2737
2739
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6818831 بازدید | 669100 پست
ممنون گلم شوهرم آزمایشگاه دانش تهران آزمایش داد مرکز ناباروری مام رفتم گفت مشکل از اون نیس از تنبل ...

دانش آزمایشگاه خوبیه ولی حالا یه ابن سینا یا مام بدین هم ضرر نداره مطمئنتره  

مام دکتراش همه فلوشیپ دارن مطمئنه ولی آخه فقط برای تنبلی باید ای وی اف بشی! 

یعنی تخمک آزاد نمیکنی؟ چند سالته عزیزم؟ 

سلام مجدد به همگی بلاخره امروز با آقای همسر رفتیم برگه رضایتنامه انتقال رو امضا کرد وقت نکرده بود ب ...

به سلامتی عزیزم، دیروز یکی از دوستان می گفتن روز 21 که آمپولو زدن ال دی رو هم تا آخر ادامه دادن .

هنوز دیر نیست...هنوز صبرِ من به قامتِ بلندِ آرزوست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام مجدد به همگی بلاخره امروز با آقای همسر رفتیم برگه رضایتنامه انتقال رو امضا کرد وقت نکرده بود ب ...

سلام عزیزم به سلامتی انشالله این دفعه به مراد دلت برسی.

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
2728
انشالله. خدا رحیمه توکل کن به خودش نازی دوست داشتنی♥️

فدات عزیزمی بله توکل به رحمت خدا 

همیشه میگم خدایا مرا هزار امید است و هر هزار تویی 

ما که دست از توکلش برنمیداریم انشالا همه حاجت روا باشن

به سلامتی عزیزم ثمین جون خیره انشالا

اون روز جواب دادم شاید ندیدی من چند بار این آمپولو داشتم ۲۱میزنی قرصت رو هم تا دونه آخر میخوری 

عزیزم منهم به دکترم خیلی اطمینان داشتم  میگفت تو چیزیت نیست دفعه دیگه مثبت میشی حتما اما بعد ا ...

عزیزم منو هم راهنمایی میکنی؟ تازه رفتم مرکز مام پیش دکتر منتظری و قرار شده روز اول پریودم برم تا وارد سیکل ivf بشم، چون بار اولیه میشه راهنماییم کنی چه کارایی انجام بدم تا شانس موفقیتم بالا بره؟ اگه این بار نشه دیگه شوهرم نمیذاره

2738
عزیزم کار خاصی نمیخواد بکنی فقط مدارک هر چی داری با خودت ببر عکس رنگی آزمایشی هر چی که حتی گذشته داش ...

مرسی عزییزم، میخوام از تجربیات تون استفاده کنم، چه چیزایی ازشون بخوام یا چه کارایی انجام بدم که ان شالله شانس مثبت شدنم بیشتر بشه؟

مرسی عزییزم، میخوام از تجربیات تون استفاده کنم، چه چیزایی ازشون بخوام یا چه کارایی انجام بدم که ان ش ...

سلام گلم ایشااللع مثبت میشی فقط امیدتو از دست نده لوبیا سبز بخور قبل انتقال کوکو سیب زمینی زیاد بخور نشاستع بریز تو آب و بخور همینا به ذهنم میرسه حمام نرو اصلاااااا دستشویی رفتنی یک روز خودتو نشور و پاک کن فقط دکتر من رو این تاکید داشت 

.🌸🌹🌼🌹🌸.
انشالله به خدا خودم اینقد خوشحال شدم که نگوووو دعاهای شما و دوستان بود که اینجور شد اکه جمعه بشه که ...

عزيز دلمي، اين فقط بخاطر دل بزرگ خودته كه خدا هواتو داره عزيز دلم😘😘 

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
منم قند ناشتام ۹۵ بود ولی چیکار کنم شکلات و شیرینی اصلا نمیخورم ولی خرما رو حتما میخورم چیزای گرم هم ...

عزيزم بايد مراعات داشته باشي، منم ٩٦ بودم دكتر گفت شيريني جات نخورم ولي منم خرما ميخورم، آخرين بار آزمايشم ٩٨ بود. براي سرم روز پانكچر بهشون گفتم كه برام قندي نمكي بزنن.

گاهي خدا آنقدر صدايت را دوست دارد كه سكوت مي كند، تا تو بارها صدايش كني و بگويي خداي من...                                 خدايا شكرت بابت هديه قشنگت...♥️
مرسی عزیزم . ضخامتم  نه بود گلم روز دهم سه تا خط شفاف موازی هم بود که دکتر به خودمم نشونشون داد ...

خداروشكر عزيزم. چشم اگر لايق باشم 

شما هم مارو دعا كن التماس دعا 

خدایا شکرت🤲🏻به لطف خدا دوباره اومدی پیشم، میوه دلم 👨‍👩‍👦

بايد تا آخرش بخوري عزيزم، منم ١٩ سيكل آمپول رو زدم، دكتر گفت تا آخر قرصت بخور، دو يا سه روز بعدش هم پريود ميشي. فقط اينكه ايندفعه پريودت خيلي كم حجم هست نگران نشو. من ديروز به دكتر گفتم، گفت طبيعيه بخاطر آمپول هست 

سلام عزیزم خوبی‌؟ والا هزینه که من سال 97 انجام دادم اون موقع 1400 شد آزمایشگاه کاج ولی برو رویان م ...

ممنونم گلم

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
2706