2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6862927 بازدید | 672178 پست
@alaae   خانمی باطب سنتی چکارکردی؟ هنوز ادامه میدی؟ نتیجه گرفتی؟

بادکش گرم و حجامت و ی مقدار تقویتی و... 

نه متاسفانه چون انتقالم عقب افتاد فاصله افتاد بین شون

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
انتقال دادی مگه عزیزمم؟؟؟ یا طبیعی اقدام داشتی؟؟ انشاالله که مثبتی اگه پریود نشدی نا امید نشو

نه انتقالم به خاطر لنفوسیت عقب افتاد. کامل نشدم ولی در حال شدنه همیشه با لک بینی شروع میشه همین دلدردا، بهم ریختن روده، یخ شدن پاهام و...

نه اصلااا امیدی ندارم. مطمئنم خبری نیس

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خیلی ممنون گلم طب سنتی چیزی تجویز کرد برات 

اگه اشتباه نکنم عسل و روغن زیتون و زاج گفتن مخلوط کنم و تزریق کنم تو واژن. متاسفانه مقدارشون یادم رفته. یه شب در میان بود

بچه ها ممنونم از همتون که دلداری و انرژی مثبت دادین. با هیشکی نمیتونستم حرف بزنم. متاسفانه هیشکی غم و غصه مارو درک نمی کنه الا خودمون که هر کدوم ب نوعی کشیدیم. امروز روحا خیلی حالم بد بود کلافه و عصبی بودم. ولی شکر خدا خیلی بهتر شدم. 

الانم با حرفای شما آروم تر شدم. هر چند قضیه برام کاملا منتفیه و مطمئنم خبری نیس ولی خیلی آروم شدم. 

الهی آرامش سهم همیشگی قلبامون باشه حتی تو پر تلاطم ترین روزای زندگی مون  

2731

سلام خانما خواستم بدونم اگه زخم دهانه رحم داشته باشیم انتقال جنین رو انجام نمیدن ؟

دوهفته پیش عکس رنگی انجام دادم بعداز عکس عفونت داشتم حالا رفتم دکتر میگه زخم هم دارم😭

سلام بچه خیلی وقته دارم تاپیکاتونو میخونم خدارو شکر خیلی هاتون مثبت شدین خیلی خوشحالم تبریک میگم منم تو این ماه انتقال دارم یه سوال داشتم میشه کمکم کنید دکتر از روز سوم پریدی بهم استرادیول داده توی کاغذی که بهم داده نوشته هر هشت ساعت یه دونه ولی دکتر گفت بهم دوتا صبح یکی عصر میشه بگین چه جوری بخورم ومن دوتا باهم 12صبح یکی 12شب میخورم خوبه مشکلی نداره

خدایا شکرت ❤                                                                برای نگاه پر مهرت
بچه ها ممنونم از همتون که دلداری و انرژی مثبت دادین. با هیشکی نمیتونستم حرف بزنم. متاسفانه هیشکی غم ...

ان شالله خدا به همه ما کمک کنه. بعضی وقت ها خون ممکنه باعث بشه کاذب نشون بده. بعضی وقت ها هم علائم بارداری و پریودی شبیه همه. ان شالله بهترین ها نصیبت بشه

خدایا شکرت
@سارادلارام   سلام عزیزم خوبی میگم من تاالان تهوع نداشتم یه هفته اول اونم خفیف ازدیروز خیلی ت ...

عزیزم من تهوع داشتم تا هفته پیش ولی یک هفته بود خیلی بهتر بودم تا اینکه دیروز دوباره تهوع برگشت

و خدایی که در این نزدیکیست
سلام عزیزم خوبی ؟ همه چی جز جگر میتونی بخوری عزیزم  این که میگن فلان چیز رو بخور و نخور همه ش ...

سلام زینبی جون❤️

عزیزم منم از این سوال ها زیاد دارم، مثلا ما قبلا گاهی تو قوری چایی مون یکی دوتا هل یا گل مینداختیم، الان دیگه جرات نمیکنیم😅

میخواستم ببینم در این حد هم اشکال داره؟!

بچه ها ممنونم از همتون که دلداری و انرژی مثبت دادین. با هیشکی نمیتونستم حرف بزنم. متاسفانه هیشکی غم ...

عزیزم این حال های بلاتکلیفی و ... خیلی واقعا سخته مخصوصا اگر یه کم هم هورمون ها بالا و پایین شده باشن، ما همه این حال هارو تو این سال ها خیلی داشتیم، من که خودم قشنگ بعضی روزهاش هنوز جلو چشمم هست. میفهمم چقدر سخت گذشته بهت😔😔

یه کاری که دوست داری بکن، مثلا یه خوراکی برای خودت درست کن یا بشین سریال مورد علاقه ات رو ببین

خلاصه دل به دل خودت بده یه مدت❤️❤️

2706