2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671259 پست
من روز دوازده وقهوای بود  تو هر دوتا بارداریم روز دوازده لک دیدم  قبلی دوقلو شد ولی شش م ...

وای خیلی خوشحال شدم یعنی میشه واسه منم دوقلو باشه س تا جنین انتقال دادم 

امیدوارم خوشحالیم فردا پنچر نشه

من روز دوازده وقهوای بود  تو هر دوتا بارداریم روز دوازده لک دیدم  قبلی دوقلو شد ولی شش م ...

البته ببخشید برای سقطت واقعا ناراحت شدم چون خودمم تجربش کردم جنسیت دوقلوهات چی بود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نمیدونم والا بازم با خودشون مشورت کن کی باید بری سونو قلب؟ 

فردا صبح وقت دارم برا قلبش

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
سلام، دوستایی که سلفری انجام د ادید لطفا راهنماییم کنید، هفته ی ۱۵ میشه انجام داد؟ و اینکه هزینه اش ...

عزیزم تا اونجایی که که من میدونم تا هفته 17 و 18 وقت داره هزینش هم حدودا 4 میلیون هستش

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
دوستان تبخال زدم روی لبم چیکارکنم😭😭😭😭😭 خطرناکه؟؟ @زینبی_بابا    

عزیزم منم تو هفته 12 تا 20 تقریبا همش تبخال داشتم رو لبم تو ویزیتام از دکتر میپرسیدم میگفت طبیعیه و نگرانش نباشم گفت تو بارداری تبخال خیلی زیاد میشه

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
من فردا14. انتقالم میخوام ازمایش بدم تورو خدا دعا کنین برام واقعا استرس گرفتم از الان دارم تودلم سوگ ...

انشالله با خبر خوشت تاپیک و خوشحال میکنی عزیزم

ای جونم انشاءالله قلبش برات 120 سال بتپه انشاءالله فردا با خبر های خوب بیای 

انشاءالله

انشاءالله همگیمون به این وقت اذانی این دورانو بسلامتی بگذرونیم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
عزیزم باز من مطمین نیستم تا شنبه برم دکتر ببینم نظرش چیه

منم اتفاقا شنبه وقت دارم میرم پیش دکتر 

من امروز روز هشتم هستم هرزگاهی حالت فشار زید دلم دارم همین 

تو این وقت اذان از خدا میخام که انتقالت مثبت بشه وچندروز دیگه خبر خوش مثبت شدنتو بهمون بدی الهی 

سونو ها یه جا بودن ؟خیلی عجیبه وقتی دوتا ساک دیدن یکی که نباید غیب میشد یا سونوی اولی گفته فتال پل ی ...

نه عزیزم سونوها دوتای مختلف بود ولی هردوتاشون از بهترین سونوهای شهرمونن که دیر نوبت میدن ازبس شلوغن ولی خودم سونوگرافی اولی رو بیشتر قبول دارم چون تا سونو رو شروع کرد گفت ای وی اف انجام دادی و دوتا انتقال دادی گفتم بله که گفت دوتا ساک بارداری داری یکیش 5 هفته و یکی 6 هفته س اونی که 6 هفته س فتال پل داره ولی فعلا قلبش تشکیل نشده نزدیک بود شاخ دربیارم چون من اصلا هیچی نگفتم به دکتر ولی برا سونو دومی منشی بهم نوبت نداد مجبور شدم برم جای دیگه که اونجا بهم گفتن یه دونه س و 6 هفته س و کیسه زرده داره برا همین خیلی سردرگمم همش میگم کاش نمیرفتم جای دیگه به زور ازش نوبت میگرفتم اخه من شهرستانم عزیزم تهران انتقال دادم نمیتونم که بیام تهران برا سونو 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
یا علی چقدر دز پروژسترون زیاده مگه خونریزی داری؟ 

نه عزیزم لک بینی داشتم که یه شیاف اضافه کرد 

ولی لکم قطع شده فردا میرم مطبش که تعداد شیافمو کم کنه ترسیدم سرخود کم کنم

خدایا عزت با تو بودنم را سپاس،خداوندا بیادتوکه باشم تمام دورها نزدیکند...
2706