2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862714 بازدید | 672170 پست
بسلامتی و دلخوشی  پس منم ببرم حدودی سزارین بزارم بلکه بره جلو ذوق کنم یخورده😂😂

نه الان توان و صبرت زیادتره

من گذاشتم برا اخرا درست کنم یهو ببینم تیکرم کمتر شد 😂

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
به به سلام الهام جون🥰 خوبی عزیزم؟ قربونت، منم موقع بارداری همش فکر میکردم بچم دختره ولی خب پسر بود ...

قربونت منم خوبم ..مرسی عزیزم خیلی لطف میکنی انشاالله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه منم نظر کنه😘😘😘

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

منم میخورم عزیزم من بیشتر میخورم ۴ روز اول هفته نصف ۳روز آخر هفته ۱ دونه کامل ولی نمیدونم چرا تو سیک ...

نه عزیزم اگه داری دارو میخوری اتفاق بدی نمیفته سعی کن خارجیش بگیری 

اگرم داری ایرانی میخوری همه روزا کامل بخور تا بری دکتر 

2731
ن اصلا قبل انتقالم هیچی نبود اگ بود دکتر تو سونو هامیگفت و لغو میکرد کلا بعد انتقالم عفونت قارچی میگ ...

شاید به خاطر نوع شیافه اخه یکی دوستان نوشته بود شیافشو عوض کرده  عفونتش بهتر شده .

ن اصلا قبل انتقالم هیچی نبود اگ بود دکتر تو سونو هامیگفت و لغو میکرد کلا بعد انتقالم عفونت قارچی میگ ...

اگه عفونت باشه با سونو ‌معلوم میشه ؟

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
سلام عزیزم خوبی ؟ همه چی جز جگر میتونی بخوری عزیزم  این که میگن فلان چیز رو بخور و نخور همه ش ...

زینب جون راست میگی عزیزم من گرمیجات وادویه که خیلی کم میخورم بقیه چیزارم هی توی اینترنت نگاه میکنم 

نه عزیزم اگه داری دارو میخوری اتفاق بدی نمیفته سعی کن خارجیش بگیری  اگرم داری ایرانی میخوری هم ...

یک دنیا ممنونم ازت عزیزم از راهنماییت 🙏🏻

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2706