2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671248 پست
توروخدا کسی ب من بگه این دردای زهرمار چیه تو استخونای دستم دارمشون 

عزیزم شاید برا بارداریت باشه خوار شوهر من سر هر دو بارداریش ارتروز اورد دستاش و کمرش درد میکرد صبحم که بیدار میشد دستاش بی حس میشد بعد زایمان خوب شد

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
قربونت برم عزیزمم خوب کاری کردی ز زدی نه ایشالا هیچی نیس نگران نباش شما که بزور دیدی من قشنگ میدیدم ...

فدات بشم مهربون ❤️اره اصلا واضح نبود  همون یه بارم بود دیگه خداروشکر ندیدم ایشالا همیشه صحیح و سالم باشن خدا برات حفظش کنه 🤲🏻🥰اگه آنوکساپارین نزنم  ممکنه خونرسانی به جنینم کم باشه و مختل شه و مشکلی پیش بیاد عین دیوونه ها شدم ! میگم سرخود بزنم الان چی؟ از ظهر دیگه ندیدم . شما لک داشتی  چیا مصرف میکردی ؟ آنوکسا و اینا رو قطع کردن برات ؟ الان چند وقتته ؟ به دنیا اومده نینیت به سلامتی؟ 

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانما من شش ورق استرادیول 2میلیگرم دارم.کسی میخواد؟

کدوم شهرین قیمتشون چنده نزدیک باشین من میخوام تاریخ انقضاشون کی تموم میشه

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🍁الله اوزین وریبسن اوزون ساخلا بالام سنه امانت🥹😍😍💙سامیارم🩵
2731
سلام بچه ها جونم من رفتم سونو خداروشکر قلبش تشکیل شده😍🤩 انشاءالله دوستای دیگمم میان خبر خوش میدن ب ...

عزیز دلم خیلی مبارکت باشه😍😍😍😍

ایشالا ۱۲۰ سال براش بتپه❤️

هفته رو تو سونو از رو اندازه ساک و جنین میگن تا قبل سونو ان تی خیلی دقیق نیست معمولا!

انتقالت چه تاریخی بوده؟!

ببخشیدا سوالام زیاد شد شما چندم انتقال دادید؟ من ۱۴ انتقال دادم دو تا جنین سه روزه  دیروز بی ...

ببین روز ۹ برای جنین ۳ روزه خیلی زوده!!

چند روز صبر کن، همون ۱۴ برو بتا! ایشالا یه بتای تپل مپل🙏❤️

بچه ها ب نظرتون احتمال داره درد دستام ب خاطر کمبود ویتامین دی باشه  الان ک مثبت شدم میتونم ویت ...

عزیزم برید دکتر خودش براتون تجویز میکنه الان که بارداری هیچ چیزیو سرخود مصرف نکن تموم مکملا معمولا از هفته 12 شروع میشه مگر اینکه آزمایش بدید قبلش کمبود اون ویتامین رو داشته باشید

چیکا جون از اول بارداریش درد شدید پا داشت، طبیعیه عزیزم

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
ممنونم فداتشم دقيقا از ديروز كه اينجوري شدم از استرس زياد فشارم زير ١٣ نمياد درصورتي كه اين چند وقته ...

من همین الان قول میدم کرونات منفی میشه!

ببین اسید معده خیلی خیلی رو سینوس ها تاثیر میذاره! به راحتی علائم سرماخوردگی ایجاد میکنه، مطمئن باش همونه

عزيزم خيلي مباركه الهي كه اين دوران رو بسلامتي طي كني❤️❤️❤️😍😍😍🥰🥰🥰

ممنون چیکا جونم 

من خیلی درد شدید دارم تو دستام نگرانم ققنوس میگفت توهم پاهات درد میکردن اره چیکار کردی خوب شدن میگم نکنه خارج رحم باشه

انشاله عزیزم اره یس میخونم توکل بخدا .خدا دل همه رو شاد کنه

عزیزم باور کن مگرانی نداره الان تینا بانو ۲۳ انتقال داشته ۲۴ رفته جنینشم ۵ روزه بوده حالا شما ۲۵ انتقال دادی ۲۴ رفتی اگه اشتباهم نکنم جنینت سه روزه بوده مطمین باش هفته ی بعد صدای قلبشو میشنوی من که خیالم راحته شمام استرس نداشته باش

2706