2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838434 بازدید | 670375 پست
شیره انگور برا جنین ضرر داره چون گرمیه یا ن

نه گلم هیییییییییییچ ضرری نداره 😅 😅 😅 

فقط چون قند بالایی داره نباید تو مصرفش زیاده روی بشه به خاطر چاقی و دیابت بارداری 

کلا جز جگر هیچی ممنوع نیست تو بارداری 

مگه پروانه جون چندسالشه😍😍😍

😄😄

نه من آینده رو دیدم. از من خیلی کوچیکتره البته به لحاظ سن. وگرنه که عزیز دله.‌نمیدونم یهو به ذهنم رسید پسرش دایی میشه.‌دایی شدن خیلی حال میده اخه. ☺️☺️

لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@زینبی_بابا   سلام زینبی جون من ازمایش دادم کلسترول خونم ۲۹۰ بود ازمایشگاه گفت بالاست تا شنبه ...

سلام عزیزم اطلاعی ندارم دوستم

ولی اورژانسی نیست، بهتره زودتر بری متخصص ببینه شما رو خیالت راحت

زینبی جون سلام  عزیزم من هماتوم دارم به سایز ۱۷ در۱۷ و۵ این بزرگه؟ بعد اینکه من الان ۲تا آمپو ...

سلام عزیزم خوبی ؟. ببین گلم کلا خون ریزی ربطی به استراحت زیاد نداره، اگر داروی ضد انعقاد داری نظر دکترت رو در مورد قطع موقت این دارو بپرس

شیاف دیگه اصلا اصلا اضافه نکن

2731
دوز۵ انتقالم منفی شده‌.همه داروهارو قطع کردم فقط پردو هنوز میخورم چون شنیدم ازبچه ها یدفعه نباید قطع ...

خیلی متاسفم 😔 😔 😔 😔 ان شاء الله به زودی. مامان بشی عزیزم

سه روز نصف قرص بخور

سه روز یک چهارم 

سه بار هم یک روز درمیان دوز یک چهارم 

وای عزیزم چقد خوشحال شدم امضات رو‌خوندم. پسر بارداری حتما.‌مگه نه. وای پر در آوردم از شادی. بالاخره ...

مرسی فدات شم اره بلاخره خدا جواب تلاشامو داد انشالله خدا پسر شما رو هم حفظ کنه وزودی یه خخواهر یا برادر براش بیاری

2740

سلام، من توی سیکل آی وی اف بودم و ۳ عدد ۹۰۰ واحدی و یک عدد ۴۵۰  واحدی گونال اف از داروخانه تهیه کردم.

یک عدد ۹۰۰  و  یک ۴۵۰ واحدی رو به نظرم پزشکم به همراه پرگو-وریس تزریق کردم و هفته ی پیش پانکچر شدم.

هر آمپول ۹۰۰ واحدی رو از دارخونه ۳ میلیون و نهصد هزار تومان خریدم

دو عدد گونال اف ۹۰۰ واحدی بدون استفاده دارم ، اگر کسی نیاز داره تماس بگیره

شماره همراه : ۰۹۳۷۴۱۴۶۹۸۴ 

فدات بشم کاری نکردم  ولی برا لکه بینی خیلی سخت شد برام

ان شاالله زودی رفع میشه لک بینی و راحت میشی ازش

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
خیلی متاسفم 😔 😔 😔 😔 ان شاء الله به زودی. مامان بشی عزیزم سه روز نصف قرص بخور سه روز یک چهارم&n ...

سلام زینب جون ببخسید من هپاری روزی دوتا دارم بعضی وقتا مثله یه توپ کوچولو که با دست احساس میشه ر‌وی شکمم جاش میمونه ارومم تزریق میکنم به نظرت اونجوری میشه اثر داره  امپوله ؟چون میترسم اونجوری میشه اثر نکنه چون خونم شدید غلیضه چه کار کنم اونجوری نشه چون بعضی وقتام دردناکه 

2706