2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6855544 بازدید | 671596 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بچه ها من یه سوال دارم شما برا رفع موهای زائدتون الان چیکار میکنید؟ من همیشه تیزبر استفاده میکردم قبل بارداریم الان استفاده کنم ضرر نداره برام؟ ژیلتم حساسیت دارم 

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
برای انتقال کیوتن. ال آرژنین. فرتیل سی ام. امگا۳. ویتامین ای. دی. سی.

ممنون عزیزم بعد دروز چندتا ازشون میخوری؟؟دوزشون چنده؟؟

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
بچه ها من یه سوال دارم شما برا رفع موهای زائدتون الان چیکار میکنید؟ من همیشه تیزبر استفاده میکردم قب ...

عزیزم از مواد شیمیایی نمیتونی استفاده کنی دیگه

بهترین روش اول ژیلت و بعد اپیلاسیون هستش

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
عزیزم از مواد شیمیایی نمیتونی استفاده کنی دیگه بهترین روش اول ژیلت و بعد اپیلاسیون هستش

ای دااااد ژیلت رو من اصلا جواب نمیده که🤦🏻‍♀️🤣🤣🤦🏻‍♀️

میگم اگه فقط ساق ورون پامو بذارم وجای اصلی رو با ژیلت بزنم برا اونجاها هم مشکل داره؟

خداجونم شکرت که تو دلیمو صحیح وسالم گذاشتی تو بغلم🙏😍🥰🙏🏻الهی که قسمتِ همه چشم انتظارا🤲🏻🥰😍
ای دااااد ژیلت رو من اصلا جواب نمیده که🤦🏻‍♀️🤣🤣🤦🏻‍♀️ میگم اگه فقط ساق ورون پامو بذارم وجای اصل ...

اخی کارت سخت شد که😂

کلا میگن از پوست رد میشه متاسفانه خطر داره برای جنین،والا دکتر من که گفت کلا  نمیشه استفاده کنی

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
اخی کارت سخت شد که😂 کلا میگن از پوست رد میشه متاسفانه خطر داره برای جنین،والا دکتر من که گفت کلا&n ...

آره خیلی سخت الحمدالله خاکم خیلی حاصلخیز بوده هرچی رشد خوبو پرپشتیه رفته تو موهای زائد🤦🏻‍♀️😫🤣 

خواهش میکنم. ۳تا کیوتن ۱۰۰ میخورم. ال آرژنین روزی ۳تا هزار. بقیه هم یکی. فرتیل هم سه تا

ممنون عزیزم انشاءالله که صاحب یه دوقلوی نازنازی بشی عزیزم

ربِ لا تَذرنی فرداً واَنتَ خیرالوارثین🙏👨‍👩‍👧‍👦
آره خیلی سخت الحمدالله خاکم خیلی حاصلخیز بوده هرچی رشد خوبو پرپشتیه رفته تو موهای زائد🤦🏻‍♀️😫🤣&nb ...

وااای😂😂😂عالی بود

اشکال نداره مجبوری تحمل کنی پس، همش شلوار بپوش و آستین بلند😂😂😂

من از اول اپیلاسیون رفتم خیلی راحت تره چون منم خیلی پرموام اصلا ژیلت قابل استفاده نیست برام😂

2706