2733
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864244 بازدید | 672323 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

کلی اسم دختر و پسر دیده بودم، کلی سایت سیسمونی، چقدر احمق بودم من

عزیزم ناراحت نباش.هر چیزی یه حکمتی داره.ناامید نشو.یه استراحت کوچک به خودت بده باز از نو شروع کن مطمئنم جواب سختی هات رو میگیری

2731
بله

ثمین جان من بعد از لنفو سرم هم تجویز کردن یعنی حدود ده روز فاصله میندازه اینم بگم من داروهای انتقال و پریود بعدی  که میشم شروع میکنم این دومین تزریقمه که پس فردا هستش سومین تزریقم ۲۱تیر و خراش و پریود بشم داروهامو شروع میکنم سوالم اینه بعد از آخرین لنفو کی میگن بیایین برا سرم؟؟عزیزم ناامید نباش انشاالله که اینبار با قدرت میری جلو منم سومین انتقالم هستش توکل کنیم بخدا اون خودش هوامونو داره

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
نه دیگه بهم گفت بارداریم پوچه، بتای بالا روزهای روشنم همشون امروز یکی یکی از جلوم پر کشیدن رفتن، دیگ ...

متاسفم عزیزم

چقدر ناراحت شدم

میفهمم خیلی شوک بدیه

امیدوارم به زودی زود خدای مهربون دلتو شاد کنه

خنُک آن قماربازی که بباخت هرچه بودش | بنماند هیچش اِلا هوس قمار دیگر 🌱🌈
ممنونم، امیدوارم منم با دارو سقط شه و کارم به کورتاژ نکشه

عزیزم متاسفم انشاالله که حل میشه و دامنت باز سبز میشه گلم 

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
نمیدونم دیگه کی بتونم روحیه قبلمو به دست بیارم

قوی باش با روحیه باش انشاالله خدا دلتو شاد کنه

نه دیگه بهم گفت بارداریم پوچه، بتای بالا روزهای روشنم همشون امروز یکی یکی از جلوم پر کشیدن رفتن، دیگ ...

روزای خیلی سختی رو داری میگذرونی تجربه شو داشتم

اما چاره چیه باید قوی باشی

چرا مثبت نشی مطمئن باش خیلی زود مامان میشی عزیزم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
نمیدونم دیگه کی بتونم روحیه قبلمو به دست بیارم

همينكه يبار مثبت شديد يعني شرايط رحم و بدنتون محياس، بارداري پوچ مربوط مشكلات كروموزمي جنين ميشه كه بالاخره پيش مياد انشالله انتقال بعديتون مثبت ميشه و به خوبي تا اخرش پيش ميره  

خانما گرید جنین بستگی ب تخمک داره یا اسپرم؟ و گرید چه مشخصاتی از جنیین رو شامل میشه؟ ینی روی فیزیک ب ...

به هردو بستگی داره ،گرید یعنی تعداد سلولها و کیفیت اونها ،واینکه روی فیزیکشون هیچ تاثیری نداره

دست هایم به آرزوهایم نرسید! آنها بسیار دورند...اما درخت سبز صبرم میگوید... امیدی هست... دعایی هست...خدایی هست...
2706