2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841228 بازدید | 670509 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون عزیزم❤️ واای چقدر به تیکرت حسودی ام شد😅 ایشالا صحیح و سالم بیاد بغل مامانش🙏

عزیزم، هر کی تو هر مرحله ای به اونی که جلوتره حسودیش میشه، الان من دوست دارم سریع برم زایمان، میگم وای خوشبحال فلانی که زاییده.😁

2731
سلام خانما خواستم بدونم اگه زخم دهانه رحم داشته باشیم انتقال جنین رو انجام نمیدن ؟ دوهفته پیش عکس ر ...

سلام عزیزم، من زخم دهانه رحم داشتم، زخممو فریز کردم و بعد انتقال دادم، دکترم می گفت یک ماه بعد از فریز انتقال میدم، فریز کنی به نظرم بهتره.

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست
سلام سارا جونم آره اومد، البته برق آزمایشگاه رفته بود جون به لبم کردن تا جواب بدن😁 ۲۳۴۵ شده بود، ...

سلام فدات شم ماشالله عالیه 😍😍😍😍 به سلامتی تکرارشم خوبه نگران نباش. تبریک مجدد 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
عزیزم من تهوع داشتم تا هفته پیش ولی یک هفته بود خیلی بهتر بودم تا اینکه دیروز دوباره تهوع برگشت

وای خیلی حالم بد شده ازدیروز دهنم مزه آهن میده معدم انگاراسیدی شده خیلی حس بدیه من اخه تهوع نداشتم به نظرت نرماله منی که تهوع نداشتم الان اینطوری شم

خواهش میکنم کمکم کنید قرص استرادیول والرت و چه طوری بخورم روزی سه تا دوتا 12ظهر میخورم یه دونه 12شب امروز روزی ششم پریدی هستم این ماه انتقال دارم ممنون 

خدایا شکرت ❤                                                                برای نگاه پر مهرت
2740
زینب جون راست میگی عزیزم من گرمیجات وادویه که خیلی کم میخورم بقیه چیزارم هی توی اینترنت نگاه میکنم&n ...

آره گلم خیالت راحت اصلا هم نت گردی نکن

مهم حفظ تعادل تو تغذیه هست که یبوست نشی 

تمام کارشناس های تغذیه و پزشکان هم اینی که گفتم تایید میکنن، بقیه چیزا که اقدس و قدسی میگن تو سایت ها همه خرافات هست

باشه مرسی عزیزم 😘😘 فقط اینکه یعنی کرونا داشتم ریه م درگیر بوده و خودم خبر نداشتم🤦‍♀️🤦‍♀️

والا اینو دیگه نمیدونم درگیری ریه داشتی کم بوده، زیاد بوده نمیدونم عزیزم 

ولی اگه هنوز تنگی نفس داری سرفه، و اینکه هی خسته میشی بازتوانی ریه نیاز داره و آموزشش هم دیده متخصص خیالت راحت 

@زینبی_بابا   سلام عزیزم روزت بخیر من هفته ۱۲هستم به نظرت طبیعیه که تازه ازدیروز تهوع من شرو ...

سلام عزیزم بله نگران نباش 😉 😉 😉 😉 

و اینکه اگر تحت نظر هستی و همه چی نرماله دیگه مهم نیست تهوع

خواهش میکنم کمکم کنید قرص استرادیول والرت و چه طوری بخورم روزی سه تا دوتا 12ظهر میخورم یه دونه 12شب ...

عزیزم بنظرم وقتی روزی ۳ تا داده دکترتون،منظورشون هر ۸ ساعت یه دونه بوده،واسه من که اینجوری بود.

هرگز رشته ی امیدم از تو قطع نمی شود...
2706