2752
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6851629 بازدید | 671337 پست
ممنون عزیزم،انشاالله خدا به زودی زود دل شما رو هم شاد بکنه و نی نی سالم و صالح بذاره تو دامنتون 💐🤲

انشاالله انشاالله انشاالله همه منتظرا

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
بچه ها کسی هست منو راهنمایی کنه بتام تو۴۸ساعت سه برابر شده !!!چیکار کنم؟

شاید دوقلو داری نگران نباش😊😊مبارکه عزیزم

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، بچه ها کسی سابقه سقط با دارو توی هفته هشت رو داشته؟ من رفتم سونو و متاسفانه جنینی ندیدن قلب هم ...

ای بابا😔😔متاسفم عزیزم

نمیخوای بیشتر صبر کنی

وَلا طالِبُ حاجَةٍ اِلاّ وَقَضَى اللّهُ حاجَتَهُ           و نه حاجتخواهى باشد جز آنكه خدا حاجتش را برآورد
2731
آخی عزیزم     اره فکر کنم خیلی رقیق شده.من خودم وقتی خونم رقیق بشه.روی پوستم کبود میشه یه ...

مرسی قربونت برم تا هفته دیگه که نوبت دارم فعلا باید تحمل کنم تا بهش بگم حتما

مرسی حتما انجام میدم ایشالله جواب بده

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
سلام برای منم دقیقا همینطوری شد رفتم پیش دکترم بهش شکمم رو نشون دادم گفت وااای نباید اینطوری بشه ...

اره مال منم خیلی وحشتناک شده، چون بزرگه میزان کبودی منو میترسونه، هفته دیگه نوبت دارم مرسی که گفتی حتما بهش نشون میدم ببینم چی میگه عوض کنه خیلی خوب میشه. 

منم تو سیکل قبلم انوکسا داشتم اصلا کبود نمیشدم 

❤️ چشمانم خیره به دست های مهربان و بخشنده تو بود که برایم معجزه ای شیرین رقم زدی❤️
عزیزم خودم هم سختم هست که بخوام به کسی اینو بگم چون مطمعنا خودتون هم بهش فکر کردید و بهترین تصم ...

علاقه ای ندارم

وقتی خودم قرار نیست بارداری رو حس کنم ترجیح میدم‌کلا قید بچه رو بزنم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
ثمین جان پیشتهاد pgd  ندادن تا به حال؟ من یه دختری رویان دیدم جنین هاش نمیگرفت دکتر گفت بهتره ا ...

نه ولی خودم میخوام انجام بدم

رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ        به کوتاهیه آن لحظه ی شادی که گذشت غم هم میگذرد....
میزنی احتمالا رو مویرگ  در کل هپارین خیلی کبود میکنه

اخه هرجا میزنم همین میشه سپیده جان کلا نمیدونم چرا اینجوری شده قشنگ اندازه یه کف دستم سیاه میشه شکمم، فقط بازوم که همسرم میزنه کبودیاش اندازه یه سکه اس

اینسری گفتم کمش کنه روزی یه دونه گفت نه فعلا باید دوتا داشته باشی. دیگه از امروز رون پاهامو دارم امتحان میکنم پناه بر خدا

عزیزم ببخشید میگم یه وقت از دست ناراحت نشی  نمیشه یکم وزن کم کنی شاید برای انتقال بهتر باشه شا ...

استپ وزنی دارم اصلا اهل غذا و تنقلات نیستم ولی کم هم نمیکنم 

ثمین جون تا حالا هیسترو شدی؟ الان رزاقی ایرانه تو موضوع ایمنی و رحم میگن خیلی حاذقه تا حالا پیش ...

آره عزیزم ۲بار شدم و هردوبار گفتن رحم تمیزه و هیچ مشکلی نداره

پیش رزاقی هم رفتم ولی چه فایده همش نیست 

اره بمن گفتن هرموقع پریود شدی روز نهم برای سنو برم گفتن بدون نوبت هستید

پس چرا به من‌چیزی نگفتن 😭

دل مرنجان که ز هر دل به خدا راهی هست.... میشه برای مادر شدنم یه صلوات بفرستین . برام دعا کنید خدا مشکلاتمونو حل کنه همه زندگیمون بهم ریخته 
ثمین جان خیلی ناراحت شدم پیامتو دیدم، می دونم که پیامم ذره ای نمی تونه تسکینی برای دل و روح خسته ات ...

مرسی خواهر 

عزیزم خیلی ناراحت شدم برات ولی اگ توان داری چ از نطر مالی چ روحی درمانتو ادامه بده ایشالله دامنت سبز ...

توان مالی دارم خواهری ولی از نظر روحی داغونم اصلا دلم نمیخواد به این جریان فکر کنم 

کاش توان مالی نداشتم و راحت مینشستم سر جام قید بچه رو هم میزدم اوووووف

چرا اینقدر فاصله  دکترتون گفتن اینقدر فاصله باشه بین سرم و انتقال؟

بله

2706