2752
2734
عنوان

چقدر این دختره خوشگله

| مشاهده متن کامل بحث + 991 بازدید | 44 پست

اینایی که میگید سلیقه من نیست یا خوشگل نیست 

سلیقه هاتون رو بذارید ببینیم

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدایی خوب نیست خیلی معلومیه ارایشم نداشته باش شبیه بابا بررگ من میشه

شما یه عکس از یه خانم زیبا بذار ببینیم تعریفت از زیبایی چیه 

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
2731
فیلتره😐

می‌دونم

ولی نتیجه نهایی با همه .فیلتر و ادیت و میکاپ و هزار و یک تکنیک دیگه عالیه

برو واقعیتشونو ببین بعد ب خودت امیدوار شو هیچ وقت مجازی رو باور نکن

مجازی رو هم بذارم کنار تو خیابون که میبینم 

اینقدر از این خوشگل تر تو جامعه میبینم که حتی مجازی هم نیست بگیم فیلت.ر و ادیت داره نهایت میکاپ و عمله که منم تا حدی دارم ولی معمولی ام اونا خوشگل

اعتماد به نفسم پودر شده

جسارتا اگه اجازه هست، همینکه از در خونه بیایم بیرون چنتا از این بهترو میشه دید حتی بدون آرایش!

دیگه بدتر 

منظور منم همین بود که همه خانما خوشگل شدند حس تنهایی دارم 😂

نگفتم که این زیباترین هست 

بابا نرین اینستا کلی اعتماد ب سقف تون از دست میدین

چرا برای من مهم نیست؟🦦🤔

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
2706