2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855421 بازدید | 671587 پست
انشااله خودش حافظش باشه و برام نگهش داره خدا به دلم صبر و ارامش بده اره عزیزم باراولم بود انتقال داد ...

انشالا عزیزم!رویان بودی؟داروهات چی بود عزیزم

فقط 6 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه انتقال جنین اخرم برام دعا کنی زندگیم به مو بنده    دعا کن خدا بهم یه نی نی بده 😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون عزیزدلم لطف کردی خداکنه همینجوری باشه خدایا دلمو نشکنی قلبشم تشکیل بشه ممنون از دلگرمیت

دارم شله زرد میپزم از همین اولش به نیت همه بچه های اینجا نیت کردم ان شاالله هممون دل مون با اومدن نی نی هامون شاد بشه. 

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
جددددی😍😍😍 خداروشکررر عزیزم خدا دختراتو حفظ کنه و انشاالله به سلامت بغل بگیریشون خداکنه حداقل یکیش ...

عزیزم مبارکت باشه دوقلوهات عزیزم

بچه های اینجا میدونن من 5 هفته 4 روز رفتم حتی فتال پل و کیسه زرده هم رویت نشد یعنی ساک خالی دکتر گفت فعلا به کسی نگو بارداری من 10 روز مردمو زنده شدم

درصورتی که همون موقع بچه های اینجا بعضیاشون تو 5 هفته ضربان هم رویت میشد بعد 7 هفته رفتم جنین و قلب رویت شد

میدونم سخته نمیشه اما توروخدا غصه نخور باور کن تشکیل میشه مال شما جنینم دیده شده هفته دیگه میری جفتشم قلب داره

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
2731
دارم شله زرد میپزم از همین اولش به نیت همه بچه های اینجا نیت کردم ان شاالله هممون دل مون با اومدن نی ...

عزیزم خیلی خیلی التماس دعا، برامون از خدا صبر و آرامش و صلاحیت مادر شدن بخواه🥰

بچه ها از بينيم خون مياد بخاطر چيه؟ فشارمم ١١/٥ رو ٧/٥. خطرناكه؟

چیکا جونم منم هفته پیش 2بار خیلیم زیاد خون اومد از بینیم فکر کنم به خاطر آنوکسا و رقیق شدن خونمونم باشه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
والا اون روز حرفی از کیسه زرد نزد فقط گفت حاوی یه ساک

عزیزم می خوای ازوقتی که دکتر گفته یه هفته اینا دیرتر برو خیالت راحت شه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
جددددی.. خداکنه اینجوری باشه خدا از زبونتون بشونه ایشالا تا هفته بعد تشکیل بشه و این روزا خیلی سخت م ...

عزیزم انقدر خودت و همسرت رو اذیت نکن من مطمعنم زود رفتی و هفته دیگه صدای قلب کوچولوت رو میشنوی چون جنین تشکیل شده 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن شروع :۶۹/۴😀->۶۷/۴😃->۶۳/۹هدف ۵۵
سارا جان عصری رفتم پیش متخصص زنان اونم گفت ربطی نداره ب پرد ،نهایتش دکترا تا دو ماه و سه ماه پرد مید ...

نگران نباش گلم ان شاالله خدا حافظش باشه 

برا فندق کوچولو نذر کن ان شاالله سالم به دنیا بیاد امروزم شهادت امام حسنه ان شاالله بحق امام حسن خدا مواظبش باشه

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
سالم و به شرط عافیت بیاد، به خدا پوشک نباشه هم کهنه میکنمش!😔 به خدا میگم اونقدر توی این راه اذیت ش ...

بخدا هممون همینیم من مطمئنم اتفاقای خوبی تو ایران برات میوفته و مامان میشی و برمیگردی فقط عقب نندازو سریع پیگیر اومدنت باش

عزیزم شما چرا پرندیزولون میخوردی؟ ازمایش ایمنی و انعقادی دادی؟

بله عزیزم یک فاکتور سی دی مشکل داشت گفت نصف پردنیزولون بخور

عه چ کار خوبی کردی منم شاید شنبه رفتم تاریخ دقیق دربیاد

عزیزم همون واسه ان تی بری تاریخ دقیق میده بهت

مرسی گلم رفتم  فروتن  گفتم سلول درمانی اینا گفت زیادم پایین نیست حالا با همین میریم جلو، چ ...

ان شاالله خیره عزیزم

ان شاالله کلی تخمک خوب داشته باشی

2706