2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841329 بازدید | 670516 پست
آخی چه باحاله که تقریبا باهمیم 🙌🏻🥰  حتما عزیزدلم 🤲🏻 همش با خودت تکرار کن گرنگهدار من آنست ...

چه خوب ممنون چشم حتما ممنون عزیزم انشاالله تنها امیدم به خداس دلمو نشکنه عزیزم من 13 شهریور انتقال دادم دو تا جنین فریز 3 روزه و 29 شهریور یعنی روز 17 انتقال از بتا دادم 1278 بود فعلا معلوم نیس یه دونه س یا دوتا😂😂😂 یه سونو میگه دوتاس یکی گفت یه دونه س سونو اول گفت دوتاس که یکیش فتال پل داره و 6 هفته س و یکیش 5 هفته س و ساک خالیه سونو دوم رفتم یه جا دیگه گفت یه دونه س و فتال پل نداره فقط کیسه زرده داره منم سردرگمم نمیدونم چی به چیه

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
چه خوب ممنون چشم حتما ممنون عزیزم انشاالله تنها امیدم به خداس دلمو نشکنه عزیزم من 13 شهریور انتقال د ...

الهی 😍😍😍😍😍 ایشالا به شادی و سلامتی بغل بگیریشون عزیزم 🤲🏻❤️ 

من همش دوس دارم بدونم چندتان برا من !من ۲ تا بلاست انتقال دادم  حتما اینجا بیا خبر بده حالتو ❤️

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره من یکشنبه ی هفته ی دیگه فکر کردم شما این چهارشنبه رو میگی خوب برایه من زودتره انشالله جفتمون با ...

منم سشنبه هفته دیگه وقت سونو گرفتم یعنی اول پروانه جون میره سونو بعد من میرم و بعد زهرا جون انشاالله هرسه تامون خوش خبر باشیم و دلمون شاد بشه آمییییین

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
سلام دوستای خوبم ی چند روزی نبودم .هدف از عضو بودنم این بود که فک میکردم منم میتونم ای وی اف کنم و خ ...

عزیزدلم ماهایی که هممون توو این گروهیم خووب دردتو میفهمیم خیلی سخته خدا به دل هممون آرامش بده ببین میکرو که میگن برای اسپرم صفر جواب میده به نظر من امتحان کن همه راههارو غیر از اهدایی که میگی همسرت نمیخواد ایشالا به زودیه زود جواب میگیری 🤲🏻

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍
2731
الهی 😍😍😍😍😍 ایشالا به شادی و سلامتی بغل بگیریشون عزیزم 🤲🏻❤️  من همش دوس دارم بدونم چندتا ...

مممنون عزیزم انشاالله برام دعاکن قلب تشکیل بشه برام و این استرس ازبین بره حالا چه یه دونه چه دوتا باشه میزارم رو چشمام انشاالله شمام نی نی هات سالم باشن و بیان بغلت 

روز ۹ بودم بی بی چک زدم🙈🙈 گفتم شاید هاله بندازه چی بگم والا بهشون گفتم بزارید برام بلاست بشه گفت ...

زهرا جان تبریک میگم عزیزم خداروشکر چقدر خوشحال میشم و امیدوار میشم وقتی میگین مثبت میشین الحمدالله .. انشاءالله سالم بگیری بغلت ..پس منم امیدوار باشم که بعد چهار انتقال منفی انتقال پنجم مثبت میشم..زهرا جان بی بی چک نشون داد روز نهم؟؟؟

برای مادر شدنم یه صلوات مهمونم کنید🙏🙏
چرا بعضی وقتا خیلی کم یا صبح که بیدار میشم یا بعضی وقت یهو یه چیزی میخورم حالم بهم میخوره ولی خیلی ک ...

انشالله که تهوع بخاطر تشکیل شدن قلبش باشه

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
مممنون عزیزم انشاالله برام دعاکن قلب تشکیل بشه برام و این استرس ازبین بره حالا چه یه دونه چه دوتا با ...

حتما عزیز لم ❤️برا منم دعا کن خیلی من که خیلی دیگه اول راهم هنوز سونو اولیه رو هم ندادم ! چقدر بعد از سونو اولیه برا قلب گفتن بری سونو؟

2740
دور از جونت دختر باز فشار پايين با خوردن ميره بالا فشار بالارو هرچقدر نخوري بازم همونه

اره راست میگی اینم هست سیر خام بیشتر بخور میگن خیلی واسه فشار بالا خوبه

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
انشالله که تهوع بخاطر تشکیل شدن قلبش باشه

انشاالله ممنون تا خدا چی بخواد انشاالله خواست خدا با ارزوی دل من یکی باشه و دلم نشکنه

زهرا جان تبریک میگم عزیزم خداروشکر چقدر خوشحال میشم و امیدوار میشم وقتی میگین مثبت میشین الحمدالله . ...

عزیزم فکر کنم اشتباه ریپلای کردی 

من الهام هستم

فردا روز ۱۱ انتقال هستم 

بی بی چکم روز ۹ منفی بود 

امروز صبح یه  لک کوچولو دیدم 

البته این مثبت شدنو به فال نیک میگیرم🥰🥰

حتما عزیز لم ❤️برا منم دعا کن خیلی من که خیلی دیگه اول راهم هنوز سونو اولیه رو هم ندادم ! چقدر ...

یه هفته بعدش گفتن برو که هنوز یه ماه از انتقالم نگذشته بود و گفتن فتال پل داره ولی قلب نداره دیگه زندگیم شد استرس انشاالله شما همون بار اول بری قلبش برات بتپه استرس نگیری عزیزم

فشارم تو مطب ١٢/٥ بود دكترم گفت ١٠ روز ديگه اخرين ويزيته. واي نيلدا فكر كردنشم برام وحشتناكه. واقعا ...

میدونم عزیزم بخدا من همیشه به یادتم و برات دعا میکنم که به آرامش برسی و از شر این استرسای لعنتی خلاص بشی اخی 10 روز دیگه، واای دلم یه جوری شد چه حس خوبی ایشالله به سلامتی پس زایمانت بازم افتاد جلوتر؟؟ 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
نیلدا جونم رفتم دیدم اسرافیلی راضی بودن .دکتر ملک اقصی هم که خیلی جواب گرفتن.موندم کدوم برم   & ...

نمیدونم اقصی رو درست یادمه یا نه اما میگفتن بداخلاق و خیلی خوب جواب سوالای مریض رو نمیده چون خیلی شلوغه میگم بازم خیلی حضور ذهن ندارم ایشالله خدا خودش بهترینو بذاره سره راهت عزیزم اینجا چیکا جون و داداششم و یکی دیگه از بچه ها با دکتر اسرافیلی هستن باز نظر اونارم میتونی بپرسی من دلم برات خیلی روشنه 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2706