2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6838402 بازدید | 670374 پست
آره خیلی سخت الحمدالله خاکم خیلی حاصلخیز بوده هرچی رشد خوبو پرپشتیه رفته تو موهای زائد🤦🏻‍♀️😫🤣&nb ...

چه مارکی استفاده میکردی ژیلت که بهش حساسی؟؟ منم ژیلت بهش جساست داشتم اینقد همه جام جوش میزد که نگو چند مدلو امتحان کردم ولی یه مارک بهم معرفی کردن خریدم الان مارک ژیلت آلمان مدل ونوس آبی رنگم هست میخرم وووای عالیه هم سریع برمیداره و تیزه هم اصلا پوستم بهش میسازه و اصلا جوش نمیزنمم عالیه 

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم مگه ان تی ندادی؟

سلام عزیزم جواب سلفری من اومد خداروشکر فندوقم سلامته و جنسیتش دختره، ایشالا قسمت همه منتظرا و به امیدخدا به سلامت این دوران باقیمانده رو طی کنیم

و خدایی که در این نزدیکیست
2742
بچه ها من شوید پلو میتونم بخورم؟؟؟ تازه مثبت شدم سریع جواب بدید سفره پهنه 😂😂😂

نه شوید خوب نیست

خدایا شکرت که یه معجزه خیلی بزرگ در حد و اندازه خدایی خودت میندازی وسط زندگی من....،خدایا شکرت که حال و هوای آینده قشنگی که برام در نظر گرفتی و از همین حالا میتونم حس کنم...،خدایا سپاسگذارم که به من ایمان دادی که هر آنچه بخواهم ،میشود....خدایا بابت نی نی که قراره آینده بهم بدی خیلی شکر گذارم
وااای😂😂😂عالی بود اشکال نداره مجبوری تحمل کنی پس، همش شلوار بپوش و آستین بلند😂😂😂 من از اول اپ ...

آره الان شلوار عضو جدا نشدنی از منه 🤣😂

من بدبختی درد اپیلاسیونم نمیتونم تحمل کنم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
2740
چه مارکی استفاده میکردی ژیلت که بهش حساسی؟؟ منم ژیلت بهش جساست داشتم اینقد همه جام جوش میزد که نگو چ ...

والا خیلی وقته ژیلت استفاده ندارم مارکشو یادم رفته ولی اینی که گفتی حتما میگیرم امتحان میکنم مرسی نیکاد جونم

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
سلام عزیزم جواب سلفری من اومد خداروشکر فندوقم سلامته و جنسیتش دختره، ایشالا قسمت همه منتظرا و به امی ...

ای جان مبارکه انشاالله به سلامت دخملتو بغل بگیری برای منم دعاکن قلب نینیم تشکیل بشه

خداجونم محتاجم به بزرگیت به گوشه چشمی که به من و زندگیم داشته باشی بلکه شیرین تر بشه اگه لایق مادر شدنم دستمو بگیر....🙏🙏
اومدی حتما بگو دکترت چیا گفت منم بهت میگم ببینیم همنظرن یا نه

باشه عزیزم چشم

سلام عزیزم جواب سلفری من اومد خداروشکر فندوقم سلامته و جنسیتش دختره، ایشالا قسمت همه منتظرا و به امی ...

ای جوووووون دلم خدا برات نگهش داره عزیزم دخترِ عشششششق

دوستان من الان چند روزی هست که بیمارستان بستری هستم به علت درد و انقباض برام دعا کنید که به خیر بگذر ...

الهی بگردم چندهفته ای؟

الهی که به خیر میگذره وسلامت میای خونه ونی نیات سروقتشون میان پیشت

دوستان من الان چند روزی هست که بیمارستان بستری هستم به علت درد و انقباض برام دعا کنید که به خیر بگذر ...

ای ووای مگه چند هفته ای عزیزم؟؟ انشاالله چیزی نمیشه عاجزانه از خدا برات میخوام حواسش به خودتو نی نی هات باشه به حق این ماه پرخیر و عزیز هیچی نمیشه نگران نباش

والا خیلی وقته ژیلت استفاده ندارم مارکشو یادم رفته ولی اینی که گفتی حتما میگیرم امتحان میکنم مرسی نی ...

آره منم از یه مدت قبل انتقالم گرفتم سه تا کله ژیلت با یه دسته تو یه بسته هستش مارکش نوشته Gillette  مدل ونوس خیلی  خوبه من که راضیم انشاالله توام بگیری بهت بسازه و خوب باشه

2706