2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851550 بازدید | 671256 پست
ممنون عزیزمم نذر یس و صلوات رو دارم انجام میدم خواستم بدونم دوستمون دقیق چی میگه انجام بدم بازم ممنو ...

سلام نیکا جون خوبی عزیزم یه شهیدی هست به اسم علی جهان یاری، معروف به علی آقا ....  خیلیا به ایشون توسل کردن وایشون رو واسه بین خودشون وخدا قرار دادن  وحاجت گرفتن. نحوه توسل به ایشون اینجوریه که حاجتتون رو از خدا میخواید وایشون رو واسطه میکنیدو میگید اگه حاجت روا شدم برای ایشون صلوات میفرستم وسیب نذر میکنم . به نیت شما یاسین خوندم این هفته ام قراره برم مشهد خیلی واستون دعا میکنم ایشالله که خدا بهترینارو برات رقم بزنه 

خدایا شکرت ❤                                                                برای نگاه پر مهرت

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بچه ها هرکی بچه میخواد به علی آقا توسل کنه شنیدم خیلی حاجت میده .واسه بچه من خودم متوسل شدم به ایشون انشالله که همه حاجت روا بشن

خدایا شکرت ❤                                                                برای نگاه پر مهرت
من برا روز چهارم از دکتر وقت گرفتم یعنی‌ روز دوم سوم جور در نیومد ،خود دکتر تو سایتش‌نوشته تا روز پن ...

خونریزی باشه سونو روز چهار هم میشه اولین سونو برای ضخامت رحمه که ببینن نازکه یا نه. من خودم تا روز ۵ هم نازکه کلا فولیکلم دیر آزاد میشه انتقال هام همیشه نزدیک اخر دوره بود سونو روز ۱۴ انجام داده بودم انوز آزاد نشده بود

خدایا شکرت
2731
ممنون عزیزمم نذر یس و صلوات رو دارم انجام میدم خواستم بدونم دوستمون دقیق چی میگه انجام بدم بازم ممنو ...

نیکاد جان برات آیه الکرسی می خونم ان شالله که خدا دلتو شاد می کنه 

خدایا شکرت
سلام، دوستایی که سلفری انجام د ادید لطفا راهنماییم کنید، هفته ی ۱۵ میشه انجام داد؟ و اینکه هزینه اش ...

عزیزم مگه ان تی ندادی؟

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍

سلام دوستان من چهارشنبه ظهر هفته گذشته انتقال دادم امروز روز نهم هستم یادهم؟ 

صبح بی بی چک گذاشتم منفی بود حتی تا الان هاله هم ننداخته 

ششمین انتقالم هست دوتا جنین سه روزه انتقال دادم 

خیلی خیلی ناراحتم از صبح گریه ام قطع نمیشه 

بنظرتون زود بوده یا چون حتی هاله هم ننداخته منفیه

امید داشتم حداقل یه هاله بندازه😔😔

گلم معمولا از روز اول تا سوم شروع میکنن روزچهارمم باارفاق قبول میکنم ولی روزپنجم فکرکنم دیگه دیرباشه ...

ممنمون گلم حالا شنبه برم‌ببینم چی میگن ☺

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
سلام دوستان من چهارشنبه ظهر هفته گذشته انتقال دادم امروز روز نهم هستم یادهم؟  صبح بی بی چک گذا ...

خیلی از دکترا میگن اصلا بی بی نذارید بی بی درست نشون نمیده میگن تا روز ازمایش صبر کنین

خداوند همه چی رو می‌دونه و همه چی رو درست می‌کنه ،آرامش داشته باش
بادوم زمینی یا هندی

بادام درختی خوبه

میتونی شیربادام هم درست کنی کافیه یه مقدار بادام را ۸ الی ۱۲ ساعت خیس کنی بعد پوستشو بگیری با ۴ برابر آب بریزی مخلوط کن و حسابی مخلوط کنی و در آخر صاف کنی و نوش جان کنید. ان شاءالله که این دوران را به سلامتی و دل خوش طی کنید. التماس دعا

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ
خیلی از دکترا میگن اصلا بی بی نذارید بی بی درست نشون نمیده میگن تا روز ازمایش صبر کنین

انشالله که برای منم آزمایش نشون بده 

ولی خیلی ناامید شدم

ششمین باره که انتقال میدم

به کبودی های روی شکمم و گلوله گلوله شدن باسنم که نگاه میکنم دلم به خودم و دوستان مثل خودم میسوزه

2706