2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671334 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان خوبین ببخشید یه سوال داشتم داداش و زنداداشم من رفتن مرکز مام برای تعیین جنسیت ۱۳ تا جنین تشکیل شد که ۸ تا رو دفعه اول بررسی کردن گفتن یکی دختر بوده بقیه غیرنرمال یا نامعلوم هست اینا نازایی نداشتن از چی میتونه اینجوری شده باشه ؟یعنی جنین  شناس  میتونه ناشی باسه؟اینا ۵ تا دیگ جنین دارن میخوان انتقال بدن به مرکز دیگ تورو خدا کسایی که میدونن راهنمایی کنن زنداداشم حالش خیلی بده کلی هزینه و دارو .....آخرشم هیچی....

2731
فداتشم ماهم خوبیم شکر فعلا هیچ حسی ندارم 😂 از بس دراز کشم کلافم بدنم کوفتس ولی تحمل کنم🥲. بنظرت با ...

خداروشکر خوبین. عب نداره عزیزم تحمل کن سخته همش درازکش بودن ولی چاره چیه.بهاردوستایی داشتم بتای بالای هزارو2هزاری قل بودن وزیرهزار2تا.یابازبودن بالای هزارچن قل زیرهزاریک قل. فک کنم ب بتانیس نمیدونم بر چ  اساسیه. اتفاقابهترک ی دفه واسه ساک وقلب میری سونوی خیلی زیادم خوب نیس انشاءالله قلب  یاقلبهای کوچیکیشون 120سال برات بزنن وخدانگهدارشون باشه و دکترجایگزینه هم بمونه 😆

راستش من دکترم نگفت ولی اخرین پریودم شروع کردم ۱بسته ال دی خوردم که بعد تعطیلات عید پریودشم.  ...

ممنون عزیزم آخه توکامل خوردی مشکلی بجودنمیاره من میخاستم 5تابخورم گفتم شاید بهم بریزه هورمونام 

بچه ها به نظرتون این ماه که استراحتم برم خراش بدم واسه انتقال بعدی؟موثره؟ولی اصلا نمیدونم کجا برم ان ...

وای آتی جون دخترچرا اینطوری میکنی مگ نمیگی رحمت خوبه. چرامیخوای بدی دستکاری کنن عزیزم بروآزمایش‌های کامل وتخصصی ایمنی وانعقادی وبده شایدجوابش طول بکشه تابیادتااون موقع هم استراحت کن. خراش برای کسایی مثل من ک رحمشون خوب نیس مناسبه ن توعزیزم قدربدنتو بدون دست دکترت نده الکی وقتی سالمه 

وای آتی جون دخترچرا اینطوری میکنی مگ نمیگی رحمت خوبه. چرامیخوای بدی دستکاری کنن عزیزم بروآزمایش‌های ...

نمیدونم عزیزم همینجا دیدم که گفته بودن خراش دادن مثبت شده،نت هم نوشته برای کسایی که بدون علت منفی میشن

بچه ها به نظرتون این ماه که استراحتم برم خراش بدم واسه انتقال بعدی؟موثره؟ولی اصلا نمیدونم کجا برم ان ...

اینو‌ دیگه دکتر خودت باید انجام بده 

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
خواسش میکنم جواب بدین🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑🛑

سلام عزیزم خوبی ببین غیرنرمال بودن جنینا ربطی ب نازایی نداره ممکنه خیلیاراحت بارداربشن ولیکن مشکل کروموزومی داشته باشن برای تعيين جنسیت جنینا پی جی دی میشن بهترین جنین وهمون جنسی ک میخوان وروش کارمیکنن. واینکه گفته نامعلوم این حرف جنین شناس نمی‌فهمم مگه میشه نامعلوم باشه مگه روی جنین کارنمیکنه بایدبفهمه پسره یادختریاسالمه یامشکل کروموزومی داره مگراینکه طی کار جنینا ازبین رفتن میگه نامعلوم ب هرحال تعیین جنسیت ریسکیه دیگه جنینا ازبین میرن بخاطراون میگن بایدتعدادجنینابیسترباشه دستشون بازباشه

2706