2733
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821490 بازدید | 669215 پست
آره واقعا مراکز فقط پول میگیرن و هیچی براشون مهم نیست. انصاری پور اگه خواستی بری برو مطبش. قشنگ تحقی ...

عزیزم من همسرم ضعیفه تحرک اسپرمش خیلی کمه

البته خودمم چند ماه پیش ازمایش هورمونی دادم ال اچ و اف اس اچم بالا بود 

آره واقعا مراکز فقط پول میگیرن و هیچی براشون مهم نیست. انصاری پور اگه خواستی بری برو مطبش. قشنگ تحقی ...

شما پیش این دکتری که الان میرید هزینه ای وی افتون چقدر شد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای یعنی من۵۰۰خوردم ضرر داره اخه همونم خوب نمیکنه 😔😔😔

نباید بخوری حالا یه بار چیزی نمیشه 

من وقتی سردرد میشم یه استامینفن ۳۲۵ میخورم چشم بند میذارم تو اتاق تاریک سعی میکنم بخوابم تاثیر داره واسه من

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
2728
@gholbanoo93   سلام عزیزم به نیتت یس خوندم انشالله حاجت روا بشی

عزیزم سینال اف وامپول hGCروباهم بزنم مشکلی نداره چون میبرم بیرون تویه زمان تزریق شه مشکلی نداره

لطفابراشفای مادرم دعاکنید
2740
عزیزم من همسرم ضعیفه تحرک اسپرمش خیلی کمه البته خودمم چند ماه پیش ازمایش هورمونی دادم ال اچ و اف اس ...

انشالله که طبیعی مامان بشی. فعلا بدونه هزینه انتقال حدود ۱۷ تومن فکر کنم شده جمع نبستم البته ما همه ویتامینا و داروها. 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
@ماشالا   گلم مبارکت باشه زیباترین آهنگ زندگیت شنیدی خدابرات نگهش داره سالم و سلامت عزیزم&nbs ...

سلام رزیتا جونم فدات بشم انشاءالله روزی همه 

اره عزیزم لکه بینی مدام دارم نه کم میشه نه قطع تا الانم دودفعه خونریزی کردم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
عزيزدلم خيلي خيلي تبريك ميگم الهي بسلامتي بغلش كن فندوقتو😘😘😘❤️❤️❤️

فدات بشم چیکا جونم الهی که این چندروزم برات به خیر وخوشی بگذره ونی نی های نازت سلامت بیان بغلت عزیزدلم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
خدا از دهنت بشنوه عزیزم🙏❤️ ببین تو طبق تاریخ انتقالت اگر جنینت هم سه روزه بوده، دقیقا دیروز ۶ ه ...

آهااا خب خداروشکر جنینم ۵ روزه بوده

ققنوس جون یه سوال من روزی ۳تا استرادیول میخورم تا امروز همرو هر۸ ساعت خوردم ولی از امروز میخام ۲تاشو ۱۲ شب بخورم ۱ دونشم ۱۲ ظهر مثلا مشکلی پیش نمیاد که؟

اره فقط باید خدا بخواد توروخدا وقتی بچه تو بغل می گیری وایه منم دعا کن

حتما عزیزم. باورت میشه هنوز یه وقتایی فکر میکنم خواهر زاده ام هست؟ امروز بهش میگفتم خاله لیلا قربونت بره!

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم