2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671257 پست
اره کلا خیلیم نفخ میکنن

اره عزیزم نگران نباش

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم هماتومت برطرف شده که دکترت کم کرده پروژسترونتو؟

نه 

برطرف نشده

تو هفته 7 رفتم گفت به خاطر این که جفت از هفته 10 خودش پروژسترون تولید میکنه پروژسترونت رو کم کنم با وجود هماتوم

به خاطر همین مطلق مطلق استراحت کن مشکلی پیش نمیاد

من زمانی ک پروژسترون خیلی داشتم یبوست و دردام هم شدید بود

الان خیلی بهترم انگار

بازم توکل به خدا ایشالا مشکلی پیش نیاد

آره خوب کردی وقت برا تولد ومهمونی واین چیزا زیاده  الهی که نی نیامون صحیح وسلامت بیاد بغلمون ب ...

ایشالا عزیزم دوتامون و تمام بچه های این تاپیک با خیر و خوشی بچه هاشون و بغل کنن💚💚🙏🙏

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
2731
الهی که تودلیتو صحیح وسلامت بغل کنی کاش برامنم داروهامو کم میکرد دکترم معده ام داغون شده واقعا 

تو خونریزی داری

شرایط فرق میکنه

کاملا ب حرف دکترت گوش کن اونا بیشتر از همه ماها تجربه دارن

اگه خونریزی قرمز داشتی حتما با دکترت مشورت کن و ویزیت شو ک داروهاتو بالا ببره اگه لازم بود

منم چندروز پیش آزمایش دادم ۲۴۰ بود کلسترولم شنبه میرم پیش غدد یعنی قرص میده بهم؟

من پرسیدم میگن داروهاش طوریه که از جفت عبور میکنه و خیلی برای جنین ضرر داره خدا کنه دارو ندن با رژیم حلشه

خدایا شکرت...این شادی قسمت همه ی منتظرا کن🙏🙏
چون دکترم با وجود هماتوم پروژسترونم رو کم کرد گفت تا ان تی و آوردن جوابش مطلق مطلق من جدیدا گاهی م ...

چرا کم کرد؟؟من روزی سه تا شیاف دارم دوتاامپول به نظرت زیاد نیست؟؟این سری رفتم دکتر اصلا یادم رفت از پروژسترون حرف بزنم

الان چه دوزی داری؟  چرا میخوای قطع کنی؟

دوز۵ انتقالم منفی شده‌.همه داروهارو قطع کردم فقط پردو هنوز میخورم چون شنیدم ازبچه ها یدفعه نباید قطع بشه

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
چرا کم کرد؟؟من روزی سه تا شیاف دارم دوتاامپول به نظرت زیاد نیست؟؟این سری رفتم دکتر اصلا یادم رفت از ...

تو سونو هماتومت در چه حال بود؟

هنوز خونریزی داری؟

دکترم روال کار معمول همه رو برام انجام داد

منم چند بار پرسیدم با وجود هماتوم؟ گفت آره

گفت اگه خونریزی مقدار زیاد یا قرمز داشتی زنگ بزن بگو تا لگم چیکار کنی

تو هم ب دکترت بگو با توجه ب سایز و مقدار خونریزیت بهت میگه کم کنی یا نه

حتما بگو

2706