2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6821495 بازدید | 669215 پست
ای جان مبارکه انشاالله به سلامت دخملتو بغل بگیری برای منم دعاکن قلب نینیم تشکیل بشه

ایشالا عزیزم قلبش تشکیل میشه مطمین باش خدا برات بهترینها رو در نظر داره

و خدایی که در این نزدیکیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام، دوستایی که سلفری انجام د ادید لطفا راهنماییم کنید، هفته ی ۱۵ میشه انجام داد؟ و اینکه هزینه اش ...

سلام عزيزم فك كنم تا ١٨ هفته ميشه انجام داد، من فك كنم ١٤ هفته و ٥ روز بودم كه انجام دادم. هزينش هم آزمايشگاه نيلو ٣٧٠٠ شد

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
2731
دوستان تبخال زدم روی لبم چیکارکنم😭😭😭😭😭 خطرناکه؟؟ @زینبی_بابا    

عزيزم نگران نباش، فقط دست نزن كه پخش نشه. من وارد هر سه ماه جديد كه ميشم ميزنم

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
ای جونم تصورش کردم، چقد شیرینه عزیز دلم. آره، اصلا مدل خوابیدن شم پاهاش رو هلالی میذاره، کف پاها به ...

اهان خدا حفظ کنه پسر کوچولوتو. اره دیگه مادریم و همیشه دل نگران

برای افزایش تعداد و کیفیت تخمک به نظرتون باید چیکار کرد

اول که باید یه رژیم خوب غذایی داشته باشی ،سبزیجات و چیای مقوی بخوری ،مواد غذای فرآوری شده نخور ،روغن خوبیبرای غذات استفاده کن ،کلا یه لایف استایل سالمی رو برای سه ماه داشته باش ،خواب خوبی داشته باش به دور از استرس باش اینا خیلی تاثیر داره و به امیدخدا جواب میده ،برای من خیلی خوب جواب داد حتی که برنامه غذایی کامل بهم داده بودن اما کامل یادم نیست چون سال۹۳ بود

2738
سلام دوستان بین مراکز ناباروری کدوم از همه بهتره

سلام عزیزم 

هرجایی که بری ولی پیگیر مشکلت باشی و با امید درمانت رو ادامه بدی عالیه 

من ابن سینا میرم راضیم ولی در کل پیگیری و امید خودت همه چیزو پیش میبره

خیلی متاسفم 😔 😔 😔 😔 ان شاء الله به زودی. مامان بشی عزیزم سه روز نصف قرص بخور سه روز یک چهارم&n ...

ممنون زینبی جون.بعد من الان میتونم واکسن کرونا بزنم؟؟

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦

سلام بچه ها یه سوال داشتم من۲۵ سالمه یپو ذخیرم خیلی پایینه و دوتا انتقال داشتم ک اولی سقط شد و دومی منفی.قراربود ماه بعد ک پری شدم برم برای هیسترو بشم و بعد انتقال..تومهرماه یه هفته جلو انداختم و هشتم پریود شدم و الان روز ۱۶تقریبا.ببخشید ولی دیشب نزدیکی داشتم بعدش ک رفتم دستشویی خونریزی و درد و....نداشتم اما الان ک رفتم دستشویی یه خون آبه صورتی دیدم بنظرتون چیه این؟

بچه ها الان پنج روزه که داروهامو قطع کردم ولی هنوز پریود نشدم طبیعیه؟؟شما میدونید تاچندروز جا داره؟؟راستی ترشح سفید حالت کشدار هم دارم🤔

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦