مرحله قبل از بلاست شدنه

یعنی جنینی که خیلی خوب تقسیم سلولی کرده و دیگه از ۸ سلولی خارج شده

خلاصه که خوبه خیالت راحت😍

2706