2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6864352 بازدید | 672326 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این روزهای تلخ ‌و سیاه رو‌بیشتر ماها لمس کردیم من روزی که فهمیدم قلبش ایستاده دوساعت بعد سفارشهای ل ...

عزیزم      منم دوتارو با خارج رحمی از دست دادم. لباس و جورابی ک براش گرفته بودیمو میدیدم داغون میشدم .دیگه برشون داشتم از جلو چشمم یادمم رفته کجان. 

خیلی سخته واقعا . ان شاالله به زودی زود جاشون دو تا نی نی گل خدا به شما و فرشته کوچک عزیز میده که نور چشم و دل تون میشن ان شالله

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
2731
سلام خانما من خیلی ناراحتم امروز رفتم سونو میگه ۳.۴ تا تخمک سمت راست ۳.۴ تا هم سمت چپ یعنی کلا ۸ تاا ...

ناراحت نباش عزیزم. ان شاالله جنین های عالی میشن برات. منم کلا7 تا تخمک داشتم. ولی تو پانکچر 5 تا گفتن 5 تا کشیدن خییییییییییلی ناراحت بودم که چون همسرم خیلی ضعیف بود و از طرفی استراحت کافی نداشت بنده خدا شیفت شب بود خسته اومد رفتیم برا دادن نمونه و پانکچر من. گفتم نهایت یکی دو تا تشکیل میشه اونم ضعیف. ولی شکر خدا هر پنج تا جنین شد همشونم a.بسپار بخدا. ان شاالله  نی نی های تپل مپل بشن برات

میگفت..وقتی غم افتاد تویِ دلت، تو هم تلافی کن، بیوفت تو بغلِ #خدا..خدا از پدر پناه دهنده‌‌تر  و از مادر بهت مهربون‌تره..!+یا مَن هُوَ فی قُلوبِ مُنکَسِرَه💚🌱
دوستان آ وی افی راجع به دکتر اشرف معینی اطلاعاتی دارید من چند بار منفی شدم گفتن برم پیش این دکتر نظر ...

دکتر معینی استاد دانشگاه و از دکترای مرکز رویان هست 

یکی از بچه های نی نی سایت دکترشون ایشون بود و با جنین خیلی ضعیف باردار شد.

البته من خودم رویان میرم دکترم دکتر مشایخی هست. 

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
ناراحت نباش عزیزم. ان شاالله جنین های عالی میشن برات. منم کلا7 تا تخمک داشتم. ولی تو پانکچر 5 تا گفت ...

شما کدوم مرکز میری؟

پروردگارا توکل کردن و ایمان داشتن رو بهم یاد بده 🙏🏻 پروردگارا خونه ی قشنگمون رو با نی نیمون قشنگتر کن👶🏻
میبخشید سوالهام زیاد شد چه ساعتی آمپول پروژسترون میزنید؟ حتما باید صبحها تزریق کنیم؟  آخه یه م ...

عزیزم ماما به منم گفت صبح ها تزریق بشه

۸ تا ۱۰

سلام، بچه ها کسی سابقه سقط با دارو توی هفته هشت رو داشته؟ من رفتم سونو و متاسفانه جنینی ندیدن قلب هم ...

عزيز دلم خيلي متاسفم،ديروز خيلي تو فكرت بودم. اميدوارم خدا خودش سوپرايزت كنه و طبيعي باردار بشي🌷

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️

سلام خانما خوبید،،یه سوال داشتم من امروز روز ۱۲ انتقال جنین هستم دوتا جنین واسم انتقال دادن در دومرحله،،از روز نهم انتقال دل درد دارم همش میگیره وول میکنه میخاستم بدونم طبیعیه یانه؟؟خدا خیرتون بده هرکی میدونه جواب بده🙏🙏

.....آرزو کن گوشهای خدا پراست از آرزو،،،ودستانش پراز معجزه.....🙏🙏خدایا نی نی هامو واسم نگهدار 🤲🤲🙏🙏
اونایی که مثبت شدین چیکار کردین این پانکچر دومه  و انتقال سومم میشه بگین عزیزای دم بعد ...

یه بسته نود تایی مکمل فرتیل سی ام روزانه سه عدد بهتره مصرف کنی

لبنیات رو حذف کن

هر شب یا هر روز چهل مین پیاده روی برو

شکمت رو با روغن سیاه دانه حدود ده مین قبل خواب ماساژ بده و با شال ضخیم مثل بافتنی یا پشمی ببند تا صبح

صبحانه عسل بخور

آب هویچ شنیدم برای بالارفتن ضخامت رحم خوبه ولی خودم درموردش سرچی نداشتم

بعد از انتقال نشاسته برنج حل کن داخل اب ولرم و روزانه یه لیوان بخور

غذاهایی مثل کله پاچه، ماهیچه، قلم گوسفند و ماکارونی و ... خوبه

بعد از انتقال غذاها بدون ادویه باشه بهتره

کمپوت خونگی به میگن خوبه البته خام مصرف نکن

ویتامین آ و سی بعد از انتقال مصرف نکن

قبل از شروع سیکل انتقال ازمایشات ایمنی و انعقادی رو بده بهتره بری دکتر ایمونولوژیست ازمایشات رو بنویسه 

ایمونولوژیست برای بیشتر کیس های انتقال آسپرین تجویز میکنه

و هماتولوژیست هم ویزیت بشی بد نیست برای لانه گزینی بهتر ممکنه آمپول انوکسا تجویز کنه

سه روز اول انتقال کامل استراحت کن از روز چهارم به بعد کم کم فعالیتت رو شروع کن البته خیلی آروم و بااحتیاط

سلام خانما خوبید،،یه سوال داشتم من امروز روز ۱۲ انتقال جنین هستم دوتا جنین واسم انتقال دادن در دومرح ...

عزیزم به علائم اصلا اهمیت نده بعضیا تمام علائم رو داشتن منفی شدن بعضیا هم هیچی نداشتنو مثبت اینا همش به خاطر آمپولاس انشالله که مثبتی خیلیا دو مرحله ای انجام دادن و مامان شدن برات صلوات میفرستم انشالله گرفته. چند روزه بودن جنینایی که براتون انتقال دادن؟

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2706