2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6841700 بازدید | 670557 پست
اخه هرجا میزنم همین میشه سپیده جان کلا نمیدونم چرا اینجوری شده قشنگ اندازه یه کف دستم سیاه میشه شکمم ...

جای هپارین نمیشه بهت انوکسا بده انوکسا اصلا کبودی نداره

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
پیش کی دو مرحله ای انتقال داد؟

دکتر اکبری تو بیمارستان اکبرابادی

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم اسم داروخونه یا شمارش رو داری؟

09155625844 شماره واتساپشه من بهش سفارش میدم

پرسید اگر بگو از خانم ارجمند گرفتم

2731
کلی اسم دختر و پسر دیده بودم، کلی سایت سیسمونی، چقدر احمق بودم من

شما احمق نبودی

امیده دیگه چه میشه کرد

به منم گفتن اگر جنین هات میگرفتن حتما ۸ هفتگی سقط میشدن....

عمیقا درکتون میکنم

یه وقتایی دل آدم میخواد بترکه از درد

اره مال منم خیلی وحشتناک شده، چون بزرگه میزان کبودی منو میترسونه، هفته دیگه نوبت دارم مرسی که گفتی ح ...

خیلی بزرگ و وحشتناک می شه

قد پوست بادمجون😔

بهش حتما نشون بده تا باورش بشه

دکترها فکر میکنن خودمونو لوس میکنیم ولی باید میزان کبودی رو ببینه

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
2740
کلی اسم دختر و پسر دیده بودم، کلی سایت سیسمونی، چقدر احمق بودم من

این روزهای تلخ ‌و سیاه رو‌بیشتر ماها لمس کردیم

من روزی که فهمیدم قلبش ایستاده دوساعت بعد سفارشهای لباس نوزادی از تهران با پست برام رسید

لباسا رو بغل زده بودم و‌زجه می زدم

خدا به دلت صبر بده عزیزم

بار الها حلاوت و شیرینی مادر شدن را به هر زن منتظری بچشان، بگذار لمس کنند لطافت بهشت را، تو ارحم الرحمین هستی.تو بندگانت را دوست تر میداری از هر مادری که فرزندش را دوست می دارد ، بگذار از چشمان بندگانت تنها و تنها اشک شوق ببارد. بگذار سجده ی شکر به جای آورند از همه آنچه در آغوش های خالی و میان بازوان منتظرشان نهاده ای. تو مهربانترین مهربان هایی، دمی ما را به حال خود وا مگذار❤️
راستش در این زمینه چیزی بلد نیستم ولی میشه از یه متخصص زنان دیگه پرسید، بالاخره داریم کلی هزینه جسمی ...

ممنونم عزیزم.  

راستی من از امروز اصلا نمیتونم هیچ پستی رو لایک کنم چرا آخه

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
برای منم چند روز خراب بود پیام و لایک نمی رفت

خود به خود درست شد؟ من پیام میتونم بدم ولی برا لایک ی پیام ارور میده.

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱

بچه ها یه راهنمایی ازتون میخوام

دوستم گفت پیش دکترت نرو سونو  چون سونو واژینال میکنه خطرناکه و ممکن خونریزیت بدتر شه بیرون شکمی انجام بده ببر براش خیالتم راحتتر

واقعا خطرناکه

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706